17 Şubat 2014

Pastel Big n Black Maskara..

Makyaj Güncesi'nin burada bahsettiğim blogger buluşmasında Pastel tarafından yollanan kutudan çıkanlardan biri de Big n Black mascara oldu. Biz kadınlar istediğimiz gibi bir mascarayı bir türlü bulamadığımız için, yeni çıkan her mascarayı inatla denemeye devam ediyoruz. Bu mascarayı da hemen ertesi günden itibaren kullanmaya ve denemeye başladım.
Ambalajı dikkat çekecek gibi büyük ve sarı-siyah renklerde.

Fırçası silikonmuş ve bulaşmaz, topaklanmaz, lens kullanımı için uygundur gibi vaatleri var. Üst üste bir kaç kat sürülebildiği de belirtilmiş.

Böyle tombul görünümlü maskaralar beni gerçekten daha çok cezbediyorlar.

Fırçası silikon yapıda evet ama bu tombullukta bir maskaradan sanki biraz daha büyükçe bir fırça beklemiştim.


Evet üst resimde 2 kat, alt resimde 3 kat sürülmüş hali görülüyor. Vaat edildiği gibi akma yapmıyor, 3. katta hafif bir topaklanma olacakmış gibi ama çok da rahatsız edici değil. Tam siyahlık vermesi iyi, günlük kullanım için hoşuma gitti. Dolgunluk vermesi ve kıvırması iyi geldi bana çok uzatmadı kirpikleri sanki. Ya da ben çok zor beğenir oldum bilmiyorum, siz nasıl buldunuz?

Mascara uygun fiyatı nedeniyle de günlük makyajlarınız için iyi bir alternatif olabilir.
Sevgiler..
7 yorum:

 1. canımmmm flormarın kendınden kıvırmalısı cıkmıs guzelmıs..lancome kullanıyorum ben ama bıktım..acaba o nasıl :)

  YanıtlaSil
 2. Bende hemen deneyeceğim kıskandım 😊😊

  YanıtlaSil
 3. @kokoşkelebek.. O dönen maskarayı diyorsan onunla anlaşamadım ben ya uygulamayı beceremedim bilmiyorum kirpiklerimi koparacak gibi geliyor her seferinde mağazada bir uygulatmam lazımdı ama unuttum :(

  YanıtlaSil
 4. @makyajodası.. :)) evet ya bence de dene senin kşrpikler zaten uzun uzun harika olur bence

  YanıtlaSil
 5. İrem'cim, bizim de etkinlik hediyelerimizden biriydi, ben beğendim rimeli. Aslında bana biraz They're Real'ı bile anımsattı. Fakat, uzatma konusunda sana katılıyorum, çok uzatmıyor. Ama kirpikleri tek tek ayırması, topaklanmaması, dökülmemesi, kirpikleri yapıştırmaması ve üst üste uygulandığında verdiği hacim kesinlikle başarılı! Bence uygun fiyatlı rimeller içinde en tercih edilebilir olanlarından. Güle güle kullan :) Öperim!!!

  YanıtlaSil
 6. @bveç.. Teşekkürler canım gerçekten günlük olarak başarılı bir maskara ..

  YanıtlaSil
 7. Ben cok begendim. Fircasi loreal volume millon lashes'in birebir aynisi gibi geldi bana :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...