29 Nisan 2020

Limonian Misoli Gold Hydrogel Göz Maskesi..

Bugün blıgda #birürünüçyorum yazılarında Limonian Misoli hydrojel göz altı maskeleri olacak. Bu maskelerin bir kaç çeşid, var,  bendeki nemlendirici özellikli olan, Nilgün ve Gül ise sizin için yine göz altı ama değişik özellikleri olan 2 değişik maskeyi inceledi. Bakalım hangisi sizin için en uygunu olacak.


22 Nisan 2020

Avon Show Glow Aydınlatıcı incelemesi..

Bugün #birürünüçyorum yazılarında Avon Mark serisinin yeni Show Glow aydınlatıcısının full beam rengi olacak. Çok ilginç ama galiba Avon’dan ilk defa aydınlatıcı deniyorum ben. Katalogda hep gözüme kestirdiklerim vardı ama hiç fırsat olmadı. Neyse bakalım bu aydınlatıcı nasılmış. 
19 Nisan 2020

Dalgona kahve yapımı..

 Bugün blogda kozmetik ve makyaj konusunun dışında bir şey olacak. Çok detaylı ve güzel foto çekemedim ama bu ilk “dalgona” denememi hemen paylaşmak istiyorum. Kahve çok severim özellikle Türk kahvesinden çok değişik kahveleri soğuk kahveleri daha çok seviyorum. Dalgona’da  severim ama evde yapmamıştım tabi. Starbucks ve diğer kahve dükkanları kapanınca iş başa düştü nette olan pek çok tarife bakıp kendi tarifimi oluşturdum, bakalım nasıl yapmışım.

15 Nisan 2020

Avon Luminata parfüm ..

Avon hem Türkiye'de hem de dünyada en çok parfüm satan markalardan biri. Çok, çeşitli her zevke uygun parfümler bulmak mümkün. Üstelik hemen her katalogda oldukça iyi indirimler de yapıyor. Luminata parfüm de yeni dönemde çıkarttığı kokulardan biri. Bu parfümü #birürünüçyorum yazılarımızda inceliyoruz, bakalım kimin teninde daha kalıcı olmuş.
13 Nisan 2020

Kolajen Nedir Nasıl Kullanılır?

Uzun zamandır Kolajenin vücuda, cilde faydaları üzerine bir yazı yazmak istiyorum. Çok yakın zamanda Hidrolize kolajen kullanmaya başladığım için tam zamanı dedim yazıyı yazmanın.  Geçtiğimiz günlerde Biowell firmasından Luazu Hidrolize Kolajen tabletleri geldi denemem için o yüzden önce bakalım bu hidrolize kolajen neymiş.9 Nisan 2020

Mart Ayı Alışverişleri..

Bitenlerden sonra alışveriş yazısı geliyor tabi. Ay ortasında mağazaların da kapanması ile çok az alışveriş yaptığım bir ay oldu. Nisan ayında bu kadarını bile beklemiyorum. Bakalım neler almışım bu ay.


8 Nisan 2020

Avon Euphoric Maskara ve Elmas Kesim Mat Ruj İncelemesi..

Bu hafta #birürünüçyorum yazılarında 2 ürün var ama bu sefer cilt bakımı değil ikisi de makyaj ürünü olacak. Cilt tipine göre değil ama kirpik yapımıza, beklenti ve bir ruj ve maskaradan istediğimiz şeye göre yorumlarımızı yapacağız. Bakalım hangimizin beklentisi sizinki ile uyuşacak.


6 Nisan 2020

Mart Ayı Bitenler..

Bu ay sizi çok uzun ve bol ürünlü bir bitenler yazısı bekliyor.  Bütün bu ürünleri bitirdim mi hayır bir çoğu çöpe gitti. Çünkü malum virüs nedeni ile evdeyiz ve ben büyük bir dolap temizliği yapıyorum. Her gün bir dolap bir çekmece vs. temizliyorum. Hem varlığını bile unuttuğum bir çok ürün buldum hem de büyük bir temizlik oldu. Daha da devam edeceği için devamı gelir bunun bir sonraki aya diyorum. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


2 Nisan 2020

CeraVe Nemlendirici Krem İncelemesi..

Bugün #birürünüçyorum yazılarında CeraVe markasının kuru ve çok kuru ciltler için olan nemlendirici kremini inceleyeceğiz. Her zamanki gibi ben kremin normal ve yağlıya dönük karma ciltler için olan etkilerinden bahsedeceğim size. 1 Nisan 2020

Keikei Abiye Elbise Modelleri..

Keikei Abiye Elbise Modelleri Genç Kadınların
Tercihi

Mezuniyet dönemi yaklaştıkça, genç kadınlar itinalı bir hazırlığa girişiyor. Farklı görünmeye
ve mükemmel aksesuarları bulmaya çalışan gençler için bolca seçenek sunan KeiKei yeni
kreasyonunu sizlerle buluşturuyor. Eğlenceli, zarif ve farklı görünmek isteyen her genç için
mezuniyet gecesi liseye veda etmekten çok daha fazlasıdır. Yeni bir yaşama ve üniversiteye
adım atacağını gösterecek elbiseyi tercih etmelilerdir. Kısa, uzun, midi boy elbiseler
arasından vücut tipine, yaşına ve tarzına en uygun parçayı bulmak, genç kadınlar için pek de
kolay olmayacaktır. Çünkü çoğu genç gecenin ihtişamını yansıtacak modeli, uygun abiye
elbise fiyatları ile bulamayacağını düşünmektedir. Yanıldığınızın farkına varmak için KeiKei
abiye elbiseler ve fiyatları incelemesine katılabilirsiniz.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...