30 Ekim 2018

Ekim Ayı Bitenler..

Ekim ayı da bitti, yine bir bitenler yazısı geliyor. Bu ay performansımdan gayet memnunum, baya bir ürün bitirdim. Üstelik içinde baya bir renkli kozmetik de var. hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 

23 Ekim 2018

NYX Away We Glow Aydınlatıcı ve Baz İncelemesi..

NYX ürünlerini özellikle aydınlatıcılarını çok severek kullanıyorum. Bundan bir süre önce NYX Kozmetik'den aldığım paket içinde şansıma sıvı bir aydınlatıcı ve bir de baz olarak da kullanılabilecek Mac Strobe cream benzeri bir aydınlatıcı krem çıktı. Bu ikisini hemen kullanmaya başladım ve hatta baya bir de kullandım. Artık yorumlarımı  paylaşabilirim. 

Nyx aydınlatıcı

22 Ekim 2018

Jouer Limited Edition Likit Ruj..

Bugün Türkiye'de olmayan ama olmasını çok istediğim, çok güzel ürünleri olan bir markadan Jouer Cosmetics'den bahsedeceğim. Aslında  indie bir marka, çok büyük bir pazarlama ağı yok ama yavaş yavaş büyüyor. Son zamanlarda Sephora'da giriş yaptılar o nedenle artık Türkiye'ye de gelmesini umuyorum.

17 Ekim 2018

Bioderma Photoderm Koruyucu Güneş Yağı..

Bu yaz pek çok değişik güneş kremi ve güneş yağı denedim. Bunların tabi hepsi en az 30 GKF'ne sahip ürünlerdi. Bunlardan biri de Bioderma Photoderm bronz 30 SPF koruyucu ve bronzlaştırıcı güneş yağıydı.  Ürünü tatilin özellikle tatilin ikinci yarısında  denemeye aldım. 
Bioderma güneş yağı


15 Ekim 2018

WetnWild Likit Metalik Ruj..

WetnWild'ın makyaj ürünlerini Türkiye'ye geldiğinden beri büyük bir zevkle kullanıyorum. Beni çok üzen, çok beğenmediğim, aa bu olmamış dediğim ürünü de pek olmadı şimdiye kadar. Likit mat rujları da dudağı kurutmama açısından oldukça iyidir. Bundan yola çıkarak kendime yakışmayacağını düşündüğüm halde yılbaşı öncesi gelen metalik mat likit rujlarından horbor a crush rengini kızlarla gezerken alıverdim.WetnWild Likit Metalik Ruj

12 Ekim 2018

Marc Antony Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan ve Saç Kremi..

 Yaz başında ülkemize yeni giriş yapan ve dünyanın en iyi saç bakım markalarından biri olan Marc Antony saç bakım ürünlerinden bahsedeceğim bugün biraz. Marka 20 yıl önce kurulmuş ve ilk ürününü önce Kanada, daha sonra da Amerika'da lanse ederek yavaş yavaş dünya çapında 25 ülkeye yayılmış. Bendeki grow long yani hızlı uzama serisinde 8 tane ürün var ama hepsi Türkiye'de var mı bilmiyorum.  

9 Ekim 2018

Wet N Wild Limited Edition Hummingbird Hype Allık İncelemesi..

Başlık çok uzun oldu hem markanın ismi, hem sınırlı üretim olduğu, hem ismi bir araya gelince böyle oluyor. Bugün yazacağım allık hummingbird yani sinekkuşlarından ilham alan  Wet N Wild Flights of Fancy koleksiyonundan Hummingbird Hype isimli şahane şeftali rengi olacak. 

wetnwild allık

8 Ekim 2018

Miniso Kontür Paleti..

Bir süre önce ülkemize hızlı bir giriş yapan Japon Miniso markasının cilt bakım ürünlerini çok severek kullanıyorum. Markadan bir kaç tane de makyaj ürünü denedim, kullandım. Bunlardan Miniso likit rujlarını burada yazmıştım. Bugün de kontür paletinden bahsetmek istiyorum. 

Miniso Kontür Paleti

5 Ekim 2018

NYX Lingerie Ruj Serisi..

 Bugün geldiğinden beri neredeyse hergün kullandığım bir ruj serisinden bahsedeceğim. NYX lip lingerie serisinden mat rujları daha önce de kullanmıştım, özellikle serinin exotic rengi favorimdir. Bu serilerde her rengin 3 değişik versiyonu düşünülmüş. Yani her zevke hitap edecek şekilde gloss, shimmer ve glitter yapıda  rujlar var. Bendeki üçlü euro trash rengine ait. Bu rengin ruju da vardı bende, gerçekten çok sevdiğim bir nude tonudur. 
3 Ekim 2018

Eylül Alışverişleri..

Eylül ayı alıveriş performansımdan çok memnunum bu sefer. Yavaş yavaş sözümü tutmaya başladım sanıyorum, tabi ki yine merak ettiğim bir kaç şey aldım ama burada göstermediğim bütün alışveriş pamuk, ıslak mendil, aseton ve sıvı el sabunu üzerine ve ihtiyaç yani. Hatta merak ettiğim bir kaç toniği bile almadım yani, bekliyorum yılbaşında alacağım. Hemen bakalım neler almışım bu ay.


1 Ekim 2018

Eylül Bitenler..

Bir ayı daha geride bıraktık. 3 ay sonra yılbaşı olacağına inanabiliyor musunuz? Bu yıl sizce de çok çabuk geçmedi mi? Bence jet hızıyla geçti ve geçiyor. Bu ay normal rutinimize döndüğümüz için bitenler kutum baya bir doldu diyebilirim. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...