27 Şubat 2019

Beaulis Jelly Highlighter..

Gratis son zamanlarda yeni bir markayı hayatımıza soktu, ismi Beaulis ve tamamen Gratis'e ait bir marka. Marka pek çok değişik ürün içeriyor ve şu anda bütün Gratis şubelerinde olmasa bile çoğuna gelmiş durumda. Ürünlerin üretim yerleri değişebiliyor, ama tamamen Gratis'e özel üretiliyor. 

jel aydınlatıcı

Loreal Les Chocolats Ginger Bomb..

Bugün Loreal'in aslında aylar önce çıkan ama ülkemize yeni gelen çikolata kokulu likit rujlarından 860 numara Ginger Bomb rengini inceleyeceğiz. Aslında herkes çikolata kokuyor diyor ama çikolata değil kakaolu kek ve sıcak çikolata kokuyor bütün rujlar ve şimdiye kadar kokladığım en yoğun kokuya sahipler ki ben aslında ürünlerin kokmasını severim. 


21 Şubat 2019

Benefit Brightstart Skincare Set..

Ocak alışverişleri içinde bahsettiğim Benefit Brightstart setinden bahsedeceğim bugün. Aslında bu mini seti yazmaya pek niyetim yoktu ama yazmam konusunda çok istek aldım. Hemen genel olarak kısa kısa bahsedeceğim.


20 Şubat 2019

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu..

Yaz aylarında cildimi yağlandırmadan ya da ekstra parlatmadan gereken nemi vermek uzun yıllardır benim için bir problem oluyor. Fazla ağır bir nemlendirici kullansam cildim en geç öğleden sonra ya da aşırı sıcakta dışarıda kalmışsam o saate bile kalmadan kremi kusmaya başlıyor. Ya da o kusamadan ben terle birlikte siliyorum zaten. Yazın zaten ortalık çok nemli cildim yeterli nemi alıyordur diye bir şey de olmadığı için ben yine bir nemlendirici krem arayışına girmiştim ki sanırım Nisan ayında Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile tanıştım. 


17 Şubat 2019

Pastel Kozmetik Crush Blush..

Daha önce bahsetmiştim Hüzün Sarısı blogunun sahibi Nihal'in 5 senedir düzenlediği ve blog yazarlarını davet ettiği hediyeleşme etkinliğinde bu kez sponsorumuz pastel firması idi ve yolladığı hediyeler içinde en ilgimi çeken denemek istediğim bu crush blush serisinden allık oldu. 


14 Şubat 2019

Loreal Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi..

Daha önce blogda bahsettiğim Loreal ışıltı veren şeker peelinginden sonra daha çok sevdiğim siyah nokta karşıtı peelinge geldi sıra. Bu arada hemen ufak bir not, bu peelingleri kesinlikle ilk çıkan maskelere tercih ederim.  Şimdi bir de kahveli peeling çıktı ama onu almayı henüz düşünmüyorum.
Loreal Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi

Pure Beauty Blur Cream..

Daha önce burada bahsettiğim Pure Beauty so glow jelden sonra Watsons'da satılan Pure Beauty markasının Blur kremi ile devam ediyoruz bugün. Pure Beauty Blur cream ilk gördüğüm andan beri dikkatimi çeken bir kremdi çünkü içinde blur kelimesi yani ciltteki kusurları bulanıklaştırmayı ve cildi daha pürüzsüz ve canlı göstermeyi vaat eden kremleri denemeye karşı koyamıyorum. 

Pure Beauty Blur Cream

12 Şubat 2019

Fenty Beauty Stunna Lip Paint..

Bugün blogda ilk defa bir Fenty Beauty ürününü yani stunna lip paint serisinin ilk rengi olan uncensored isimli şahane kırmızıyı inceleyeceğiz. Bu "universal red" olarak geçiyor ve stunna lip paint renk serisinin ilk rengi, daha sonra başka renkler de  çıktı ve hepsi Sephora'da var bildiğim kadarıyla. 

fenty beauty

10 Şubat 2019

Max Factor Miracle Glow Duo Pro Illuminator incelemesi..

Aydınlatıcılara ve aydınlık görünümlü makyaj ürünlerine son zamanlarda ilgi büyük biliyorsunuz. Bu nedenle Max Factor makyaj artistleri ile beraber cildin makyaj ile daha canlı, ışıltılı ve ıslak görünümlü olması hedeflenerek yaratılmış bir ürün Max Factor Miracle glow duo pro illuminator ve ismi de çok uzun. Neyse bakalım özellikleri neymiş ve neler yapıyormuş.


8 Şubat 2019

Sleek Solstice Highlighting Palette..

Bu ara çok alışveriş yazısı yazdım ama ne yapayım, Sleek de Gratis'in katkıları ile Türkiye'ye nihayet gelince bu çok beğendiğim Solstice Highlighting Paleti almadan yapamadım. Gerçi daha sonra Gratis yolladı bu  paleti bana, onun için de teşekkür ederim. 

Sleek Solstice Highlighting Palette

6 Şubat 2019

Ocak Ayı Alışverişleri..

Geçen ay oldukça fazla alışveriş yaptıktan sonra sözüm ona Ocak ayında biraz durulurum diye düşünmüştüm ama pek de mümkün olmadı. Aslında Sephora indirim alışverişi olmasaydı çok da önemli değildi ama yine de aldığım her şey neyse ki indirimden alındı. Bakalım hemen neler almışım. 

4 Şubat 2019

Ocak Bitenler..

Ocak ayı ne çabuk bitti değil mi? Yılbaşı geldi gelecek derken 2019'dan bir ayı bitirdik bile. Bu ay oldukça az ürün bitirdim bence, hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 


3 Şubat 2019

Sivex Losyon Nedir?

Daha çok yüz ve sırt bölgesinde ortaya çıkan sivilceler özellikle yüzde olduğu zaman estetik açıdan sorun yarattığı için bireylerin sosyal yaşamını da olumsuz etkileyen durumlardan biri haline gelir. Sivilcelerin oluşumunda etkili olan pek çok durum vardır. Stres, sağlıksız yaşam, yanlış beslenme, hava kirliliği, yeterli hijyenin sağlanmaması, hormon değişiklikleri bunların başında gelir. Sivilceleri insan yaşamında çoğunlukla ergenlik dönemi ile birlikte başlar. Bu çağda hormonlarda meydana gelen değişiklikler, cilt yapısının farklılaşması gibi nedenlerle sivilce sorununun oluşması normal bir durumdur. Bazı insanlarda ergenlik bitimi ile birlikte sivilceler de ortadan kaybolur. Bazılarında ise bu sorun yaşamının bir parçası haline gelir. Tabi bu hiç sivilce sorunu yaşamamış bir insanın hayatının sonuna kadar sivilce sorunu yaşamayacağı anlamına gelmez. Bu sevimsiz cilt sorunu her an herkesin karşısına çıkabilir. Sivilcelerin tedavisi edilmesi için pek çok doğal ürün tavsiye edilir. Ancak en doğru olanı medikal ilaçların kullanılmasıdır. Bu ilaçlar da bir cilt doktoru tarafından ancak verilebilir. Sivex losyon sivilce tedavisinde kullanılan ilaçlardan biridir. Tamamen sivilcelerin yok edilmesine yönelik özel olarak geliştirilmiştir.  

http://www.womenshealth.com.tr/sivilce-genclerin-psikolojisini-bozuyor-ozguvenini-zedeliyor/

2 Şubat 2019

Saç Ekiminden Sonra Bakım Nasıl Olmalı?

Tüm saç sorunu yaşayanlara selamlar diyerek bugünkü konumuz hakkında sizleri bilgilendirelim. İlk önceleri birçok araştırma yaptınız acaba saç ekimi bana uygun mudur, yaptırırsam iyi sonuç elde edebilirim miyim diyerek bunları çözümü kavuşturdunuz. Bundan sonrada iyi bir saç ekim merkezine karar verdiniz, sırada bu operasyon sonrası var. Sonrası içinde ilk akla gelenlerden biri de saç ekimi sonrası bakım olmaktadır. İşte bunun için neler yapmalısınız size detaylı öneriler sunacağız. Bilindiği gibi her saç tipi ve şekli az ya da çok bakım ister. Bu yapılmadığında ise ortaya bazı sorunlar çıkabilir. Nasıl ki bir makinenin bile bir bakımı var, bu canlı yapının olmaması çok saçma olur. Bu operasyondan sonra normale göre yapılacaklar biraz daha farklı olmaktadır. Bunları yaptığınızda her açıdan fayda görüp daha iyi bir görünüm kazanacaksınız. Bu konudaki bilgileri es geçip kulak ardı etmeniz durumunda birçok sıkıntı ile karşılaşırsınız. Zaman zaman bazı kişilerin saç nakli sonuçlarını daha çok beğeniyoruz bu durumun sebebi saçlara gösterilen ilgidir. ilgisiz saçlar solmaya kötü görünmeye mahkumdur. İşte bu işlemden sonra bakım için yapmanız gerekenler.  

https://www.memorial.com.tr/saglik-rehberleri/sac-ekimi-ile-ilgili-merak-edilenler/

1 Şubat 2019

2019-2020 Yılının En Trend Gelin Saç Modelleri..

Konumuzdaki tüm fikirler özenle seçilmiştir, gelin adayları için son trend saç stilleridir! Bayanlar en güzel anları tabi ki gelinlik giydikleri anlardır. Bu özel zaman diliminde kusursuz ve eşsiz görünmek isterler. Gelinlik seçiminden sonra en önemli nokta saç modelidir. İşte bunun içinde gerçekten araştırma yapmalısınız gelişigüzel önerilerle olmaz. Bizde bugün sizlere gelin saç modelleri için en iyi önerileri sunduk. Gelin saçı diğer görünümlerden farklı ve özel olması çok önemlidir, çünkü o günün en iyisi olması gereken gelin adayıdır. Hal böyle olunca birbirinden özel görünümlerin taranıp belirlenmesi çok önemlidir. Biz bu yazımızda ünlülerin kullandığı fikirleri de sizlere sunarak onlardan ilham almanızı da sağlamaya çalıştık. Çünkü ünlü isimler her zaman bir ilham kaynağı olacaktır. Son zamanlarda evlenen birçok ünlü isminde saç modelleri ile en iyiyi daha kolay bulacaksınız. Şimdi de diğer detaylara bakalım.  

https://www.sacmodelleri.org/2018-gelin-basi-modelleri.html

Tribal Dövme Modelleri İçin En Güzel Fikirler..

Günümüzde özellikle gençler tarafından da büyük bir ilgi ile tercih edilen dövmeler modelleri ve fiyatları açısından araştırma konusu olmuştur. Dövme yaptıran insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Farklı desenlerde ve renklerde yapılabilen dövmeler deri üzerine yapılan bir işlemdir. Seçenekler arasında kalıcı ve geçici dövmeler de bulunmaktadır. Eski dönemlere dayanan ve geleneksel olarak da bilinen tribal dövme farklı desen ve çizimlerle oldukça ilgi görmektedir. Eski zamanlara dayanan ve genellikle aşiret gibi toplumlarda tercih edilen tribal dövme modelleri başarı ve liderlikleri göstermek amacı ile kullanılmıştır.  

http://www.koprualti.com.tr/desenic/tricolor.htm

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...