29 Eylül 2012

Bu Sonbahar Gecelerini Işıl Işıl Aydınlatan Siz Olun!

Bu Sonbahar Gecelerini Işıl Işıl Aydınlatan Siz Olun!

Bu sonbahar özellikle geceleri ışıltılı ürünler dikkat çekecek. Makyajda gözler vurgulanacak , kedi gözü makyajı, belirgin kaşlar çok gözde! 2012 sonbahar göz makyaj rengi kahverengi,altın ve bronz tonları,kedi gözü makyajında siyah renk dışında bu yıl kahverengi ve kobalt mavisi renkleri de kullanılacak; yanaklar pembe, dudaklar ise bordo olacak...

Pastel Magic Diamond gece makyajı için tam ideal bir üründür. Ürünün üst katındaki bazını göz kapağının üzerine uyguladıktan sonra altındaki ponponu ile ışıltısını göz kapağına uygulanmalıdır. Üst kattaki bazın amacı ışıltıyı tutması ve dökülmesini engellemektir. İddialı gece makyajının vazgeçilmez ürünleri arasındadır.
Tavsiye edilen tüketici fiyatı : 14,40 TL
Pastel Metalik ikili far, kremsi yapısı , baskın örtücülüğü ve ikili metalik renkleri bir araya getiren seride bu yıl kobalt mavisi ve kahverengi tercih edilebilir
Tavsiye edilen tüketici fiyatı :16,90 TL 
Pastel Ponpon Allık , Türkiye’de ponpon ile uygulana ilk allık olan ponpon allık yanaklara pırıltı verir ve ipeksi bir dokunuş hissi yaratır.
Tavsiye edilen tüketici fiyatı 19,95 TLPastel Kaş Kalemi, kaşların rengini canlandırıp etkili ve belirgin olmasına yardımcı olur.
Tavsiye edilen tüketici 9,90 TL

Basın bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...