9 Eylül 2020

Avon Loaded Lip Laquer..

Bugün #birürünüçyorum yazılarında Avon’un yeni loaded serisini inceleyeceğiz. Parfümleri kadar rujları ile de meşhur Avon bakalım bu kez nasıl rujlar çıkartmış ve biz de ekip olarak beğenmiş miyiz? Bu soruların cevabı için okumaya devam lütfen. 
Avon gerçekten başarılı ruj serileri çıkartan bir marka özellikle #avonnude ruj serisi çok başarılıydı. Bütün dünyanın nude akımına kapıldığı bir zamanda her cilt tonuna ve zevke uygun bir seri ile bizi mutlu etmişti.


Lıaded serisi ise uzun zamandır kullanmaya alıştığımız mat, saten mat ve likit mat rujlardan sonra harika bir değişiklik olmuş bence. 


Öncelikle rujlar daha çok gloss gibi yapıları çok yoğun değil. Gloss gibi aşırı parlak ve yapışkan da değil ikisi arasında bir şey olmuş. Ben yapı olarak beğendim. Çok örtücü değil tabi ama tek başına da bir glossdan daha yoğun görünüyor. En iyi uygulama şekli bana göre mat bir rujun üzerine sürerek olacaktır. Ayrıca rujların bariz bir şeker kokusu ve tadı var. Ben seviyorum bu konuda çok hassas değilim ama hoşlanmayanlar tabi ki bu konuya dikkat etsinler. Bendeki renkler yukarıdan aşağı touch of coral, sprinkle of plum, bit of red ve spread the nude.
Benim favorim 1 ve 3 numaralı renkler oldu. 

Genel olarak bakacak olursak, çok yoğun renkli ruj sürmek istemeyenler ama yine de niye ben de bir kırmızı ruj sürmeyeyim diyenlerin bayılacağı bir seri olmuş. Her renk tam rengini veriyor ama çok yoğun ve yaldır yaldır durmuyor. Ben oldukça beğendim ve başka rujlarla beraber de sıkça kullanıyor olacağım tabi ki, siz ne düşünüyorsunuz beğendiniz mi Avon Loaded serisini? 
Nilgün’ün Avon loaded ruj yorumu için buraya, Gül’ün Avon Lıaded yorumu için de buraya tıklayabilirsiniz. Benim bütün #birürünüçyorum yazılarım için de tıktık. 
Sevgiler.. 

12 yorum:

 1. Tadı dışında çok beğendim ben :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @buralıolmayan şeker gibi tadı haklısın çoğu kişi hoşlanmıyor pek..

   Sil
 2. renkleri çok hoş denemek istiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @lerzankara mutlaka dene bence güzel seversin..

   Sil
 3. ben 4 numaralı rengi alayım rujda açık renk severim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @yüreğiminiklimi bana biraz açık kaldı ama beyaz tenlilere güzel uyar o renk :-)

   Sil
 4. ben şekerli tadlardan hoşlanmam ama bunlar beni rahatsız etmedi. Gayet severek kullanıyorum!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @nily evet ben de sevdim tadı ve kokusu beni rahatsız etmez zaten :-))

   Sil
 5. Renkler özellikle koyu olanlar çok güzel görünüyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @evintekkızımona gerçekten koyular daha güzel ...

   Sil
 6. Ben de 1 ve 3ü beğendim 😊

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...