15 Ocak 2015

dermokozmetik.com'dan gelenler..

Yeni tanıştığım bir site olan dermokozmetik.com denemem için bana bu 2 ürünü göndermişti. Ürünlerden bir tanesi çeşitli  ürünlerini ve özellikle nar özlü serisinin yüz yıkama köpüğünü daha önceden bayılarak kullandığım bir marka olunca hemen Dr. Murad Essential C yüz yıkama jelini kullanmaya başladım. 

dermokozmetik
Ancak bu yazıda Dr. Murad Essential C yüz yıkama jelinden değil, Nuxe Naturel Cristal dudak kreminden bahsedeceğim.

Nuxe Cristal lip care

Nuxe'un değişik ürünlerini ara ara kullanmış olmama rağmen renkli kozmetik ürününü ilk defa kullanıyorum. Bu SPF 15 içeren dudak balmlarının ününü de bayadır duyuyorum. O nedenle bunu da alır almaz hemen sürünüp, denedim.

Nuxe Cristal lip care

Aslında rengi itibari ile bence pek kışlık bir renk değil. Çünkü kış aylarında hepimiz gibi benim de elim koyu renklere gidiyor. Ama verdiği yumuşaklık ve bakım açısından da tam kış aylarına uygun bir ürün diyebilirim. Dudağı kalın ama yağsız ve yapış yapış olmaya bir tabaka ile kaplayıp resmen korumaya alıyor. 


Nuxe Cristal lip care

Çok hafif, belli belirsiz bir rengi var, yaz aylarında varla yok arası bir makyajın tamamlayıcısı olabileceği gibi, kış aylarında dudaklarınızı soğuktan korumak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca koyu ve mat rujların altına baz olarak da sürülebilir. Tabi o zaman rujun rengini daha hafif gösteriyor.
Tabi her dudak balmı gibi benim için pek kalıcı olamadı. Ama ben sık sık ruj ve balm tazelemekten şikayetçi olmuyorum. Zaten bunları sık sık tazelemezsek asla bitmezler.

Sitede bulunan Nuxe  ürün skalasına  buradan, benim daha önce yazdığım dermokozmetik.com yazısına da buradan bakabilirsiniz.
Sevgiler..

6 yorum:

 1. Nuxe'un bu balmını ben de kullanıyorum hatta bitmek üzere. Kuru yağının hastası olmama rağmen bu ürünü pek sevemedim. Bu soğuk havalarda pek yeterli gelmedi, pek de kalıcı değil. Minik kavanozdaki balmını denemeyi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @nilgün Ankaranın kışına yeterli gelmemiştir doğru -(( kalıcılık benim için sorun değil zaten.. o minik kavanozdaki balm benim de aklımda ama ancak seneye kışa falan alırım artık diyorum..

   Sil
 2. Nuxe bu lipbalmını bende severek kullanıyorum. Kışın koyu rujlar revançta olsa da özellikle son soğuklarda çatlayan dudaklarıma merhem oldu diyebileceğim ürünlerden biri oldu. Akşam bile yatmadan sürdüğüm oldu =))) onarıcı özelliğinden dolayı sevdiğim bir ürün. Yapış yapış olmamasıyla <3 kalbimi fethetti. güle güle kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @yabanmersini ben de son günlerde sabah bunu sürüp çıkıyorum evden sabah ayazından korunmak için sonra işe geldim mi değiştiriyorum ruju koyuya dönüyorum :-)) teşekkürler..

   Sil
 3. bende nuxe'un küçük kavanozdaki balmını düşünüyorum..Tabii elimdekiler biterse..şu an niveanınki var. Hem kendisine hem de kokusuna bayıla bayıla kullanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @demettokgöz o benim de aklımda ama bu kış almam artık nivealar bitsin dediğin gibi :-))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...