27 Mayıs 2020

3 Favori Maskara..

Bugün #birürünüçyorum yazılarında hepimiz favori maskaralarımızı seçtik ve özelliklerinden bahsedeceğiz. Eğer aynı maskarayı seçmediysek bir anda 9 değişik maskara hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bakalım ben hangi maskaraları seçtim.


25 Mayıs 2020

Nisan Alışverişleri..

Bu ay mağaza mağaza gezemiyoruz diye alışveriş yapamam sanmıştım ama tabi ki pandemi bile Avon'dan sipariş vermeme engel olamadı. Bakalım neler almışım. 


23 Mayıs 2020

Favori 3 Ruj İncelemesi...

Bugün #birürünüçyorum yazılarında sizin için favori 3 rujumuzdan bahsedeceğiz. Gördüğünüz gibi yazıları giderek çeşitlendiriyoruz. Sizin de yazmamızı istediğiniz ürünler varsa yorum olarak bırakmanız yeterli. 


22 Mayıs 2020

Gençlere Özel Cilt Bakım Tavsiyeleri


Gençlerde ergenlikle birlikte başlayan cilt problemleri önlem alınmasa büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Burada önlem olarak ilk önce cilt temizliğine ve hijyenine dikkat çekmek isterim. Yapmanız gereken düzenli olarak bakterileri önleyen, yağ salgısını azaltan ve cilt bariyerini aşındırmadan temizleyen jel tercih etmektir.


20 Mayıs 2020

Avon Kenevir Tohumu Yağı içeren Yüz ve vücut kremleri..

Bugün #birürünüçyorum yazılarında Avon'un yeni kenevir yağı içeren restore&calm serisinden el ve vücut kremi ve yüz kremininden bahsedeceğim. Cannabis Sativa hint kenevirinin bir türü ve özellikle cilt bakımında cilt iritasyonlarına iyi gelmesi ile bilinmekte.


18 Mayıs 2020

Newwell Yeni Ürün İncelemesi..

Bir süre önce Newwell Kozmetik tarafından yollanan ürünleri inceleyeceğiz bugün. Yollanan pakette bir makyaj paleti, bir likit aydınlatıcı ve bir de maskara vardı. Bakalım ayrı ayrı inceleyelim nasıllarmış. 


15 Mayıs 2020

Avon Artistique Magnolia en Fleurs Parfüm.

Bu gün #birürünüçyorum yazılarında Avon ‘un yeni Artistique serisi parfümlerinden Magnolia en Fleurs olacak. Adından anlaşılacağı gibi harika bir manolya kokusu kendisi. Bu seride toplamda üç parfüm var. Bu bir firma gönderisi ama kendim de seçsem bu kokuyu seçerdim açıkçası.


13 Mayıs 2020

Limonian Yüz ve Boyun maske incelemesi..

Bu hafta #birürünüçyorum yazılarında ilk olarak Limonian markasının maskelerinden anti aging özellikli  Hyaluron moisture maske ve Petitfee Gold boyun ve dekolte maskesini inceleyeceğiz.


11 Mayıs 2020

Nisan Bitenler..

Bugün yine çok uzun ve çok bol ürünlü bir bitenler yazısı geliyor. Umarım sıkılmadan okuyabilirsiniz. Evde temizlik devam ediyor, o nedenle biten kadar atılan da var tabi. Özellikle tarihi geçmiş baya ürünle vedalaştım. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


6 Mayıs 2020

Loccitane immortale reset serum..

Bugün #birürünüçyorun kuşağında belki çok tanımadığınız ama oldukça güzel içerikleri olan güzel bir marka Loccitane’ın immortale reset oil in serumu var. Markanın içerikleri oldukça iyidir özenle seçilir bu serumun temel içeriği de ölmez otu bitkisidir. Adı da o yüzden ölümsüzlük serumudur.5 Mayıs 2020

Foreo Ufo Mini Akıllı Maske Cihazı..

Evde Spa Keyfi: FOREO UFO MİNİ AKILLI MASKE CİHAZI


Bugün size karantina günlerinde cilt bakımı rutinimi hem daha etkili hem de daha zevkli hale getiren bir aletten FOREO UFO mini’den bahsetmek istiyorum . Biliyorsunuz FOREO bir İsveç markası ve öncelikle yüz temizleme cihazları ile popüler olmuştu. Ben henüz onları denemedim ama güvendiğim kişiler tarafından çok iyi olduğunu ve gözenekleri oldukça güzel temizlediğini duydum . UFO mini  maske cihazı ise hem Türkiye’de yeni hem de akıllı maske terapisi sunan ilk cihaz. Ben de Türkiye’ye gelir gelmez  bu cihazı merak edip ilk deneyenlerden biri olarak deneyimlerimi paylaşmak istedim.


2 Mayıs 2020

Liviton Gold Şampuan ve Saç Maskesi ..

Bugün uzun zamandır kullandığım Liviton Gold şampuan ve saç bakım maskesinden bahsedeceğim. Saçlarımın ince telli yağlanmaya çok ama çok meyilli ve sönük olduğunu söyledikten sonra hemen şampuan ve maskenin vaatlerine geçelim.


1 Mayıs 2020

Konforlu ve Şık Yazlık Nevresim Takımları..

Konforlu ve Şık Yazlık Nevresim Takımları


Yaz aylarında rahat ve konforlu bir uyku arzu edenlerin yazlık nevresim takımı seçimine ekstra özen göstermesi gerekir. Çünkü gün içinde sizi bunaltan sıcak hava, gece uykusu sırasında da peşinizi bırakmaz. Uyurken terlemek ise uykudan kalktığınızda kötü koku ve rahatsız edici bir tenle karşılaşmanıza neden olabilir. Tüm bunların önüne geçmek için kumaş türü ve nevresim markası incelemesi yapmanız önemlidir.

yazlık nevresim takımları


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...