13 Eylül 2012

Flower Power Göz Maskesi..

Bunu Salı akşamı Gratis'den aldığımı hatırlarsınız. Aslında hemen de o akşam uygulamasını da yaptım ama ancak yazabiliyorum. Maske tek kullanımlık ve kullanıldığı anda hayatla ilginizi 25-30 dakika kesiyor, çünkü maske şeklinde bir göz bandını gözünüze koyup öylece yatmanız gerekiyor. Bu nedenle gece yatarken yapmanız iyi olur. Uykunuz gelince çekip alırsınız gözünüzden, ya da kalsa bile bir zararı dokunmaz.

 İçinde fındık özü de olan sıkılaştırıcı maske.


Biçimi işte böyle Zorro'nun maskesi gibi. Ben yatarken yaptım ve sonra uyanıp attım gözümden.

Tabi tam olarak işe yarayıp yaramadığına ancak birkaç kullanımda karar verilebilir. Bu kullanımda pek birşeye karar verebilmiş değilim. Ama genel olarak göz çevremi nemlendirdiğini söyleyebilirim. Ertesi sabah da sanki puf puf görüntüsü yoktu göz altlarımın. Alıp yine deneyeceğim bir ürün kendisi.
Sevgiler.

2 yorum:

  1. hep merak ettiğim ürünlere yer veriyorsun:) geçenlerde gördüm ama almadım bu maskeyi aynı tarzda ısanadan almıştım ve beğenmiştim,dediğin gibi çok etkileri olmasada bol nem veriyorlar.

    YanıtlaSil
  2. @özge.. böyle değişik ürünler denemeye bayılıyorum.. aslında belki de bir ürünü beğenip onun üstünde gitmek gerek ama nerdeee..:-))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...