10 Mart 2013

Maybelline New York, Moda Severlere "Güzellik" Yapıyor!

Her yıl merakla beklenen moda etkinliklerinden olan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul, bu yıl da tüm görkemiyle kendini gösteriyor! 12-16 Mart tarihleri arasında sekizincisi düzenlenecek olan etkinlik, Antrepo 3’te gerçekleşecek. Şimdi gösterişli tasarımlar, büyüleyici şovlar ve ilham verici makyaj fikirleri zamanı... Stil sahibi özel tasarım elbiseler gibi, farklı makyaj tarzları da modanın vazgeçilmez ilham kaynaklarından. Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ‘daki makyaj ana sponsorluğunu ise, ünlü ve renkli kozmetik markası Maybelline New York üstleniyor.

Siz de modanın kalbinin attığı bu etkinliğe giderek defileleri izleyen ve bu büyüleyici ortamda bulunanlardan olmak ister misiniz? O zaman buradan Maybelline New York Türkiye Facebook hayran sayfasına giderek şansınızı deneyebilirsiniz:  https://www.facebook.com/maybellinenyturkiye?fref=ts Çünkü Maybelline New York, şanslı kişilere Mercedes Benz Fashion Week İstanbul davetiyesi dağıtıyor. Aplikasyondaki soruyu cevaplayıp, doğru cevaba en çok yaklaşan ilk 25 kişi, bu büyülü dünyaya katılmak için bir davetiye kazanıyor!

Üstelik, 1 şanslı kişi Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ‘a VIP backstage hakkı da kazanıyor! Bu kişi siz olursanız; defileleri izlemenin yanı sıra, sahne arkasına giriş hakkı da kazanabilir, ünlü tasarımcı ve mankenlerin hazırlık aşamasını izleyebilir, Buse Terim ile bizzat tanışabilirsiniz. Hatta Maybelline New York tarafından makyajınız yapılarak bu moda etkinliğine özel olarak hazırlanabilirsiniz! Tabi eğer doğru tahminde bulunan ilk kişi olmayı başarabilirseniz...  Şansınızı deneyip kendinize bir “güzellik” yapın;).

Bir bumads advertorial içeriğidir. maybelline-ifw "Advertorial içeriğidir"

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...