30 Mayıs 2013

Günün Ojesi maybelline Color Show 217 Tenacious Teal..

Günaydın. Günün ojesinde dün Gratis'den aldığım ama Watsons'da da bulunan Maybelline'in yeni oje serisi Color Show'dan 217 numara Tenacious Teal isimli yeşil renk var. Bir çok yeşil ojem olmakla birlikte bu da gözüme değişik geldiği için almak istedim ve Maybelline ojelere de bir şans vermiş oldum.

Tırnağımdaki duruşu fena değil, sürümü ve kapatması da kolay oldu ve kısa sürede kurudu. Ancak şimdi baktığımda hafif bir parlaklık kaybı ve özellikle sağ elimin tırnak uçlarından hafif soyulmalar görüyorum ki olmaması lazım. 

Yakından bakalım.. Süsleme olarak Golden Rose Jolly Jewels serisinden çok sevdiğim 106 numarayı da yarım yarım sürdümGünün yüzükleri.. Üstteki yüzük Gaziantep'den alındı. Alttaki ise iş yerine gelen gümüşçü kızdan alınma.

Armparty.. Yeşil bileklik Kadıköy Uzak Işıklar'dan alındı, sanırım 5 TL. olması lazım. Beyaz bileklik Erenköy Pazarı'ndan geçen yaz alındı ve 10 TL. idi. Kahverengi taşlı bileklik Bağdat Caddesi Quqla'dan alındı, fiyatını hatırlamıyorum.


Günün ig karesi..

Günün ig karesi.

Maybelline Color Show ojeler 5 TL. açıkçası çok da bayılmadım. Bir rengini daha almıştım ama yine çok ilginç ve güzel bir rengini görmezsem bir daha almam. Şöyle güzel neonlar, matlar falan yapsa harika olur aslında.
Sevgiler..


8 yorum:

 1. tırnak ucu soyulmalarına sinir oluyorum!

  YanıtlaSil
 2. @littlebutterfly.. aynen ben de çok fena gözüme batıyor minicik de olsa.. :-((

  YanıtlaSil
 3. Bakımlı ellere bayılıyorum:=)benim eller yemekti suydu çocuklarla bahçe etkinliği derken amele ellerine dönüyor:=)

  YanıtlaSil
 4. @neclaşölen.. teşekkürler.. bahçe etkinliği hakikaten elleri kötü yapar ama mutlaka bir krem sürersen zararı minimuma indirebilirsin :-))

  YanıtlaSil
 5. Güzel kombin olmuş renk harika !

  YanıtlaSil
 6. Bu ojelerden denemek istiyorum ama hem soyuluyorsa almam.
  Ben de ışıltılı, simli ojelerden getirsinler istiyorum. Bizim markalar böyle ojeleri oldukça iyi yapıyorlar.

  YanıtlaSil
 7. @kokoş...teşekkürler.. en iyi renklerden biriydi bu zaten bence..

  YanıtlaSil
 8. @ırmak.. bu renge özel de olabilir bir tane daha almıştım onu da deneyeyim bakalım o nasıl çıkacak.. hakikaten bizim markalar bu ara aştılar dimi :-))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...