27 Ocak 2015

Smashbox Lansmanı..

Smashbox markası ile ilk tanışmam burada bahsettiğim photofinish primer ile olmuştu. Bu bazı uzun süre ve çok severek kullandım, bitince de bir daha fiyatları yüzünden markanın yanına pek yanaşmadım. Smashbox'un belirli bazı Sevil parfümeri mağazalarında satıldığını da bildiğim halde diğer markaların peşine düştüğüm için bakmak hiç aklıma gelmemişti.

smashbox
Şimdi ise marka el değiştirmiş ve Estee Lauder Company tarafından alınmış. (Bu markayı artık ELCA'da da görebilirsiniz demek aslında..) O nedenle geçtiğimiz hafta hem eski hem de yeni ürünlerin tanıtıldığı bir lansman düzenlendi ve ben de o lansmana katılan şanslı kişilerden biriydim. Şanslı diyorum çünkü bir markanın yeni çıkan ürünlerini hatta eski ürünlerini bile kurcalamak benim için çok eğlenceli ve zevkli bir olay.smashbox

Markanın çok değişik ve çoğu profesyonel ölçülerde ürün yelpazesi var. Müşteri memnuniyetine o kadar önem veriyorlar ki her türlü göz yapısını dikkate alarak eyeliner çekme teknikleri üzerine bir evet neredeyse kitapçık hazırlayıp onu da Full Exposure Palette'in içine yerleştirmişler.

smashbox

Çok yakın zamanda piyasaya sürülecek olan kontur kit, sevgili Elif'in güzel ellerinde, paletin içinde 2 ton bronzer ve bir aydınlatıcı var.


Tabi her zamanki gibi kıslarla #selfie siz olmaz.. Ebrucuğum bu işin uzmanıdır sağolsun.  Tabi tatlı Nesrinciğim de her zamanki gibi çok güzeldi o akşam.


smashbox

Lansmanda pek çok bilgi edindik, özellikle pek çok güzel ve yeni ürün tanıdık. Bunlardan markanın simli 3D göz kalemleri ve Liquid Halo yani ışığı yansıtan fondöteninde resmen gözüm kaldı. Hafta sonu Sevil'de bu fondötenin uygulamasını da yaptırdım ve bayıldım, ilk iidirminde, 3 al 2 öde gibi bir kampanyada falan benim olacak onlar.  TR'de bulamadım ama buradan bakabilirsiniz. Ben rengimi seçtim bile.
Tabi Smashbox Türkiye ekibi bizi çok güzel ağırlamakla kalmadı bir de çok güzel hediyelerle uğurladılar. Bunlardan biri yine bayılarak kullanacağım photofinish primer, bir göz kalemi ve bir de kaş kiti oldu. Hepsinin yorumları yakında blogda olacak.

Smashbox Sevil Mağazaları ile birlikte Douglas'a da girmiş bulunuyor. Sanırım Kanyon ve Cevahir Mağazalarında satışa da başlanmış hatta..
Sevgiler..

12 yorum:

 1. ne ürünler keşfettik öyle değil mi???
  Primer hakkında söylediklerinden sonra hemen kullanmaya başladım iremcim.
  Nazik yorumların için teşekkürler, sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @bademlebuduk evet ya süper oldu :-)) öpüyorum sevgiler..

   Sil
 2. Kesinlikle ürünleri bir harika bende çok severek kullanıyorum en kısa zamanda fondöteni alacağım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @ebrugüzey haha sevgililer gününü bekliyorum ilk defa heyecanla indirim olur belki diye ..

   Sil
 3. harika bir etkinlik olmuş:) smash box ürünlerini henüz denemedim ama yakında denemek istiyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @kozmetikperisi primer ve fondöteni dene mutlaka canım :-))

   Sil
 4. Çok profesyonel olduğu anlaşılıyor.Deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @şirinkanatlar.. yorumlarını bekliyorum o zaman .-))

   Sil
 5. Nice blog dear!
  i'm following you, kindly follow back
  http://dimplekhadi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @dimplekhadi thank you and with pleasure .-))

   Sil
 6. benim yerime de kurcalasaydın canım :) oldukca kaliteli ürünler oldukları belli yorumlarını da merak ettim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @biricitconus evet ürüler çok güzel ilk yorumları bugü yayınlayacağım hatta..

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...