30 Kasım 2020

Kasım Ayı Bitenler..

Bu ay da geçti yılın son ayına girmeden kasım bitenlere biz göz atalım hemen bakalım hemen neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


27 Kasım 2020

Ozone Gold iyonize ozon yağı incelemesi..

Bugün kullanım alanı çok geniş ve özellikle hasarlı cilt üzerinde oldukça faydası olan bir üründen bahsetmek istiyorum. Ozone Gold Türkiye'nin ozon yağı. Daha önce de ozonlu ürünler kullandığım için bunun hakkında da elime ilk geldiğinde az çok bir fikrim vardı. Hemen bakalım bu ozon yağı nasıl kullanılıyormuş.


23 Kasım 2020

Revlon Candid Serisi incelemesi..

Uzun zamandır Watsons'da satılan Revlon markasından hiç bir şey alıp denemiyordum.  Fondöten, kapatıcı ve pudradan oluşan Candid serisi ilgimi önce raflara ilk geldiğinde çekti, daha sonra da yabancı youtberlar deneyip güzel bulunca artık denemem şart oldu. Ama fiyatları nedeni ile hemen alamadım. Sonra indirim konusunda Watsons çalışanları yanlış bilgi verdi falan meyse sonuç olarak fondöteni 29.90 TL. kapatıcıyı da 24.90 TL. gibi bir fiyatla alabildim. 


16 Kasım 2020

Favori Farmasi ürünlerim..

Bu hafta #birürünüçyorum ekibi olarak size favori Farmasi ürünlerimizden bahsedeceğiz. Farmasi biliyorsunuz bir katalogdan satış yani networking markası ve Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş, yani bir Türk markası ve ürünlerinde aynı zamanda "helal sertifikası" da var. İlk duyduğumda çok ilgi göstermediğim marka zaman içerisinde denediğim ürünleri ile sevgimi ve güvenimi kazandı. Bu postta sadece makyaj ürünlerinden bahsediyorum ama markanın temizlik, besin desteği, kişisel bakım, parfüm, saç bakımı, cilt bakımı, bebek bakım ürünleri gibi pek çok ürün kategorisinde şahane ürünleri var. Hepsini yazmaya kalksam sayfalar sürer. O yüzden bu yazı sadece makyaj ürünleri ile ilgili olacak. 


12 Kasım 2020

Ekim Ayı Alışverişleri...

Bu ay sizce çok çabuk geçmedi mi ve aslında beklentilerimizin aksine kötü bir ay olmadı mı? Bir taraftan ekonomi bir taraftan covid 19 ve üzerine bir de deprem çok üzdü bizi bu ay. Umarım önümüzde kalan 2 ay daha iyi geçer diyorum ve bu ay neler aldım ona geçiyorum. 
 

11 Kasım 2020

Avon Yeni ürünler...

Bugün #birürünüçyorum yazılarında bir kaç ürün ve 3 yorum olacak. Avon'un yeni ürünlerinden bir kaç tanesini kısa kısa yazmaya çalışacağız. Bu ürünler power stay serisinden yeni hafif dokulu mat rujlar, glimmer stick kalemlerin yeni renklerinden rose gold ve yeni urban fondöten olacak. Yazı sonunda bonus olarak 2 üründen daha bahsedeceğim.


9 Kasım 2020

Ekim Ayı Bitenler..

Ekim ayı bitenler yazısına hoşgeldiniz. Bu ay yine yoğun geçti çabuk geçti ve çok da üzücü geçti. Klasik bitenler ve alışveriş yazıları bu ay biraz gecikti haliyle, neyse kalan 2 ay iyi geçsin deyip yazımıza geçiyoruz. bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 


6 Kasım 2020

Renkli Nemlendirici Dosyası..

Bugün #birürünüçyorum ekibi olarak renkli nemlendirici dosyası açıyoruz. Renkli nemlendiriciler hakkında bilgi verip yanında BB, CC kremlerde biraz bahsedip kendi tecrübelerimizi ve ürünleri nasıl kullandığımızı anlatacağız. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...