29 Eylül 2017

Wet n Wild Photo Focus Fondöten ve Mat Ruj İncelemesi..

Wet n Wild'ın yeni ürünlerinden megaglo aydınlatıcı incelemesinden sonra sıra geldi herkesin pek övdüğü Photofocus fondöten ve megalast liquid catsuit mat ruj incelemesine. Bir önceki yazıda da yazmıştım zaten, Wet n Wild Photofocus fondöten  yabancı youtuberların  uygun fiyatlı ve güzel fondöten denildiği zaman ilk önerdikleri fondöten oluyor hemen. O nedenle Gratis'in bu seriyi getirmesi bence çok yerinde oldu. Hatta şimdi WW'ın çok şirin bir fırça serisini de getirmişler ben de fırçaların 3 tanesini aldım anında tabi. 

wet n wild photofocus fondöten

27 Eylül 2017

Glam Glow Sıkılaştırıcı Maske İncelemesi..

Son zamanlarda soyulabilen maskeler giderek popüler olmaya başladı. eskiden 1-2 çeşit gördüğümüz maskelerin şimdi neredeyse onlarca çeşidi var ve hepsi de kullanıcıya değişik şeyler vaat ediyorlar. Ben normalde soyulan maskelerden ciddi anlamda nefret ediyorum. Tabi en önemli sebep bu maskelerin çıkartılırken çok canımı yakması. Her ne kadar tüylere denk getirmemeye çalışsam da mutlaka bir yerden yapışıyor. Ayrıca çoğu markadan çıkan bu siyah maskeler de içlerinde uhu varmış gibi yapışıyorlar ve tüy olsun olmasın canımı müthiş yakıyor. Ama bütün dünyada çok popüler olan, kullanıcılarını ikiye bölen bazılarının tamamen şişirme dediği Glam Glow maskelerin "gravitymud" firming treatment yani yer çekimine karşı sıkılaştırıcı maskesinin Sephora'da deluxe boyu olunca ve %20'de indirimim de olunca karşı koyamayarak aldım.
glam glow maske

22 Eylül 2017

Ecotools Makyaj Fırçaları İncelemesi..

Nascita 136 numaralı oval kapatıcı fırçası yazısından sonra koleksiyonuma yeni katılan ikinci makyaj fırçası markası olan Ecotools'a bakalım. Daha önce Ecotools'dan sadece airbrush kapatıcı fırçasını almıştım. O fırça bir harikadır bence. Bunları da gidip gelip Gratis'de gördüğüm için almayı kesinlikle kafaya koymuştum. Ecotools makyaj fırçaları aslında oldukça kaliteli ve güzel, ayrıca marka  da vegan.
Ecotools makyaj fırçaları

21 Eylül 2017

Mac Vibe Tribe Aydınlatıcı Pudra İncelemesi..

En çok koleksiyon çıkartan markalardan biri de sanırım Mac'dir. Eskiden bu koleksiyonların zamanı geçince ürünler ELCA'ya giderdi. Şimdi gidiyor mu bilmiyorum ama Mac bunları ve üretimine son verilen bir kaç şeyi daha  geçen ay %40 indirimle #macgoodbys adı altında sattı. Aslında baya ürün vardı ama benim tercihim Vibe Tribe koleksiyonundan, ilk satışa çıktığında da aklımda kalan Dunes at Dusk isimli pudra/aydınlatıcı oldu. 

Mac aydınlatıcı

18 Eylül 2017

lizbon.com alışverişim..

Ağustos ve Eylül aylarında da alışveriş konusunda pek rahat durdum denemez. Özellikle yaz sezonunun bitip, sezon parçalarının oldukça büyük indirimlere girdiği online alışveriş sitelerine bakmadan duramadım. Bunlardan biri de yeni keşfettiğim lizbon.com oldu. 

13 Eylül 2017

H&M Glow Palet..

Bizim aydınlatıcı aşkımız markaların da aydınlatıcı çıkartma hızı neredeyse başa baş gidiyor sanıyorum bu ara. H&M'in makyaj koleksiyonuna dahil etmediği, ara ara daha basit ambalajlarda ama daha uygun fiyatlı olarak çıkarttığı makyaj ürünleri hiç fena olmuyor doğrusu. Geçen ziyaretimde de bu glow paleti görünce dayanamayıp aldım. Aslında önce bunun aynısı bir face palet vardı. Onun içinde allık ve bronzer da var ama onu almamıştım. Mağazada karışık dizmişler ikisini ve dikkatle bakmazsanız fark pek algılanmıyor. Neyse ki son anda fark edip alışverişime ekleyiverdim bunu.
HM makyaj ürünleri

11 Eylül 2017

M. Asam Magic Finish Fondöten İncelemesi..

M. Asam Magic Finish yani Türkçe adı ile sihirli fondötenden daha önce blogda bahsetmiştim. Ama bu yaz yeniden kullanmaya başlayınca bir yazıyı daha hak ettiğine karar verdim. Bilmeyenler ya da daha önceki yazıyı okumayanlar için linki bırakıyorum.

8 Eylül 2017

Flormar Bath&Body Koleksiyonu İncelemesi..

Uzun zamandır sadece makyaj ürünleri ile tanıdığımız Flormar bu sefer banyo ve vücut ürünlerine de el attı ve 5 değişik seri halinde Bath&Body koleksiyonu çıkardı. seri yani 5 değişik koku demek oluyor. bendeki seri de limonlu olan, tesadüfen en sevdiğim kokuyu yolladı bana Flormar.

flormar bath&body

6 Eylül 2017

Ağustos Ayı Alışverişleri..

Sonbahara  girmiş durumdayız, yaz ne çabuk bitti değil mi. Son yaz ayında yani Ağustos'da yaptığım alışverişler bu yazının konusu olacak. Şöyle bir bakınca bu ayı çok iyi geçirdiğimi düşünüyorum. gerçekten de neredeyse yani benim için hiç bir şey almamışım. Hemen bakalım neler almışım.


4 Eylül 2017

Ağustos Bitenler..


Bir ayı daha bitirdiğimize göre hemen bu ay bitenler performansımız nasılmış görelim bakalım. Aslında bu ay kendimi oldukça beğendim diyebilirim. Tahmin ettiğimden daha çok ürün bitirdim ve şöyle genel bir de temizlik yapınca bir kısım ürünü direk çöpe gönderdim. Hemen göreli neler bitmiş neler çöpe gitmiş.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...