29 Mayıs 2018

Loreal Işıltı Veren Şeker Peelingi..

Loreal kil maskelerinden sonra 3 adet değişik peeling/maske çıkarttı. İlk olarak merak ettiğim ışıltı veren/canlandıran şeker peelingini aldım.  İndirimsiz fiyatı sanırım 30-35 TL. gibi sanırım ama ben % 50 indirimli aldım tabi.

Loreal Işıltı Veren Şeker Peelingi

23 Mayıs 2018

H&M Glitter Stik..

H&M'in makyaj ürünlerini çok seviyorum. Özellikle sınırlı sayıda ürettiği ürünlerden bazıları gerçekten güzel oluyor. Onlardan biri de geçen bulup aldığım H&M glitter stick oldu. Hem yüz hem de vücut için kullanılabilen bir ürün ve fiyatı sanırım 25 TL. idi.


21 Mayıs 2018

WetnWild Yeni Ürünler İncelemesi Hello Halo...

Geçtiğimiz haftalarda Gratis'in yeni WetnWild ürünleri için yaptığı tanıtım lansmanına katılmıştım. Gratis bizi böyle güzel bir paketle uğurladı. İçinde denemek istediğim aydınlatıcılardan  Hello Halo'nun Goddess Glow rengini bu yazıda detaylıca inceleyeceğiz. 

wetnwild

18 Mayıs 2018

Nivea 1 Dakika Urban Detox Maske..

Elimde çok çok fazla maske olduğundan son bitenler yazımdan bahsetmiştim. Bir de o maskelere haftada bir ancak sıra geldiğinden hatta bazen gelmediğinden bitmek bilmiyorlar doğal olarak. Ama son zamanlarda her gün kullanabildiğim (tabi unutup atlamazsam) ve çok az süre alan bir maskem daha var. Nivea 1 dakikalık urban detoks maskesi. Bu maskenin bir kaç değişik çeşidi var sanırım ama ben arındırıcı olanı deniyorum şu an.

Nivea detox maske

14 Mayıs 2018

Rival de Young Selfie Queen Marshmallow Powder İncelemesi..

Ah bu benim sabitleyici pudra merakım ışıltılı ürünlerle ve bir de her şeyi deneme ve görme isteği ile birleşince işte böyle son olarak bana Rival de Loop Selfie  Queen marshmallow powder olarak geri döndü.  Normalde selfie çılgını bir insan değilim ama itiraf ediyorum sim ve ışıltı çılgınlığım var biraz. O nedenle bu pudranın normal bir pudra olmadığını bile bile aldım. Ha pişman mıyım hayır asla. 


11 Mayıs 2018

Palabs Hydrolift Serum İncelemesi..

Kasım ayının başında olan Ebru ve Füsun'un etkinliğinde hediye edilen bir serumdan bahsetmek istiyorum.  Palabs Ankara'da bulunan bir eczanenin kendi markası ve bütün klinik testler yapılarak her cilt tipi için kullanılsın diye üretilmiş. İçinde parafin, paraben ve boyar madde bulunmuyor. Palabs'ın şimdilik 3 ürünü bulunuyor. Bunlardan biri de benim kullandığım bu serum.

Palabs

9 Mayıs 2018

Technic Colorwave Eye&Cheek Palet..

Şubat-Mart aylarında yaptığım EveShop alışverişinde dış görünüş olarak Hourglass Modernist far paletlerine benzettiğim Technic Cosmetics colorwave göz ve yanak paletini de sepete atmıştım. Benim aldığım Bronzed bae ve Fairy tale isimli bir çeşidi daha var. Şu an sitesinde indirimli olarak 39.95 TL. ama ben sanırım 25 TL. gibi bir fiyata almıştım bunu. 


7 Mayıs 2018

Procsin Sıvı Makyaj Temizleme Yağı...

Makyajımı bir makyaj temizleyici süt ile çıkarmayı tercih ediyorum, bunu her seferinde söylüyorum. Açıkçası bana çok daha kolay geliyor ama artık  büyük bir çoğunluk makyajını sıvı veya katı makyaj temizleme yağları ile temizlemeyi tercih ediyor. O nedenle kozmetik firmaları birbirleri ile yarışırcasına makyaj temizleme yağları çıkartıyorlar. Eskiden sadece 1-2 yabancı firmada vardı ve fiyatı da yüksekti, şimdi aynı ürünü geniş bir fiyat aralığında bulmak mümkün. 
Procsin makyaj temizleme yağı

4 Mayıs 2018

Nisan Ayı Bitenler..

Nisan alışverişlerinden sonra sıra geldi bitenler yazısına, bu ay yine iyi bir performans sergilediğim için hayatımdan memnunum. Özellikle cilt bakımı konusunda çok düzenli ve  oldukça iyi gidiyorum. Sürekli yeni ürünler eklenmese maskeler konusunda da iyi gideceğim ama olmuyor pek.  Bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş bu ay.


2 Mayıs 2018

Nisan Alışverişleri..

Mart ayında yaptığım dev alışverişten sonra Nisan'da kendimi biraz tutarım demiştim ama hiç öyle olmadı tabi. Yine indirim, 3 al 2 öde, ışıltı, parıltı, son kaldı gibi laflar beni cezbetti ve kendime yeni bir şeyler aldım. Tabi hepsini çok severek aldım ve merakla denemeyi ve yazmayı bekliyorum. Bakalım neler almışım.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...