30 Aralık 2013

Son hafta alışverişleri..

Günaydın ve yılın son pazartesi gününden merhaba herkese. instagram ve twitter takipçilerim bu alışverişleri daha önce görmüştü, ancak blogda da yer vermek istedim. Hepsini minik bir operasyon geçirdiğim geçtiğimiz çarşamba gününden önce Kadıköy Sıla Kozmetik ve Uzak Işıklar'dan yaptım.
Önce Gabrini Confetti ojeler, henüz kendimi toparlayıp süremedim ama hepsi de çok şirin gözüküyor ve tanesi 1.50 TL.'ye aldım, iyi haber Tedi'de de varmış.

Yine Çilek sokak Sıla Kozmetik ilginçliği ve çakma bir Rt fırça, görünce gözlerim açıldı ve sırf merakımdan aldım. Deneyince yorumlarım blogda olacak tabi. Fırça 13.5 TL.idi.

Ve son olarak da Kadıköy'e gittiğim zaman uğramadan duramadığım Uzak Işıklar'dan birkaç yeni yüzük, bu ara siyah yüzüklere taktım. Hepsinin altın rengi de vardı ama siyahlar çok daha "cool" bence.. Yüzükler 2 TL.ile 3.5TL.arasında değişiyor.

En kısa zamanda normal rutinime dönüp, instagram ve blog paylaşımlarını hazırlayacağım. Herkese keyifli bir gün diliyorum. 
Sevgiler.

16 yorum:

 1. Ojeler tam en sevdiklerimden, bol bol simli ♥
  Yalnız RT'lerin bile çakmasını yapmışlar ha, helal :D

  YanıtlaSil
 2. @j.d.. :)) herşeyin çakması var artık ..

  YanıtlaSil
 3. Yüzüklere bayıldım yaa sırf bazı şeyler yüzünden istanbula taşınmak istiyorum :) Güle güle kullan hepsini. bu arada RT fırçaya bayaa şaşırdım :)

  YanıtlaSil
 4. @ceydabyjade.. Teşekkürler :)) herşeyin çakması var artık

  YanıtlaSil
 5. gabrininin bu serisini bende çok merak ediyorum. ve yüzüklerini seviyorum taşlı vs yüzük takamıyorum o yüzden siyah olanlar daha ilgi çekici geliyor sol alttaki yamuk yumuk duran yüzüğe bayıldım:))))

  YanıtlaSil
 6. @begumsalurvan.. O yuvarlak yüzük çift taraflı takılıyor altın rengini almıştım karardı tabi şimdi de siyahı aldım daha hoş duracak :))

  YanıtlaSil
 7. Bu ojelerden bende aldım Tediden ama mavi ve yeşili yoktu seninkilerin bazıları farklıymış üstelik daha uygun fiyata almışsın süper ben tanesini 1,99 aldım :))

  YanıtlaSil
 8. @morhastası.. Kadıköy bu konuda süper güle güle kullan :))

  YanıtlaSil
 9. şekerim henüz hiç kendime almak nasip olmadı instagram çekilişi için aldım sonra arkadaşlara hediye falan aldım ama sıra bana gelmedi daha :))
  Ama sen güle güle sürüştür..

  YanıtlaSil
 10. Güle güle kullanin :) sıla kozmetik nerede acaba Kadiköy'de?

  YanıtlaSil
 11. @morhastası.. Teşekkürler :)) ben de bir posta daha alıp çekilişe koyayım diyorum ..

  YanıtlaSil
 12. @tugce..teşekkürler :)) çilek sokağa boğanın olduğu taraftan girince biraz ileride sağ tarafta..

  YanıtlaSil
 13. geçmiş olsun önemli birşey yoktur umarım

  YanıtlaSil
 14. @nilgün.. İyiyim canım şimdi çok teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 15. Çok güzeller, ben 2 tlye aldım sen daha uyguna almışsın :) güle güle kulan

  YanıtlaSil
 16. @cansuselin.. Teşekkürler.. Kadıköy 1 numara bu işte :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...