25 Mart 2020

Atelier Rebul De-stress Vücut Losyonu ve Deodorant İncelemesi..

 Bu hafta 1 ürün 3 blog yazarından 3 yorum yazılarımızda Nilgün'ün Eylül ayında gerçekleşen #nily21onyasinda etkinliğinde Atelier Rebul tarafından gönderilen iki ürün olacak. Bu ürünler aynı seriden olduğu için beraber yazmak daha iyi olur diye düşündük. 


24 Mart 2020

Protez Tırnak ve Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Protez Tırnak Hakkında Her Şey
Gelişen dünya ile beraber güzellik ve bakım sektöründe de ciddi bir gelişme kaydedilmiştir. Güzellik
için yapılan estetik operasyonlar, makyaj çeşitleri, cilt bakımları ve daha birçok şeyde gelişmiştir.
Bunların arasında sayabileceğimiz en önemli gelişmelerden birisi ise protez tırnaktır. Özellikle bazı
kimselerin tırnakları ile ilgili sağlıksız görünümler olabilmektedir. Bu tarz durumlarda tırnağı ne kadar
bakım yapılırsa yapılsa da istenilen görünüm elde edilemeyebilir. Bu sebeple protez tırnak ihtiyacı
ortaya çıkmıştır ve kullanılmaya başlanmıştır. 19 Mart 2020

Darphin Intral Nemlendirici..

Bugünün yazı konusu Darphin Intral 50 SPF renkli nemlendirici olacak. Bir ürün üç yorum yazıları yazıyoruz biliyorsunuz, ben bu ürünü kendi cildime göre yanı yağlıya dönük karma ciltler için değerlendireceğim, bakalım nasılmış.


16 Mart 2020

Loreal Paris Modern Koleksiyonu İncelemesi..

Bugün sevdiğim bir markanın Loreal Paris'in Paris Modern makyaj koleksiyonundaki 5 ürünü inceleyeceğiz. Aslında bu ürünler ayrı ayrı zaten mevcuttu ve ben 3 tanesini çok severek kullanıyordum. Diğer ikisini de oldukça beğendim ama. 


11 Mart 2020

Incia Deodorant..

Bu hafta #birürünüçyorum  yazılarında Incia roll-on deodorant var. Malum yaz geliyor ve yazlar da artık baya sıcak geçiyor deodorant kullanmayı ihmal etmemek lazım. Tabi sadece deodorant değil her gün duş almayı kıyafet değiştirmeyi de ihmal etmemelisiniz. Geçen yaz da bir süre deneyip sonra da kullanmaya devam ettiğim Incia roll on deodorant size iyi bir çözüm olur mu hemen bakalım.

9 Mart 2020

Şubat Ayı Alışverişleri..

Şubat ayı bitenler yazısından sonra çok sevdiğimiz bir yazı da sıra, tabi ki alışveriş yazısı. Abartmamaya çalıştım yine ama indirim falan derken yine bir şeyler aldım tabi. Hemen bakalım neler almışım bu ay. 

5 Mart 2020

Şubat Bitenler..

 Bir ayı daha geride bıraktık. Şubat genel olarak sevdiğim bir ay değildir ve çok yavaş geçer benim için ki bu sene de böyle oldu. Neyse geride bıraktığımıza göre hemen bakalım bu ay neler bitmiş neler çöpe gitmiş.


4 Mart 2020

Avon True Nutraeffect BB Cream..

Bugün #birürünüçyorum yazılarında Avon nutraeffect BB krem var. Bu krem sanırım yaz kutusundan çıkmıştı ve yaz aylarında severek kullanmıştım. Birazdan nedeninden bahsedeceğim tabi.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...