30 Ocak 2016

En yalın nemlendirici..Avène Tolerance Extreme Emülsion..

Hassas ciltlere minimum içerikli, %100 güvenli, %100 Steril
Karma ciltler için yeni Avène Tolerance Extreme Emülsion”

Avene Tolerance Extreme Emülsion


Yeni Avène Tolerance Extreme Emülsion’un hassas ciltlerin günlük bakım programında tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bütünsel bir içeriği vardır. Nazik sütsü yapısı sayesinde cilde anında nüfuz ederek yüksek bir tolerans ile cildi nemlendirir. Minimum içeriği ile en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir.

Avene Dermatoloji Laboratuarları bilgi birikimi ve uzmanlığını bir araya getirerek ilk defa, cilt ile mükemmel derecede uyumlu ve cildin temel ihtiyaçlarını karşılayan bir formül geliştirdi. Yeni Avène Tolerance Extreme Bakım Serisi.

Minimum içerikli, cilt ile uyumlu, etkin bir nemlendirici olan
Yeni Avène Tolerance Extreme Emülsion, sadece yalınlığa odaklanan karma ve yağlı ciltler için üretilmiş bir üründür.

Formülü cildin temel ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hazırlanmıştır. İçeriği cildin physiolojisini taklit eder ve sterildir. Cilde anında nüfus eden (penetrasyon) yapısı  ve ince dokusu ile cildinizi anında nemlendirir, yumuşatır ve korur.Temizlenmiş cilde sabah ve akşam parmağınızın ucuyla masaj yaparak uygulayın. Koruyucu, parfüm, tensiyo aktif madde içermeyen Avène Tolerance Extreme Emulsion’u güvenle kullanabilirsiniz.Avène Tolerance Extreme Emülsion Eczane Satış Fiyatı: 50 ml 72.90 TL.*Basın Bültenidir.

4 yorum:

 1. Avene burada sadece eczanelerde satiliyor ve sivilceden egzamaya tüm ürünleri çok iyi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @dsoygul eczanelerde daima daha pahalı online kozmetik sitelerinden alıyorum çok uygun indirimler oluyor dönem dönem..

   Sil
 2. Merhabaaa Makyajla İlgili'nin blog keşif etkinliğinden geliyorum blogunu takibe aldım benimkine de beklerim sevgileer ^^
  tekboynuzlupanda.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @zeynepşen blogumu izleyen herkesi ben de takibe alıyorum zaten ama sizi göremedim :-((

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...