17 Ocak 2015

SMASHBOX KOZMETİK’TEN YENİ PHOTO FINISH PRIMER WATER İLE BAZ YARATIR, SABİTLER, CANLANDIRIR!

“Makyaj uygulamalarından önce modellerimin ciltlerini uygulamaya hazırlamak için su kullanırdım ancak şimdi bu baz olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. Onu üç şekilde kullanabiliyorum. Makyaj öncesinde muhteşem bir baz görevi görüyor, sonrasında makyajı sabitliyor ve gün boyunca cildi tazelemek için de kulanılabiliyor. Spa keyfinin bir şişeye sığdırılması gibi bir şey!”
-Lori Taylor Davis, Smashbox Uluslararası Profesyonel Makyaj Artisti

DÜŞÜNÜN: Yeni bir baz. Yeni bir ikon. 

NEDİR: 2000 yılında kurucumuz ve fotoğrafçımız Davis Factor makyajın daha iyi görünmesi, daha uzun süre kalıcı olması ve çekimlerde kusurları örtmesi için  ikonik bazımız Photo Finish Foundation Primer’i geliştirdi. 15 yıl sonra yepyeni ikonumuz doğdu: Photo Finish Primer Water. Smashbox favori bazınızın en sevdiğiniz özelliklerinin yanında en hafif, en saf ve en taze hali! İpeksi bir doku sağlamasının yanı sıra son derece hafif su bazlı yapısı ile bu muhteşem baz herkes için ideal!

SU NE İŞE YARAR: Bazın faydalarını düşünün, nemlendirme ve kusursuz tazelik. Bu ikisi yalnızca bir spreyde! Primer Water slikon, alkol ve yağ içermez. İçerisindeki enerji veren elektrolitler sanki bir enerji iksiri gibi çalışır, cildi canlandırıp nem verir! Enerji veren minerallerle zenginleştirilen bazımız cilt tarafından hemen emilir ve cildi nemlendirir. (cilt nemli olduğunda makyaj daha iyi görünür.)NASIL KULLANILIR:
Bu çok amaçlı bazı 3 şekilde kullanabilirsiniz:
•Makyaj öncesinde muhteşem bir tuval yaratır.
•Makyaj sonrasında makyajınızı sabitler.
•Gün içerisinde cildi canlandırmak ve tazelemek için kullanılır.
*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...