16 Eylül 2012

Günün Ojesi FlorMar DuoChorome DC07..

Günaydın. Hafta sonu telefondan blog girişinde bir tuhaflık oldu, resim sınırınızı doldurdunuz falan dedi ama sonra IPad'den resimli bir deneme girişine izin verdi anlamadım. Şimdi önce bugün sürdüğüm, daha sonra da dün sürdüğüm ama yayınlayamadığım ojeleri yazacağım. Öncelikle tatile gitmeden aldığım ama bir türlü fırsat gelmeyen FlorMar'ın yeni serisi DuoChorome 07 numara. Kendisi tam da pazartesi gününe de uygun, mavi-mor bir renk, ışıkta renk değiştiriyor. Bunun gördüğüm kadarıyla China Glaze I want my bawdy'e benzettim biraz ama bizzat deneyip, görmediğim için tam olarak bir şey diyemiyorum.
Ojeyi kuaförde sürdürdüm ama gördüğüm kadarıyla sürümü rahattı ve fırçası da çok güzelmiş. iki katta tam olarak kapattı ve çabuk kurudu. Rengine de hayran olduğumu bir kere daha söyleleyeyim, Mavi seven herkesin alması gereken bir renk bence. Yanlız bu sabah tırnak uçlarında hafif dökülmeler olmuş, o hoşuma gitmedi ama ojeler sadece bir gün kaldığı için tırnağımda bunu da önemli bir sorun olarak düşünmüyorum. En kötü ihtimalle topcoat sürer hallederim bu sorunu. Şimdi görsellere bakalım.

 Bu resimlerin hiçbirinde filtre yok. Daha parlak olan son resim gölgede çekildi tuhaf bir şekilde böyle çıktı.
Bunların da hepsi güneşde çekildi..

Pazartesi sabahı armparty hatırası..

DuoChorome serisine devam edeceğiz. 
Sevgiler..

8 yorum:

 1. OOuuuvvv oje değil de bilezik ne güzeeeel ya !!! çatlıyorum bunları görünce ekleme artık :( :p ehehe

  YanıtlaSil
 2. @nasli... :-)))seninkiler gelsin de ben de çatlıyacağım..

  YanıtlaSil
 3. Flormarın yeni serisi şahane cidden, ben de altın tonlarında olanı aldım, renge dicek söz yok ama bende de kabarcıklanma yaptı:/

  Takılarla ojenin uyumu müthişş <3

  YanıtlaSil
 4. @7-24makyaj.. toplam 5 renk aldım bunlardan gerçekten çok hoşlar.. CG koleksiyonunun dupeları sanırım hepsi de.. şimdilik böyle bir kabarcıklanma olmadı bakalım akşam başka renk sürücem yarın yazarım ..

  YanıtlaSil
 5. yüzükle takım olan bilekliğe bayıldım tatlım ojeler ikinci planda kaldı:)

  YanıtlaSil
 6. @özge... teşekkürler.. çokmu abartı oldu demiştim alırken ama iyiki almışım..

  YanıtlaSil
 7. Bileziğe bayıldımmmm :))))

  YanıtlaSil
 8. @Selinartun.. teşekkürler yaz gelse de yeniden takmaya başlasak bileziklerimizi..:-))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...