14 Temmuz 2023

NARS’dan Afterglow Liquid Blush..

Güneşin sıcaklığını ve parlaklığını cilde taşıyan nemlendirici etkili yeni NARS Afterglow Liquid Blush, canlı ve doğal bir bitiş sunuyor.


 

NARS Afterglow Liquid Blush, ince yapısıyla yanaklarda gün boyu kalıcı bir etki yaratırken, çizgilere dolmayan kusursuz ipeksi formülüyle doğal görünümlü bir ışıltı sağlıyor. NARS’ın ikonik tonları Dolce Vita ve Orgasm’ın yanı sıra pembe, mor ve şeftali tonlarını da barındıran renk yelpazesiyle NARS Afterglow Liquid Blush, sağlıkla parlayan cildi hızlı ve kolay uygulamasıyla ortaya çıkarıyor.
 

İçeriğindeki sodyum hiyalüronat ile NARS Afterglow Sensual Liquid Blush, 8 saat nemlendirme etkisi sunuyor. Sağlıklı görünen bir cilt için ise vegan kolajen ile zenginleştirilen formülüyle cilt bariyerini derinlemesine besliyor. Formülündeki E vitamini sayesinde güçlü antioksidan özelliği gören NARS Afterglow Liquid Blush, cildi çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olurken tüm cilt tonları ile uyumlu ayarlanabilir yoğunlukta kremsi yapısıyla yanaklarda tatlı bir sıcaklık bırakıyor. 


*Tanıtım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...