5 Ağustos 2022

Temmuz Bitenler..

Temmuz ayı çabuk geçti bence, araya tatil falan da girince yoğun bir ay oldu benim için, aynı oranda ürün bitirdim tabi ki. Bakalım hemen neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


21 Temmuz 2022

Haziran Alışverişleri..

Bitenlerden sonra biraz da geç de olsa Haziran ayı alışverişlerine bakalım. Bu ay yine hiç bir şeyi indirimsiz almadım ama şöyle bir şey var. Temmuz ayında zam gelecek söylentisi olduğu için almak istediğim merak ettiğim hiç bir şeyi almayı da ertelemedim.  Sanırım iyi de yapmışım. Hemen bakalım neler alınmış bu ay. 


30 Haziran 2022

Haziran Bitenler..

Haziran ayı da bitti. Yaz geldi gelecek derken ilk ayını bitirdik bile, İstanbul'da hele havaya hiç güven olmaz o yüzden yazı neredeyse bitmiş sayıyorum ben. Bakalım ilk ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


14 Haziran 2022

Avon Elite Erkek Parfümleri...

Biliyorsunuz babalar günü kapıda, tabi değişik hediye seçenekleri de var t shirt, kitap, el aletleri vs gibi ama benim klasik hediyem kesinlikle parfümdür. Bu sene de aynı şekilde düşündüm ve hediye seçeneğini parfümden yana kullandım. Avon parfümler de en sık tercih ettiğim parfümler arasında, bu yazıda Avon Elite serisinin iki parfümünden bahsedeceğim. 


13 Haziran 2022

Mayıs Alışverişleri...

Mayıs alışverişleri  geçen aya göre biraz fazla ama ihtiyaca yönelik oldu. Üstelik Mayıs ayı içerisinde anneler günü gibi önemli bir indirim günü de vardı. O nedenle bazı ürünlerde fırsatı kaçırmadım diyebilirim. Hemen bakalım neler alınmış bu ay. 


1 Haziran 2022

Mayıs Bitenler..

Mayıs ayı sizce de çok çabuk geçmedi mi? Bakalım herkesin istediği yaz ayları ve beraaberinde aşırı sıcaklar geldi bu 3 ay fena geçecek gibi. Yazın performansım baya düşer ama Mayıs ayında yine oldukça fazla ürün bitirdim. Ayrıca içlerinde hiç çöpe giden ürün de yok, bakalım hemen neler bitmiş. 


30 Mayıs 2022

NYX Slip Tease Likit Ruj İncelemesi..

Bugün mat rujlardan sıkılanlar, yeni dokular denemek isteyenler için NY Slip Tease rujları inceleyeceğiz. Hemen bakalım özellikleri nelermiş.

NYX Slip Tease Likit Ruj

17 Mayıs 2022

Nisan Alışverişleri..

Mart ayında baya bir alışveriş yapmıştım, bu ay tam tersi oldu. neredeyse hiç bir şey almadım diyebilirim ama neredeyse tabi. Tabi bütün aldıklarım yine indirimliydi, bakalım neler almışım bu ay.


9 Mayıs 2022

Nisan Bitenler..

Bir ayı daha bitirdik. Bu ay yine çok hızlı geçti bana göre, bakalım bu ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 

5 Mayıs 2022

Farmasi ürün incelemesi..

Bir süre önce, hatta baya önce  Farmasi'den bir paket gelmişti. Bir türlü yazamadım ama şimdi fikir olsun diye kısa kısa bahsetmek istiyorum. 


22 Nisan 2022

Mart Ayı Alışverişleri..

Bitenler yazısından sonra Mart ayı alışverişlerine bakalım. Yine bol alışveriş yaptım ama hepsi indirimli hele bazılarını aldığım fiyatlara inanamayacaksınız. Son zamanların popüler deyişi bir şeyi beğendiysen al yarın daha pahalı olacak lafı ise bu ay benim yaptığım alışveriş ve gördüğüm fiyatlarda bire bir yaşandı. Haydi okuyun bakalım. 


13 Nisan 2022

Physcians Formula Rose All Day Serum..

Physcians Formula ürünlerini çok severek kullanıyorum. Daha önce blogda epey bir bahsetmiştim. Bugün de Gratis lansmanında hediye olarak verilen kutuda bulunan PF Rose all day serumdan bahsetmek istiyorum. 
Physcians Formula Rose All Day Serum

6 Nisan 2022

Bitenler Mart...

Çok çabuk geçen Şubat'ın yanında Mart çok uzun sürdü sanki, ama bitti ve yine bir bitenler yazısı vakti geldi. Bu ay nspeten az görünse de baz bitsin diye beklediğim ürünler bittiği için performanstan memnunum. Ayrıca 3 eski ruj ve bir de oje hariç hiç bir şey çöpe gitmiyor, hepsi son damlasına kadar bitti. Haydi bakalım okumaya geçelim neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 


28 Mart 2022

Gratis Bee Beauty Jel Goz Altı Maskesi..

Kağıt maskeler, göz altı maskeleri, jel maskeler hayatımıza iyice girdi. Gratis sağolsun bol bol değişik maske getiriyor denememiz için. Çoğunu denedim sanıyorum. Son olarak Bee Beauty'nin jel göz altı maskelerinden 2 adet aldım. Bunlar indirimdeydi tabi ki. 


25 Mart 2022

Milk Cosmetics Stick Serum ve Tonik..

Uzun zamandır merak ettiğim Milk Cosmetics ürünleri nihayet sınırlı da olsa Sephora'ya geldiler. Eylül ayı alışveriş yazımda ilk olarak denemek için 3 adet ürün aldığımdan bahsetmiştim. Bugün bunlardan 2 tanesinden bahsedeceğim. 


17 Mart 2022

Loreal Revitalift Filler Serisi..

Bugün hep beraber Loreal Revitalift Filler serisini inceleyeceğiz. Bu seri hyaluronik asit içeren, yoğun dolgunluk veren ve yaşlanma karşıtı bir seri. Ben de seriyi 2 aya yakındır kullanıyorum, gece kremini bitirdim serumun ikincisine geçtim, yorumlayabilirim artık. 


8 Mart 2022

Şubat Alışverişleri..

Bitenlerden sonra Şubat ayı alıverişlerine geldi sıra.  Malum artık indirimsiz hiç bir şey almıyoruz. Ay boyunca bol bol indirim olunca ben de yine ufak tefek alışverişler yaptım. Artık hiç bir şeyi sonraya bırakmıyorum fiyatı hemen artıyor. Hemen bakalım bu ay neler alınmış. 


2 Mart 2022

Şubat Bitenler..

Yeni bir ay bitti yeni bir bitenler yazısı geldi.  Şubat ayının en kısa ay olmasına rağmen nasıl bu kadar çok ürün bitti ben de şaştım. Hemen bakalım neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 


8 Şubat 2022

Ocak Alışverişleri..

Bu ay yine bir alışveriş batağına düştüm diyebilirim. O indirimli bu indirimli derken baya bir şey almışım. Bakalım neler alınmış bu ay. 


31 Ocak 2022

Ocak Bitenler..

2022'nin ilk ayı ne kadar çabuk geçti değil mi? Kar yağdı tatil oldu vs. derken Şubat ayı geldi bile. Hemen bakalım o zaman ilk ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş. Çünkü bu ay çöpe giden baya bir ürün olacak. 


27 Ocak 2022

Farmasi Pure Rose Serisi..

Farmasi Pure Rose serisini  gül özü içeren her şeyi büyük bir zevkle kullandığım ve bitirdiğim için sizin için de yazmak istiyorum. Seride 4 ürün var, ben burada 3 tanesinden bahsedeceğim. Çünkü elimde açık tonikler olduğu için gül suyu toniğini henüz kullanmadım. 


13 Ocak 2022

Rival de Loop Ombre Highlighter..

Geçenlerde herhalde artık süresi bittiği için indirime giren Rival de Loop Glam Wanted koleksiyonundan en başından beri gözüm kalan ombre aydınlatıcıyı aldım. Fiyatı 36 TL. falandı diye hatırlıyorum da ben 16 TL.'ye aldım. 


11 Ocak 2022

Flormar instaglammer Koleksiyonu..

2021 bitmeden Flormar Çok güzel yeni bir koleksiyon daha çıkarttı. #flormatrinstaglammer adını verdiği bu koleksiyon ile sosyal medyada en popüler aloe vera ve kolajen içeriklerini kullanarak   ürünleri daha etkili ve renkli ambalajları ile de paylaşımı daha eğlenceli hale getirmiş. 


10 Ocak 2022

Aralık Alışverişleri..

2021'i geride bıraktık. Herkese iyi yıllar diliyorum. Yılın son bitenlerinden sonra son alışveriş yazısı da geldi. Bu ay dediğim gibi hem yılbaşı hem de doğum günü ayım olunca biraz torpil geçtim kendime. İndirimler de boldu o nedenle baya bir şey aldım diyebilirim. Bakalım neler almışım.


4 Ocak 2022

Aralık Bitenler..

Koskoca bir yılı bitirdik, yılın son ayı son, bitenleri yazısına başlıyoruz. Bakalım yılın son ayı neler bitmiş neler çöpe gitmiş. 


Missha Signature Super Light Foundation..

Kore kozmetik ürünlerini çok sevmekle birlikte Missha markasına pek ısınamadım. O nedenle blogda belki de hiç bahsetmemişimdir. Çok eskiden o çok meşhur bir BB kremleri var hani onu bir çekilişten kazanmıştım ve tam anlamıyla nefret ettim. Yüzümü inanılmaz gri gösterdi, hiç olmadı, renk attı falan ayrıca ürünleri de oldukça pahalı olunca İstanbul'daki mağazalarını arada ziyaret etsem de hiç bir şey almadım. En son bir lansman çıkışı ziyaret ettiğim mağazadan indirimde 45-50 TL.'te bulduğum, rengi cildime tam uyan bu Signature serisinden super light SPF 20 fondöteni denemek için aldım. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...