24 Mayıs 2012

Limango Kutu geldi...

Bu aralar bu kutulara çok merak sardık topluca.. Tabi kusur kalmamak için Limando'nun da kutusunu alayım dedim. Birkaç aydır hiç bana uygun şeyler yoktu. Ama bu ay içindeki ürünler fena değil diye düşündüğüm için hemen sipariş verdim. Önce bir mesaj geldi, kampanya haziranda biteceği için kutu 16 Hazirandan sonra yollanacaktır diye.. Haydaa dedim bilsem söylemezdim. Sonra ne olduysa kutu hiç beklemediğim bir anda, dün elime ulaştı. Teşekkür ederim tabi heralde bu konuda eleştiri aldılar ki erken gönderim yapmışlar.Kutumun genel görünüşü ve içindekiler..

Limango'nun kutusu güzel bir turuncu renkte ve diğer gelen kutular gibi gayet güzel, özenle hazırlanmış. Bir de bunun iyi yanı biliyorsunuz sitede o ayki kutunun içinde ne var ne yok görülebiliyor. Bu ayki kutunun konsepti yaza hazırlanırken ihtiyacımız olabilecek seyahat boyu ürünler olmuş. Bu kutu da 19 TL. ya geldi. Ayrıca bu gönderimle birlikte Limango'dan bundan sonra verilecek 2 adet kargo da ücretsiz.
İçindeki ürünlere gelirsek..Lolita Lempicka parfüm.. Minik deneme boyu, kokusu fena değil ama bayıldığımı söyleyemem.

Bu antibakteriyal temizleme ürününü oğlum küçükken çok kullanıyordum. Artık pek gerek duymuyorum ama makyaj fırçası temizleme malzemesi olarak kullanılabilir.

Fa'nın roll-on deodorantı. Çantamdaki bitince kullanmaya başlıyacağım. Ürün orijinal boy, 3.50 TL.

Minik Rebul kolonya. Aslında hiç kolonya sevmem ben ama bu yeni mandalina, greyfurt falan kokulular hoşuma gidiyor. Eve koydum bakalım bir işime yarar elbette.


Tresan kepeğe karşı şampuan. Bu şampuanı daha önce de denemiştim. Seyahatlerde su değişimlerinde kepeklenmeye  karşı önlem olarak kullanılabilir. Tam seyahat boyu, tatile çıkarken yanıma alacağım.


Pastel 56 numara.. Nasıl olduysa bende olmayan bir renk.. Çok şaşırdım..:-) Orijinal boy, 2.50 TL.

Dr. Murad'ın deneme boyu akne ve parlama kontrollü makyaj bazı. Bu ürünün bir benzeri de aldığım ve bahsettiğim Nar özlü bakım setinin içinde vardı. Bunu da seyahate çıkarken yanıma alacağım ürünlerin içine koydum.

İşte kutunun tek kullanmayacağım, kullanamayacağım ürünü. Saç kapatıcı. Koyu kahve renkte geldi ama benim doğal saçım kumral ve kızıl boyuyorum. Yani her halükarda bana uymayacak bir ürün. Ne yapacağıma karar veremedim. Ama ürün orijinal boy ve fiyatı da 19.90 TL. imiş.

Alix Avien yeşil kalem. Başka renk olsaydı daha mutlu olurdum ama bunu da kullanırım sanıyorum. Bu tür renkleri kahvelerle, morlarla falan karıştırıp kullanıyorum boşa gitmiyor. Orijinal boy ve 8.50 TL.

Buz terapi ürünü, içinde jel kıvamlı bir madde oluyor, buzluğa konulup dondurularak kullanılıyor. Düşmelere, çarpmalara karşı bire bir. Orijinalinde 10 adet bulunuyor ve 89 TL. imiş.

Skincode deneme boyu serum. Daha önce skincode kullanmış ve memnun kalmıştım. Serumdan memnun kalırsam yine alabilirim. Fiyatı da uygun 150 ml. 100 TL.


Ve bütün kutuların gediklisi Max Factor fondöten.. Daha önce denemiştim, güzel evet ama o kadar çok fondötenim varki artık bunu da almayayım yani...

Minik minicik de olsa ürün bolluğu hoşuma gitti, tam 12 adet ürün var kutunun içinde. Görünce çok hoşuma gitti. Önümüzdeki aylarda da kutuların içeriğine bakarak yine alınabilir. Limango'nun değişik temalarda kutular hazırlamasını ve çabucak göndermesini diliyorum. İçinde böyle minik fırçalar, minik farlar, allıklar olan bir kutu hiç de fena olmazdı yani..
Sevgiler..

2 yorum:

  1. bu kutudan bende sipariş vermiştim sonra teslim tarihini görünce iptal ettirmiştim demekki işe yaramış hemen göndermeye başlamışlar :)

    YanıtlaSil
  2. evet önce 16 hazirandan sonra dediler.. bir baktım gelmiş kutu.. neyse işe yarasın eleştirilerimiz en azından..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...