30 Haziran 2022

Haziran Bitenler..

Haziran ayı da bitti. Yaz geldi gelecek derken ilk ayını bitirdik bile, İstanbul'da hele havaya hiç güven olmaz o yüzden yazı neredeyse bitmiş sayıyorum ben. Bakalım ilk ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


14 Haziran 2022

Avon Elite Erkek Parfümleri...

Biliyorsunuz babalar günü kapıda, tabi değişik hediye seçenekleri de var t shirt, kitap, el aletleri vs gibi ama benim klasik hediyem kesinlikle parfümdür. Bu sene de aynı şekilde düşündüm ve hediye seçeneğini parfümden yana kullandım. Avon parfümler de en sık tercih ettiğim parfümler arasında, bu yazıda Avon Elite serisinin iki parfümünden bahsedeceğim. 


13 Haziran 2022

Mayıs Alışverişleri...

Mayıs alışverişleri  geçen aya göre biraz fazla ama ihtiyaca yönelik oldu. Üstelik Mayıs ayı içerisinde anneler günü gibi önemli bir indirim günü de vardı. O nedenle bazı ürünlerde fırsatı kaçırmadım diyebilirim. Hemen bakalım neler alınmış bu ay. 


1 Haziran 2022

Mayıs Bitenler..

Mayıs ayı sizce de çok çabuk geçmedi mi? Bakalım herkesin istediği yaz ayları ve beraaberinde aşırı sıcaklar geldi bu 3 ay fena geçecek gibi. Yazın performansım baya düşer ama Mayıs ayında yine oldukça fazla ürün bitirdim. Ayrıca içlerinde hiç çöpe giden ürün de yok, bakalım hemen neler bitmiş. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...