30 Mart 2021

Avon Yeni ürün incelemesi..

Bugün Kadınlar Günü için @avonpendikmagaza tarafından gönderilen güzel ürünlerden bahsedeceğim. Biliyorsunuz  @avonturkiye ürünlerini de kullanıyor ve sık sık hem blogda hem de instagram hesabımda yorumluyorum. Avon Türkiye'de ürün yolluyor tabi ama bu ürünler hiç denemediklerim arasından seçilmişler. 

16 Mart 2021

Missha ürünlerini inceleyelim..

Bir süre önce Missha'dan gelen güzel bir paketten bahsetmek istiyorum bugün size. Paketin içinde Missha'nın yeni göz ve kaş ürünlerinden oluşan ürünler vardı. Ben de hemen denemeye başladım tabi ki, bakalım nasıllarmış. 

10 Mart 2021

Makyaj Çantamda Ne Var?

Bu hafta #cildinegöreseç kuşağında makyaj çantamda ne var yer alacak. Makyaj çantamdaki ürünleri dönem dönem değiştiriyorum, yoksa sürekli aynı ürünü kullanırsam diğerlerine sıra gelmeyecek.  Hemen bakalım son zamanlarda makyaj çantamda neler varmış. 


7 Mart 2021

Şubat Alışverişleri..

Çok az alışverişle geçen 2-3 aydan sonra bu ay biraz açılmış olabilirim. Aldıklarım genelde drugstore ama artık drugstore da çok ucuz sayılmaz. O nedenle hepsini indirimde aldım.  Zaten indirimsiz pek bir şey almayın artık bence. Bir de bu ara fark ettiniz mi bilmem ama mağazaya iki uğrama arasında fiyat mutlaka değişiyor ki çok üzücü bir şey bence. Neyse bakalım neler almışım. 


5 Mart 2021

Jowe Cosmetic Kaş jeli.

Kaşlar yüz ifadesini nasıl değiştiriyor biliyorsunuz. Kaşları doğru şekillenmiş biri erkek veya kadın gerçekten çok başka duruyor. O nedenle kaş tasarımı yapan güzellik merkezleri büyük rağbet görüyor. Kaş tasarımı ürünlerine  son zamanlarda kaş sabunları ve kaş jelleri de eklendi. Ben de Jowe Cosmetic kaş şekillendirici jeli denedim, bakalım nasılmış.


3 Mart 2021

Dermatech Yıkama Jeli incelemesi.

Bugün #cildinegöreseç kuşağında kısa süre önce Dermatech Kozmetik tarafından yollanan aloe vera içeren yıkama jelini inceleyeceğiz. Aslında tabi bir de 30 SPF anti spot kremi var ama bu krem hakkında ben bir ön bilgi vereceğim bu yazıda. Hemen bakalım nasılmış bu yeni yıkama jeli.


2 Mart 2021

Şubat Bitenler..

Şubat ayını da geride bırakarak ilkbahar aylarına adım attık. Bu ay bitenler yine oldukça fazla, bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...