26 Mart 2016

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği..

Mart ayı Kadınlar Günü nedeni ile oldukça yoğun geçiyor. Birbirinden güzel insanların düzenledikleri çok güzel etkinliklerle Kadınlar Günü'nü kutluyoruz, bunlardan biri de sevgili Yasemin'in Taksim Konak Otel'de düzenlediği Kadınlar Günü kutlama etkinliği idi. Yasemin her şeyi ince ince düşünür ve organize eder, bütün etkinliklerinde öyle olmuştur bu sefer de öyle oldu, mekandan sponsorlara kadar herşey çok güzel düşünülmüştü.

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

Etkinlik konusunda çok tecrübeli olmasına rağmen açılış konuşmasında çok heyecanlandı Yasemin, günün anlam ve önemi nedeni ile oldukça heyecanlıydı. Çok beğenilen elbisesi ise İronitekstil'denmiş

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

Biz Filiz ile beraber Konak Otel'e vardığımızda masaların üzeri inanılmaz şekilde ikramlarla doluydu, öncelikle gözümüz bir doydu. Uneller tarafından gönderilen lezzetli kurabiyeler hemen oracıkta çay ve kahve eşliğinde yenildi bitirildi. Elvan Gıda tarafından gönderilen içleri karamelli bonbon şekerleri ise tabi ki masamın üzerinde yerini aldı, önce içini yiyeceğim sonra da kutusunu kullanacağım, yine aynı firma tarafından yollanan Today crossanları ise oğlum büyük bir zevkle yedi bile. Ayrıca gözümüzü şenlendiren ikramlar arasında her etkinliğimizde desteğini büyük bir cömertlikle esirgemeyen Fruitflowers, atıştırmalık kuru incirler ile Ufresh de vardı.

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

Bir etkinlikte tanıştığımdan beri evimde sürekli kullandığım bir marka olan Muratbey Peynirleri desteğini esirgememiş, hem ikramlık hem de bir kişiye hediye verilmek üzere güzel peynirlerinden yollamış. O tek paketin talihlisi sevgili Filiz oldu ama biz de Şebnem ile birlikte peynir canavarları olarak  sevdiğimiz peynirlerden o gün bol bol yedik. Özellikle şu burgu peynirini tavsiye ederim mutlaka deneyin harika bence.

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

Elvan Gıda'nın bu fondanlarına gerçekten bayıldım. Zaten karamel çikolata içinde en sevdiğim şey yemelere doyamadım resmen.

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

Çok yeni tanıştığımız bir marka var şimdi Zulu Gıda, aslında kuru et evimize hep alınır çünkü oğlum çok sever ama bunu hiç görmediğim için denememiştik tabi. Şimdi uzman olarak kendisi test edecek ve ben de onun ağız tadını paylaşıyor olacağım. 

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

 Kıpkırmızı ve kocaman şemsiyelerimiz akbrella tarafından yollanmış.  Geçtiğimiz hafta pazartesi günü İstanbul'da yaşadığımız yoğun yağmur ve fırtınada da test ettim gayet sağlammış.

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

Etkinlik dediğin selfiesiz olmaz, sevgili arkadaşlarım Şebnem ve Filiz'le beraber tabi ki geleneksel selfie pozumuzu da çekmeyi ihmal etmedik.

#yaseminkokuluevent Kadınlar Günü Etkinliği

Tabi sevgili tatlimo.com u da unutmamak lazım, bizden desteğini ve ilgisini hiç esirgemeyen Mahmut Bey'e de teşekkür ediyoruz. 

Bu güzel gün hakkında yazacağım daha çok şey var, özellikle pek çok sponsor firmamız da bizleri yalnız bırakmadılar o gün, yazıları tabi ki gelecek. 
Sevgiler..

27 yorum:

 1. Çok neşeli bir etkinlik olmuş gördüğüm kadarıyla. Burgu peyniri bende çok tavsiye ederim, kesinlikle ayrı bir lezzet. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @kısanıngüncesi o burgu peynir bizim evin favorisi artık :-))

   Sil
 2. Kırmızı şemsiye çok güzel :)) etkinlik yazılarını okumayı ayrı seviyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @gözdeninbloggünlüğü evet ben de çok severim :-))

   Sil
 3. Etkinliği düzenleyen ve katılan herkesin yüreğine sağlık.Çok keyifli bir etkinlik olduğu fotoğraflardan belli ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @sosyalmedyakafecom arkadaşlarla bir ataya gelmek hep keyifli oluyor :-)) teşekkür ederiz..

   Sil
 4. Herşey harikaydı iyiki tanıştık :)

  YanıtlaSil
 5. güzel bir etkinlik olmuş.sen de fotolarda cok güzel cıkmışsın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @zencefiltasarımevi çok teşekkür ederim :-))

   Sil
 6. Çok güzel bir gün olmuş belli oluyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @örgüçantam evet çok keyifli oldu gerçekten :-))

   Sil
 7. Kırmızı şemsiyeler pek güzelmiş. Dayanamam ben kırmızıya:)))

  YanıtlaSil
 8. Tekrar görüşmek dileğiyle :))

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel enerjiniz var. En çok çikolatayı kıskandım;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @nilgünaydın ay o çikolata nefis ama mutlaka stok yapmak lazım :-)) teşekkür ederiz :-)

   Sil
 10. Çok keyifli bir etkinlikti kesinlikle,Yasemin ciğime tekrar teşekkür ederim.Bizleri yeniden buluşturdu ve güzel bir güne vesile oldu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @beğendimpaylaştım evet gerçekten çok güzel bir gün oldu birlikte olmak çok keyifli Şerifecim :-))

   Sil
 11. burgu peynirler defnenin de benim de favorim gerçekten.. bu arada etkinlik paylaşımı keyifli ama çikolataları da görmezden gelemiyeceğim süper görünüyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @birdefnemasalı burgu peynir hakikaten 10 numara eve paket paket alıyorum uzun zamandır.. beyaz peyniri de süper :-)) ahh o çikolatalar yıktı beni zaten ...

   Sil
 12. Yanıtlar
  1. @aslınındünyası evet güzel bir gün oldu :-))

   Sil
 13. ne hoş bi günmüş :) güzel anılarınız var :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @kozmetikpsikolojisi evet çok güzel anılar oluşuyor bu etkinlikler sayesinde :-))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...