31 Ağustos 2018

Procsin Nemlendirici Sprey İncelemesi..

Son zamanlarda Procsin'i takip ediyor musunuz bilmiyorum ama nispeten yeni bir Türk firması olarak baya yol aldılar. Ürün kaliteleri hızla iyiye gidiyor ve özellikle lansman fiyatları da oldukça uygun. En son çok tatlı bir blogger arkadaşımız ile Eda yani Edalıblog ile beraber bir çalışma yaparak #edaliblogoneriyor ismi altında 5 adet yeni ürün piyasaya sürdüler. Onlardan geldiğinden beri  önce merakla sonra da çok severek kullandığım iki değişik nemlendirici spreyden bahsedeceğim şimdi.

29 Ağustos 2018

Keikei Büyük Beden Giyim..

Kadın giyimde en moda ve en uygun fiyatlı ürünleri moda severler ile buluşturan Keikei kadın giyim sadece internet üzerinden satış yapan bir markadır. Kendi resmi sitesi üzerinden sunduğu ürünleri ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Bu sayede markaya ve ürünlerine olan talep her geçen gün daha da artmaktadır. Markaya ait ürünlere bakıldığında içerisinde elbise, abiye elbiseler, gece elbiseleri, mezuniyet elbiseleri, düğün nişan elbiseleri ve büyük beden elbiseler yer almaktadır. Özellikle pek çok kadının bulmakta zorlandığı büyük beden abiye Keikei bünyesinde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.


27 Ağustos 2018

Garnier Çift Fazli Koruyucu Su İncelemesi..

Tatil dönüşü iş yerinde ilk günümde uzun zamandan sonra ilk yazımı yazıyorum. Gerçekten 1 aylık tatil süresi boyunca blogla ilgilenmek, blog okumak falan hiç içimden gelmedi zaten vaktim de olmadı. İlk yazım tatilde kullanıp bitirdiğim Garnier Çift Fazlı Koruyucu Su ile ilgili olacak. 
Garnier Çift Fazli Koruyucu Su

8 Ağustos 2018

Temmuz Alışverişleri..

Geçtiğimiz ay alışveriş faslını çok iyi atlatınca bu ay başıma gelecekleri biliyordum tabi. Zaten almak istediklerime denemek istediklerim de eklenince bu ay biraz coşmuş olabilirim. Beni bu indirimler mahvetti yine. Bakalım neler almışım bu ay. 


1 Ağustos 2018

Temmuz Ayı Bitenler..

Temmuz ayını da bitirdik nihayet. Nihayet diyorum çünkü aşırı sıcaktı ve ben sıcağı hiç sevmiyorum.  Bu ay bitenleri biraz erken fotoladım çünkü siz bu yazıyı okurken ben nihayet tatilde olacağım. O yüzden fırsatım olmaz hemen yazayım diye düşündüm. Bakalım bu ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...