30 Ocak 2020

Kadın Bot Modelleri Seçimi..

Kadın Bot Modelleri Seçiminizle Konforu ve Şıklığı Birleştirin

Giyimine önem veren ve konforuna düşkün kadınların soğuk havalarda da şıklığının devamını sağlayan Polaris kadın bot modelleri her kombinde rahatlık sağlıyor. Sonbahar ve kış mevsimine uygun olarak üretilen kışlık kadın botları, sıcacık bir mevsim geçirmenize yardımcı olur. Bilek hizası, bilek üstü ve klasik çizme yapısına sahip olan seçenekleri her tarza hitap ediyor. Her ortamda rahatlıkla giyebileceğiniz kadın bot modelleri iş yaşamına ve okul hayatına da ayak uyduruyor.


23 Ocak 2020

Newwell Yeni ürün incelemesi..

Daha önce aydınlatıcı ve yüz paletlerinden birini denediğim Newwell kozmetik geçtiğimiz haftalarda yeni ürünlerinden oluşan bir paket yollamıştı. Pakettekileri hemen biraz kullandım tabi, hemen kısa kısa bahsetmek istiyorum hepsinden. 


19 Ocak 2020

Kiehls Daily Reviving Concentrate..

Lansmanından daha önce  bahsettiğim Kiehls Daily Reviving Concentrate günlük bakım yağını 2 ay gibi bir süredir kullanıyorum. Öncelikle belirteyim ki cildim bu yağın kardeşi olan Midnight Recovery Lotion ile asla anlaşamıyor. Bana çok yağlı ve ağır geliyor. Bu yağın öyle olmayacağını umarak kullanmaya başladım ama bu sefer hep yaptığım hayatı yapmadım yani çok çok az uyguladım cildime ve sonucu bir süredir zevkle izliyorum. 
Kiehls Daily Reviving Concentrate

14 Ocak 2020

Catherine Arley yeni ürün incelemesi..

Eskiden beri kullandığım hatta pudrasını çok sevdiğim Catherine Arley markası ürün gamını genişleterek daha güzel daha renkli ve daha bol çeşitli ürünlerle karşımıza çıkıyor. Ben de uzun zamandır sayfalarına bakmamıştım ama baya yeni ürünü varmış. Şimdi benim elimdeki ürünleri kısa kısa bir inceleyelim bakalım. 


6 Ocak 2020

Aralık Ayı Alışverişleri..

Bu ay malum hem kutlu doğum ayı hem de yılbaşı sebebi ile biraz coşmuş olabilirim. Ayrıca black friday alışverişimin bir kısmının gelmesi de bu aya sarktı, o nedenle biraz uzun bir yazı olacak. Bakalım neler almışım bu ay.


2 Ocak 2020

Aralık Ayı Bitenler..

 2019'un son bitenler yazısına hoşgeldiniz. Bu ay fazla bir biten yok ama yine de fena değil sanki durum. Bakalım bu ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


1 Ocak 2020

Scinic Sparkling Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik..

Daha önce alışveriş yazımda bahsettiğim Scinic Sparkling gözenek sıkılaştırıcı tonik bugünkü yazımın konusu olacak.  Scinic markası Watsons'da satılıyor. Kore markalarının top yaptığını keşfeden Watsons aslında baya çeşit getirmeye başladı. Bunlardan biri de hakkında baya övgü okuduğum Scinic oldu. Yabancı bloggerların yorumlarından okuduğum kadarı ile ürünler oldukça uygun fiyatlı ve iyilermiş. Ben de tonik meraklısı olduğum için bu toniği deneme amaçlı bir alışverişimde almıştım.
 Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...