27 Aralık 2018

Huzun Sarisi ile Hediyelesme Etkinligi..

Geçtiğimiz hafta sonu artık geleneksel hale gelen Huzun Sarisi yani Nihal'in her sene düzenlediği bu sene de 5. gerçekleşen #huzunsarisiilehediyeleşme5 etkinliğine katıldım. Nihal'le bu konuyu yaklaşık 2-3 ay öncesinden konuşmuştuk olacak mı olmayacak mı diye tabi sonunda Nihal tamam dedi ve etkinliğe start verdi. 

Maybelline Affinitone Fondoten incelemesi..

Geçtiğimiz günlerde Loreal Contentpro tarafından bir proje kapsamında gönderilen yeni Maybelline Affinitone fondoten bana kendisini niye daha önce denememişim dedirtti resmen. Yağlıya dönük karma cildime rağmen çok kuru bitişli fondötenleri pek sevmiyorum. Bu fondöten de her cilt tipine uygundur denilmekle birlikte bence asıl kuru ciltlerin bayılacağı bir ürün olmuş.

Maybelline affinitone fondöten

25 Aralık 2018

Yılbaşı İndiriminden Sephora'dan Neler Alınır?

Yılbaşı alışverişinde indirimli olarak ne alınır yazı dizimizin sonuna geldik. Bu yazıdan önce 3 drugstore yani kozmetik marketlerden yılbaşı indiriminde neler alabiliriz sorusuna cevap verdik. Bu yazıda ise highend yani daha pahalı markaları inceleyeceğiz. Sephora biliyorsunuz ülkemize bu tarz ürünleri satan başlıca mağazalardan biri. Sık sık indirim yapmıyor ama yine de indirimli olarak alabileceğimiz ürünler dönem dönem oluyor. Mesela geçen aylarda bir grup paleti %50 gibi bir indirime sokmuştu. Mağazaya ait black card sahiplerine ise dönem dönem %10 veya %20 indirimler tanımlanıyor. Yılbaşı için sanırım 2. ürüne %50 indirim yapıyor. Başka indirimler de olabilir..23 Aralık 2018

Rossmann'dan Yılbaşı İndiriminde Alınacak 10 Ürün..

Yılbaşı indiriminden neler alınır yazı dizimizin son drugstore mağazası Rossmann'dan alınabilecek ürünlere bakacağız bu yazıda. Aslında en kritik indirimler burada olacak çünkü Rossmann kendisine ait markaları o kadar az indirime sokuyor ki eğer Isana, RdL, RdY markalarında kayda değer bir indirim olursa süper olacak. 

18 Aralık 2018

İndirimde Watsons'dan Alınacak 10 Ürün..

İndirimde neler alınır yazı serisinin ikinci yazısında Watsons indiriminden neler alınabilir onu inceleyeceğiz. Bunlar bir önceki Gratis indirimi yazısı gibi tamamen Watsons'a özel sadece orada satılan ürünler. Yılbaşında %30-50 arası indirim olursa rahatlıkla alınabilecek ürünler hepsi. Üstelik sadece 2 renkli kozmetik markası seçtim, gerisi kişisel ve cilt bakımı olacak. 

11 Aralık 2018

Kasım Ayı Alışverişleri..

Kasım ayı bitenlerden sonra geldik alışverişlere. Her ay gibi bu ay da bir şey almayacağım diye başlayıp, dünyaları toplamama artı puan veriyoruz tabi ki. Neyse yine de fena değilmiş, şimdi baktım da, hemen bakalım neler almışım.


10 Aralık 2018

Kasım Ayı Bitenler..

Bu ay bitenler yazmakta geç kaldım biliyorum, ayın 10'u oldu hala yazacağım. Ama İlk hafta işten senelik izin alınca bloga pek bakamadım. Hemen bu hafta hem bitenler hem de alışveriş yazısı yazısı gelecek peşinden. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


2 Aralık 2018

Essence Glow Koleksiyonundan Seçtiklerim..

Uzun zamandır Essence stantlarına yeni ürün gelmiyordu. Kasım ayı başı gibi sanırım gelen Glow koleksiyonunu görünce kesinlikle çok mutlu oldum ve hemen denemek için önce aydınlatıcı özellikli sabitleme pudrasını aldım. Ben pudrayı Rossmann'dan aldım. Normalde gelen koleksiyonlarda bir kenarda fiyat listesi de olur, görenler bilir. Bunda da vardı ve bu pudra 17 TL. falandı. Kasada ise 26 TL. dediler ve  benim yanlış görmüş olduğumu söylediler. Ben de itiraz etmeden aldım ve hemen geri giderek kontrol ettim. Hayır yanlış görmemişim, pudra 17 TL. imiş. Öyle olunca bana para iadesi yaptılar ama daha sonra bütün Rossmann'larda o fiyat listeleri kalktı ve ürünler benim ilk gördüğümden en az 10 TL. hatta daha da fazla farklarla satılmaya başladı. Bunu Rossmann'ın fiyat politikasının oldukça yükselmiş olmasına bağlıyorum ne yazık ki. Neyse biz ürünlere dönelim.


27 Kasım 2018

Frei Oil Bakım Yağı..

Bir süre önce ilk defa duyduğum bir marka olan Frei öl Türkiye ekibinden denemem için markanın meşhur çatlak ve leke kremi gönderilmişti. Marka ülkemizde çok yeni, 2017'de girmiş Türk pazarına ama aslında çok eski bir Alman markası. En bilinen ürünleri hamileler için çatlak yağları ve her iyi ürün gibi eşinin hamilelik çatlaklarına çözüm arayan bir eczacı sayesinde yani ihtiyaca yönelik doğmuş bir marka ve daha sonra kozmetik ürünlere de yönelmişler. Marka hakkında detaylı bilgi için buraya da bakabilirsiniz. 

25 Kasım 2018

TubaLife Aynısefa Kremi İncelemesi..

Yaakın zamanda instagramda daha önce duymadığım bir marka ile tanışmıştım. TubaLife değişik ürünleri olan bir firma, mesela solucan kremleri var, baya meşhur  bir ürün çeşidi. Ben onları henüz denemedim ama deneyenlerin yorumları fena değil. Ben kendime daha uygun bir ürün seçtim ilk seferinde denemek için, o da daha önce de kullandığım ve etkilerini beğendiğim aynısefa kremi oldu. Şimdi de genel olarak aynısefa kremi faydaları ve Tubalife aynısefa kreminin özelliklerinden bahsetmek istiyorum. 


21 Kasım 2018

Essence Fondoten ve Kapatici İncelemesi..

Essence uzun zamandır beklediğimiz yeni ürünlerini nihayet raflara koydu. İlk olarak çok merak ettiğim #instaperfect fondöten ve çok övülen ürünlerden biri olan camouflage kapatıcıyı denedim. Hemen onlardan bahsetmek istiyorum.


18 Kasım 2018

Simple Cilt Bakım Ürünleri..

Geçen hafta yazdığım Herbal&Essence şampuandan sonra yine ülkemize yeni gelen ve çok ilgi çeken ayrıca çok merak edilen oldukça da tartışmaya sebep olan Simple markasının 2 ürününden bahsedeceğim bugün. 

12 Kasım 2018

Catrice Light in a Box Aydınlatıcı Paleti..

Bugün yine ülkemizde olmayan bir üründen, Catrice light in a box aydınlatıcı paletinden bahsetmek istiyorum.  Bu paletin de 4 değişik alternatifi varmış mesela galaxy in a box gibi ama hiç biri ülkemize gelmedi.

7 Kasım 2018

Make Up Revolution Flawless 4 Palet İncelemesi..

Bugün daha ülkemize gelmeden uygun fiyatları ve güzel ürünleri ile makyajseverlerin ilgisini çeken makeup revolution markasının flawless 4 paletinden bahsedeceğim. Evet bu flawless serisi 4 tane galiba bir de flawless matte var, hepsi güzel ama bence içlerinde bana göre renkleri en güzel olan bu 4 numara. O yüzden daha bu palet ülkemize gelmeden ben yurtdışından aldırmıştım. O zaman için de baya uygun bir fiyata gelmişti bana.


5 Kasım 2018

Herbal&Essence Şampuan İncelemesi..

Son zamanlarda Türkiye'ye gelen ve kayda değer,  merak edilen 3 - 4 marka oldu bana göre. Bunlardan biri zaten high end, Fenty'den bahsediyorum. Tabi onunla ilgili de yazacağım ama öncelikle Herbal&Essence saç ürünlerini inceleyeceğiz.1 Kasım 2018

Ekim Ayı Alışverişleri..

Bitenlerden sonra dediğim gibi dolu bir alışveriş yazısı ile geldim. Geçen ay son derece makul ve mantıklı alışveriş yapınca hep öyle gidecek sandım ama öyle olmadı işte, bu ay biraz abarmış olabilirim. Bakalım neler almışım yine...


30 Ekim 2018

Ekim Ayı Bitenler..

Ekim ayı da bitti, yine bir bitenler yazısı geliyor. Bu ay performansımdan gayet memnunum, baya bir ürün bitirdim. Üstelik içinde baya bir renkli kozmetik de var. hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 

23 Ekim 2018

NYX Away We Glow Aydınlatıcı ve Baz İncelemesi..

NYX ürünlerini özellikle aydınlatıcılarını çok severek kullanıyorum. Bundan bir süre önce NYX Kozmetik'den aldığım paket içinde şansıma sıvı bir aydınlatıcı ve bir de baz olarak da kullanılabilecek Mac Strobe cream benzeri bir aydınlatıcı krem çıktı. Bu ikisini hemen kullanmaya başladım ve hatta baya bir de kullandım. Artık yorumlarımı  paylaşabilirim. 

Nyx aydınlatıcı

22 Ekim 2018

Jouer Limited Edition Likit Ruj..

Bugün Türkiye'de olmayan ama olmasını çok istediğim, çok güzel ürünleri olan bir markadan Jouer Cosmetics'den bahsedeceğim. Aslında  indie bir marka, çok büyük bir pazarlama ağı yok ama yavaş yavaş büyüyor. Son zamanlarda Sephora'da giriş yaptılar o nedenle artık Türkiye'ye de gelmesini umuyorum.

17 Ekim 2018

Bioderma Photoderm Koruyucu Güneş Yağı..

Bu yaz pek çok değişik güneş kremi ve güneş yağı denedim. Bunların tabi hepsi en az 30 GKF'ne sahip ürünlerdi. Bunlardan biri de Bioderma Photoderm bronz 30 SPF koruyucu ve bronzlaştırıcı güneş yağıydı.  Ürünü tatilin özellikle tatilin ikinci yarısında  denemeye aldım. 
Bioderma güneş yağı


15 Ekim 2018

WetnWild Likit Metalik Ruj..

WetnWild'ın makyaj ürünlerini Türkiye'ye geldiğinden beri büyük bir zevkle kullanıyorum. Beni çok üzen, çok beğenmediğim, aa bu olmamış dediğim ürünü de pek olmadı şimdiye kadar. Likit mat rujları da dudağı kurutmama açısından oldukça iyidir. Bundan yola çıkarak kendime yakışmayacağını düşündüğüm halde yılbaşı öncesi gelen metalik mat likit rujlarından horbor a crush rengini kızlarla gezerken alıverdim.WetnWild Likit Metalik Ruj

12 Ekim 2018

Marc Antony Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan ve Saç Kremi..

 Yaz başında ülkemize yeni giriş yapan ve dünyanın en iyi saç bakım markalarından biri olan Marc Antony saç bakım ürünlerinden bahsedeceğim bugün biraz. Marka 20 yıl önce kurulmuş ve ilk ürününü önce Kanada, daha sonra da Amerika'da lanse ederek yavaş yavaş dünya çapında 25 ülkeye yayılmış. Bendeki grow long yani hızlı uzama serisinde 8 tane ürün var ama hepsi Türkiye'de var mı bilmiyorum.  

9 Ekim 2018

Wet N Wild Limited Edition Hummingbird Hype Allık İncelemesi..

Başlık çok uzun oldu hem markanın ismi, hem sınırlı üretim olduğu, hem ismi bir araya gelince böyle oluyor. Bugün yazacağım allık hummingbird yani sinekkuşlarından ilham alan  Wet N Wild Flights of Fancy koleksiyonundan Hummingbird Hype isimli şahane şeftali rengi olacak. 

wetnwild allık

8 Ekim 2018

Miniso Kontür Paleti..

Bir süre önce ülkemize hızlı bir giriş yapan Japon Miniso markasının cilt bakım ürünlerini çok severek kullanıyorum. Markadan bir kaç tane de makyaj ürünü denedim, kullandım. Bunlardan Miniso likit rujlarını burada yazmıştım. Bugün de kontür paletinden bahsetmek istiyorum. 

Miniso Kontür Paleti

5 Ekim 2018

NYX Lingerie Ruj Serisi..

 Bugün geldiğinden beri neredeyse hergün kullandığım bir ruj serisinden bahsedeceğim. NYX lip lingerie serisinden mat rujları daha önce de kullanmıştım, özellikle serinin exotic rengi favorimdir. Bu serilerde her rengin 3 değişik versiyonu düşünülmüş. Yani her zevke hitap edecek şekilde gloss, shimmer ve glitter yapıda  rujlar var. Bendeki üçlü euro trash rengine ait. Bu rengin ruju da vardı bende, gerçekten çok sevdiğim bir nude tonudur. 
3 Ekim 2018

Eylül Alışverişleri..

Eylül ayı alıveriş performansımdan çok memnunum bu sefer. Yavaş yavaş sözümü tutmaya başladım sanıyorum, tabi ki yine merak ettiğim bir kaç şey aldım ama burada göstermediğim bütün alışveriş pamuk, ıslak mendil, aseton ve sıvı el sabunu üzerine ve ihtiyaç yani. Hatta merak ettiğim bir kaç toniği bile almadım yani, bekliyorum yılbaşında alacağım. Hemen bakalım neler almışım bu ay.


1 Ekim 2018

Eylül Bitenler..

Bir ayı daha geride bıraktık. 3 ay sonra yılbaşı olacağına inanabiliyor musunuz? Bu yıl sizce de çok çabuk geçmedi mi? Bence jet hızıyla geçti ve geçiyor. Bu ay normal rutinimize döndüğümüz için bitenler kutum baya bir doldu diyebilirim. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


27 Eylül 2018

Avon Metalik Mat Ruj İncelemesi..

Son zamanlarda bir metalik trendi var biliyorsunuz, rujdan ojeye, fara hatta allığa kadar herşeyde metalik yansımalar görebiliyoruz. Avon'da bu trende uyarak Dilan Çiçek Deniz ile birlikte 15 renkten oluşan metalik mat ruj koleksiyonu çıkarttı. Seride gerçekten çok güzel renkler var ve benim açımdan kullanamam dediğim hiç bir renk yok. Şimdi hep birlikte AvonxDilan metalik mat rujlarını inceleyelim. 

Avon Metalik Ruj

24 Eylül 2018

Miniso Nemlendirici Tonik..

Bu ara hem instagramda hem de blogda baya bir Miniso cilt bakımı ürününden bahsettim galiba. Ama özellikle markanın tonik ve nem spreylerini çok beğeniyorum. fiyatları da uygun olunca her gittiğimde yeni bir tane alıyorum denemek için. Daha önce de blogda bu toniğin lavanta çiçeği içereninden bahsetmiştim. Bu sefer de değişiklik olsun diye gül yaprağı bulunandan aldım. Sanırım bir de aynısafa içereni vardı. Miniso lavantalı tonik için buraya tıklayabilirsiniz.

17 Eylül 2018

Thalia Natural Midnight Rose Cilt Bakım ve Temizleme Ürünleri incelemesi..

Thalia Natural markası ile 2-3 sene önce bir etkinlikte tanıştığımdan beri ürünlerini severek kullanıyorum. Ürün serileri ve çeşitleri giderek artan ve gelişen bir frma, son zamanlarda özellikle üst üste 3 değişik seri çıkardılar ki bunlardan 2 tanesini deneme fırsatı buldum. Sakura serisinin yüz maskesinden daha önce bahsetmiştim. Şimdi gelir gelmez güzel kokuları ve cazip ambalajı ile  bende deneme isteği uyandıran Thalia Natural Midnight Rose cilt temizleme ve bakım ürünlerinden bahsetmek istiyorum.

10 Eylül 2018

Sun Ozon Güneş Sonrası Bakım Ampülleri..

Tatile çıkmadan önce biraz alışveriş yapmıştım. Deneyeceğim pek çok güneş kremim olduğu için ben de bu defa after sun ürünlere yani güneş sonrası bakım ürünlerine ağırlık verdim. Rossmann'da satılan sun ozon markasını da severek kullanıyorum. Bir kaç sprey bakım ürünü ile birlikte bu bakım kapsüllerini görünce hemen tatil dönüşü kullanmak için aldım tabi.


6 Eylül 2018

Ağustos Alışverişleri..

Ağustos ayının tamamını tatilde geçirince ve çılgın bayram indirimlerinden uzak kalınca bu ay fazla bir alışveriş yapmadım kendime göre. Yine de tabi döner dönmez aldım bir şeyler ama bence başarılı bir ay geçti tam kararında bir alışveriş oldu. Bakalım neler almışım bu ay. 

3 Eylül 2018

Ağustos Ayı Bitenler..

 Nihayet bak nihayet diyorum Ağustos bitti, yaz resmi olarak bitti ve sonbahar geldi. Umarım havalar da biraz serinler de rahat nefes alabilirim ben artık. Her yaz giderek daha sıcak oluyor sanki, en azından bana öyle geliyor. Yazı, sıcağı sevenler kusura bakmasın ama ben kar yağsın istiyorum artık. Neyse Temmuz ayında söylemiştim, bu ay duş jeli, güneş kremi ve body mist patlaması yaşadım. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş.

31 Ağustos 2018

Procsin Nemlendirici Sprey İncelemesi..

Son zamanlarda Procsin'i takip ediyor musunuz bilmiyorum ama nispeten yeni bir Türk firması olarak baya yol aldılar. Ürün kaliteleri hızla iyiye gidiyor ve özellikle lansman fiyatları da oldukça uygun. En son çok tatlı bir blogger arkadaşımız ile Eda yani Edalıblog ile beraber bir çalışma yaparak #edaliblogoneriyor ismi altında 5 adet yeni ürün piyasaya sürdüler. Onlardan geldiğinden beri  önce merakla sonra da çok severek kullandığım iki değişik nemlendirici spreyden bahsedeceğim şimdi.

29 Ağustos 2018

Keikei Büyük Beden Giyim..

Kadın giyimde en moda ve en uygun fiyatlı ürünleri moda severler ile buluşturan Keikei kadın giyim sadece internet üzerinden satış yapan bir markadır. Kendi resmi sitesi üzerinden sunduğu ürünleri ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Bu sayede markaya ve ürünlerine olan talep her geçen gün daha da artmaktadır. Markaya ait ürünlere bakıldığında içerisinde elbise, abiye elbiseler, gece elbiseleri, mezuniyet elbiseleri, düğün nişan elbiseleri ve büyük beden elbiseler yer almaktadır. Özellikle pek çok kadının bulmakta zorlandığı büyük beden abiye Keikei bünyesinde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.


27 Ağustos 2018

Garnier Çift Fazli Koruyucu Su İncelemesi..

Tatil dönüşü iş yerinde ilk günümde uzun zamandan sonra ilk yazımı yazıyorum. Gerçekten 1 aylık tatil süresi boyunca blogla ilgilenmek, blog okumak falan hiç içimden gelmedi zaten vaktim de olmadı. İlk yazım tatilde kullanıp bitirdiğim Garnier Çift Fazlı Koruyucu Su ile ilgili olacak. 
Garnier Çift Fazli Koruyucu Su

8 Ağustos 2018

Temmuz Alışverişleri..

Geçtiğimiz ay alışveriş faslını çok iyi atlatınca bu ay başıma gelecekleri biliyordum tabi. Zaten almak istediklerime denemek istediklerim de eklenince bu ay biraz coşmuş olabilirim. Beni bu indirimler mahvetti yine. Bakalım neler almışım bu ay. 


1 Ağustos 2018

Temmuz Ayı Bitenler..

Temmuz ayını da bitirdik nihayet. Nihayet diyorum çünkü aşırı sıcaktı ve ben sıcağı hiç sevmiyorum.  Bu ay bitenleri biraz erken fotoladım çünkü siz bu yazıyı okurken ben nihayet tatilde olacağım. O yüzden fırsatım olmaz hemen yazayım diye düşündüm. Bakalım bu ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş.

27 Temmuz 2018

BBoil Ev Yapımı Doğal Yağlar..

Bir süre önce instagramda tanıştığım bir marka olan Bboil'den ev yapımı iki doğal yağdan oluşan güzel bir kargo almıştım. Yağların biri göz altı kırışıklıkları için diğeri de cilt bakımı/nemlendirme için. Bu yağlar iki girişimci hanım tarafından evde ve elde hazırlanıyorlar. Hazırlanırken de kişiye özel ihtiyaçlar göz önüne alınıyor. 

25 Temmuz 2018

Kahve Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kahve içmek günlük yaşamda pek çok insan için vazgeçilmez hale gelmiştir. Durum böyle olunca evlerde kahve makinesi kullanmak giderek daha da yaygınlaşmıştır. Peki, kullanımı artan bu kahve makinelerini satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Kahve makinesi satın alırken piyasada çok çeşitte makineler olduğunu görebilirsiniz. Bundan dolayı ilk olarak makineyi hangi tür kahve yapımı için kullanacağınıza karar vermelisiniz. Arzum’da her tür kahveyi bir arada yapabilen makineler bulunsa da bu noktada en çok talep gören genellikle filtre kahve makinesi olmaktadır. Özellikle çalışan insanlar kahve içerek bir nebze de olsa rahatlayabilmek adına filtre kahve içmeyi tercih etmektedir.
Evde kullanmak üzere kahve makinesi alacaksınız burada tercih küçük boy makinelerden yana olmalıdır. Bunların evde kullanımı daha rahattır.


8. Sınıfa Tonguç ile Hazırlanın..

Temel eğitimi tamamlayarak, ortaöğretime geçmek için bitirilmesi gereken son dönem olan 8. sınıf, geçiş dönemi olduğu için önemlidir. Özellikle 8. sınıf lgs matematik dersi, onlarca öğrenciyi geride bırakmak için yüksek öneme sahiptir. Her yıl ülke genelin de liseye geçiş için, belirli derslerden yapılan sınavlara girip başarılı olabilmek için Tonguç mağazalarında bulunan 7’den 8’e hazırlık seti kitaplarından yararlanmak gerekir.Standard Profil Lokasyonları..

Standard Profil Rıfat Kamhi tarafından 1977'de mart ayının 10’unda İstanbul da kuruldu. İlk faaliyetini Düzce’de başlatan Standard Profil ilk kurulduğunda 7 çalışanı bulunmaktaydı.1980 yılında ilk defa Renault 12 kapılı fitili için başarılı bir şekilde üretimi yapılıp sevkiyatı tamamlanmıştır. Bu kadar başarılı çalışmaların ardından 10 yılın geçmesiyle 1990 yılında Standard Profil’in ürün ve hizmet kalitesinden dolayı Ford Otosan’dan ilk ödülünü almıştır. Bu kadar gelişmenin ardından ödülü aldıktan bir yıl sonra Düzce Standard Profil adıyla ikinci fabrikasını açmış ve aynı yıl içinde Düzce Sanayi Odası’ndan Takdir Beratı almıştır. 1990 yılında ilk ihracat projesini GM-Opel yağmur oluğu fitili ile yapmıştır. Bu projelere imza attıktan sonra kendini oldukça geliştiren Standard Profil 1994 yılına geldiğinde ISO 9001 Sertifikası alarak güçlü olan üretimini ve kalitesini daha da güçlendirmiştir.


23 Temmuz 2018

Thalia Natural Age Defense Sakura Yüz Maskesi..

Thalia Natural markasını mutlaka duymuşsunuzdur. Daha önce blogda parfümlerinden ve değişik bir kaç ürününden bahsetmiştim. Bugün bir süre önce çıkan age-defense yani yaşlanma karşıtı sakura çiçeği özü içeren nem maskesinden bahsedeceğim. 
Thalia Natural Age Defense Sakura Yüz Maskesi

19 Temmuz 2018

Essence Rain or Shine Palet..

Bugün Türkiye'de olmayan bir Essence ürününden bahsedeceğim, bunu bana Filiz bir yurt dışı  gezisinden getirmişti. Uzun zaman kullanamadım çünkü resim çekememiştim. Aslında Türkiye'de olmadığı için  blogda anlatmayı da düşünmüyordum ama sonra blogda olmasını istedim.  Bakalım nasılmış.

12 Temmuz 2018

Biota Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi..

Geçtiğimiz ay bitenler yazısında gördüğünüz Palabs serum bitince yeni bir gece kremi arayışına girdim ve bir süre önce gelen Biota kırışıklık karşıtı gece kremini denemeye aldım. Bu arada daha önce hiç Biota 59 elements markasının cilt bakım ürünlerini denemiştim. Birkaç makyaj ürününü özellikle allıklarını sevdiğim markanın cilt bakım ürünlerini de oldukça merak ediyordum.


Biota gece kremi

9 Temmuz 2018

Procsin Makyaj ve Yüz Temizleme Ürünleri..

Bir süre önce katıldığım Procsin lansmanında denememiz için verilen ürünlerden 3 tanesinden bahsetmek istiyorum bugün. Biliyorsunuz Procsin Türk markaları arasında giderek popüler olan ve sürekli yeni ürün çıkartan bir marka. Bugüne kadar ürün yelpazesi oldukça genişledi ama asıl bilinirliği siyah maske ve karbon içeren temizleyiciler ile oldu. 
Procsin

4 Temmuz 2018

Haziran Alışverişleri..

 Haziran ayı bitenlerden sonra sıra gelir hepimizin okumayı çok sevdiği alışveriş yazısına. Bütün ay boyunca neler almışım, indirimli mi değil mi okumak için sizi sayfanın devamına alayım o zaman.


2 Temmuz 2018

Haziran Ayı Bitenler..

Haziran ayını da geride bıraktık ve artık tam anlamı ile yaz geldi denilebilir. Haziranda havalar ılımlı gittiği ve ben de henüz tatile gidemediğim için son sürat alışverişe ve ürün bitirmeye devam ettim. Bugün bitenler, çarşamba günü de bir alışveriş yazısı gelecek. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


29 Haziran 2018

Icon Mini by Absolute New York Far Paleti İncelemesi..

Gratis'e son gelen Absolute New York markasını biliyorsunuzdur. Şimdiye kadar hiç ürün denemedim markadan, en sonunda bu son gelen ve renkleri pek şahane görünen mini far paletlerine-in aflame rengine  karşı koyamadım. Kadınlar günü indiriminden 15 TL.'ye aldım paleti ve hemen de fotolayıp kullanmaya başladım.
Icon Mini by Absolute New York Far Paleti 

25 Haziran 2018

Procsin Güneş Kremi..

Yeni Türk firmalarından Procsin son zamanlarda pek çok  ürün piyasaya çıkarttı. Bunlardan biri de  SPF 50 korumalı bir güneş kremi. Biliyorsunuz bu güneş kremi işi biraz sıkıntılı, iyi olanlar yüzde beyaz iz bırakıyor, beyaz iz bırakmayan korumuyor falan bakalım Procsin güneş kremi nasılmış bu konuda. 


Procsin Güneş Kremi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...