28 Aralık 2017

Mac Snow Ball Koleksiyonu Ruj İncelemesi..

Mac'in her sene yılbaşında çıkarttığı koleksiyonlar genelde içerikten çok görüntüye yönelik olur, geçen seneki nutcracker koleksiyonu mesela biraz öyleydi. Aslında bu sene de daha çok görüntüye yönelik ürünler çıkartmış Mac, ışıl ışıl makyaj çantaları, yaldır yaldır simli göz farları ve aslında regular koleksiyonlarda olan ama desenleri kar taneleri şeklinde düzenlenmiş aydınlatıcılar ve tabi mat, sedefli ve frost yapıda rujlar. Ben aslında farları beğenmiştim ama tanesi 99 TL. olunca kendime bir dur dedim. En beğendiğim aydınlatıcı da yanında fırçası ile set halinde satılıyordu ve sanırım 270 TL. idi. Ona da karşı koyduktan sonra sıra geldi rujlara ve işte burada kendimi tutamadım ve iki adet şahane ruju koleksiyonuma katıverdim.

Mac ruj

27 Aralık 2017

Flormar City of Stars Koleksiyonu İncelemesi..

Bu sene koleksiyon çıkartmalara doyamayan Flormar'ın yılbaşı ruhuna yakışır son serisi City of Stars'ı inceleyeceğiz bugün. Daha önceki koleksiyonlar gibi ürünleri tek tek değil aynı yazıda inceleyeceğim çünkü geçtiğimiz hafta belimi sakatlayınca bütün işlerim, resimlerim ve yazılarım sarktı. Bu koleksiyonu da yılbaşı öncesi mutlaka yazmak istiyorum çünkü serideki parçaların hepsi de  tek tek veya birlikte harika yılbaşı hediyesi olacaklardır. 
Flormar City of Stars 

Modayı Yakından Takip Edenlere Yeni Bir Online Butik Monaco..

Kaliteli, şık ve trend olmak, modayı yakalamak isteyenler için online hizmet veren yepyeni bir butik açıldı. Monaco Butik..

monaco butik

26 Aralık 2017

Biota Natural Allık..

Bir süre Biota59 Elements firmasından bir paket almıştım. Onun içinden çıkan ürünlerden biri de bu allıktı sanıyorum. Daha önce Biota peach stone ruju da yazmıştım. Bugün de allığı mercek altına alacağız bakalım.
Biota allık

22 Aralık 2017

NYX Yeni Ürünler İncelemesi..

Geçtiğimiz haftalarda NYX Kozmetik'den erken bir yılbaşı hediyesi almıştım. Şimdi size de yılbaşı öncesi alacağınız hediyelerde bir fikir vermesi için bu paketin içeriğinden bahsetmek istiyorum. 


nyx ürünleri

19 Aralık 2017

Pastel Kozmetik Lip Topper Serisi ..

Türk kozmetik firmalarının yabancılarda görüp de özendiğimiz ürünlere muadil şeyler yapmaları hem de gayet iyi yapmaları çok memnun olduğumuz bir şey. Bunun son örneği Pastel Kozmetik lip topplerlar oldu.  Lip topper kısaca herhangi bir ruj üzerine veya tek başına uygulayabileceğiniz, sürülen ruja veya dudağınıza metalik, simli veya ışıltılı efekt veren, gloss tarzı bir dudak ürünüdür. Eskiden bunun lip topper olduğunu biz bilmez iken roll-on şeklinde ışıltılı, meyve tatlı dudak parlatıcıları vardı ki ben kendilerini çok sever ve ortaokul-lise dönemlerimde sürekli kullanırdım.

Pastel lip topper

17 Aralık 2017

Aralık Bitenler..

Bu ay bitenler yazım oldukça gecikti, nedeni ise fotoğraf çekememem. Tam çekeceğim gün belimi incitmemle birlikte iyice gecikti yazı. Neyse sonunda çekebildim de ay bitmeden yazayım dedim. Bu ay hasılat fena değil ama bu ay için biraz umudum kırıldı. Bakalım hemen neler bitmiş neler çöpe gitmiş.

14 Aralık 2017

Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme Etkinliği 4..

Geçtiğimiz hafta sonu sevgili HüzünSarısıBlog sahibesi Nihal'in  artık gelenekselleşen yılbaşı öncesi hediye etkinliklerinin dördüncüsüne katıldık. Bu hediyeleşme etkinliği Şişli'de çok özel bir kafede ; Down Kafe'de oldu. Down sendromlu çocuklarımızın topluma karışmaları, bir iş sahibi olabilmeleri için hep birlikte çalıştıkları, ayrıca kitap, el sanatları gibi ürünlerin de satıldığı çok hoş bir mekan. Yeri de Profilo AVM'nin sokağının devamında, aynı kafenin bir de Üsküdar'da şubesi varmış.12 Aralık 2017

giyiver.com alışverişi ve istek listesi..

Uzun zamandır kendime hem önümüzdeki yılbaşı için hem de böyle gece çıktığımda giyecek  şık kıyafetler arıyordum. Ne tam abiye olsun ne de çok sade olsun istediğim için kıyafet seçmek oldukça zor oluyor. Ne mağaza kalıyor bakmadığım ne online alışveriş siteleri kalıyor hepsini tek tek araştırıyorum. Neyse ki bu sefer şansım yaver gitti ve giyiver.com da aradığım tarz 2 adet elbise buldum. Fiyatları da çok uygun olunca ikisini de aldım. 

giyiver.com

8 Aralık 2017

Physcians Formula Nude Wear Fondöten..

 #ebruvefusunilekisamerhaba etkinliğinden ve sponsorlarından daha önce burada bahsetmiştim. O etkinliğe sponsor olan makyaj/kozmetik firmalarından biri olan Physcians Formula'nın Nude Wear fondöteni bugünkü konumuz olacak. Physcians Formula Nude Wear doğal duruşlu fondöten arayışı içinde olanların ilgisini çekebilecek bir fondöten bence.

Physcians Formula Nude Wear Fondöten

6 Aralık 2017

Kiko Milano Asian Touch Holografic Far Paleti Signature Brown..

Kiko Milano markası bana satış noktalarının oldukça uzak olması sebebi ile pek gidip alışveriş yapamadığım bir marka. Aslında Anadolu yakasında iki mağaza birden var ama biri Nautilius'da diğeri de Ataşehir Water Garden'da. Dolayısı ile bu AVM'lere özel Kiko turu düzenlemem gerekiyor. En son gittiğimde ise Asian Touch koleksiyonundan bu güzel minik  holografik far paletini almadan duramadım. Holografik derken özellikle kahverengi farın öyle holo bir yapısı yok. Farın içerisinde hafif yeşil yansımalar görülüyor o kadar. Ama diğer far daha bir holo yapıda gerçekten. Bu arada Fiyatı 50 TL. biraz pahalı ama sınırlı bir üretim olduğu için gözüme çok görünmedi o anda.

Kiko Milano far

4 Aralık 2017

Kasım Alışverişler..

Kasım ayı da bitti ve geldik yılın son ayına, bu ay doğum günü, yılbaşı bahanesi ile bol bol alışveriş yapacağım sanırım ama geçtiğimiz ay gerçekten de olayı minimumda tutmaya çalıştım. Şu meşhur Gratis  500. mağaza indirimi ve Black Friday'de olmasaydı aslında neredeyse hiç bir şey almayacakmışım. Bakalım hemen neler almışım bu ay.

1 Aralık 2017

Essence Mosaic Compact Powder İncelemesi..

Essence'in ürünlerini çok sevdiğimi biliyorsunuzdur. Marka Gratis'de satılırken sanırım daha çok ürün ve koleksiyon geliyordu. Rossmann ve Eveshop'a kaldıktan sonra ürün sayısında bariz bir azalma olmuştu. Neyse ki şimdi her iki mağaza da yeni ürünleri getirdiler de biz de inceleme fırsatuı bulduk. Ben aslında sadece yeni tırnak tozlarından ve bir de metal lip topper almıştım ki Sevgi'den aldığı bu pudranın hindistan cevizi koktuğunu duydum ve anında gidip o akşam alıverdim. İyi ki de almışım. 
Essence Mosaic Compact Powder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...