10 Eylül 2015

Ünlü Marka The Balm'ın Yeni Ürünleri Türkiye'de

Farklı ürün içeriklerinin yanı sıra neşeli ve esprili tasarımları ile dikkat çeken The Balm’ın Türkiye’deki ürün gamı genişliyor. The Balm’ın yeni ürünleri Meet Matt(E) Hughes kalıcı ruj, Mr. Write Now Eyeliner göz kalemi ve Voyage Makyaj Paleti Gratis’lerde satışa sunuldu.

The Balm


Amerika’nın en ünlü ve sıradışı markaları arasında yer alan ve Türkiye’ye geldiği ilk günden itibaren kendisine özel bir müşteri kitlesi yaratan The Balm’ın yeni ürünleri Gratis mağazalarındaki yerlerini aldı.

The Balm meet matte hughes

The Balm Meet Matt(E) Hughes 
 The Balm’ın yeni ürünleri arasında yer alan The Balm Meet Matt(E) Hughes kalıcı ruj, kısa sürede kuruyup 8 saate varan kalıcılığı garanti ediyor. Kadifemsi bir etki sağlayan The Balm Meet Matt(E) Hughes vanilya aroması ve nane ferahlığı ile çekici dudaklar için vazgeçilmez ürünler arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Renk yoğunluğu ile dikkat çeken The Balm Meet Matt(E) Hughes 8 farklı renk seçeneğine ve 34,90 TL satış fiyatına sahip.
The Balm Mr. write now

The Balm Mr. Write Now Eyeliner

The Balm Mr. Write Now Eyeliner göz kalemi ise kolay sürülebilirliği, bulaşmayan kremsi yapısı ve kalıcılığı ile dikkat çekiyor. The Balm Mr. Write Now Eyeliner’ın asansörlü yapısı ise ürünün pratik kullanımını kolaylaştırıyor. 7 farklı renk seçeneğine sahip olan The Balm Mr. Write Now Eyeliner 34,90 TL’den satışa sunuldu.

The Balm Voyage palette 2

The Balm Voyage Makyaj Paleti

The Balm Voyage Makyaj Paleti 9 adet far, 2 adet toz allık, 1 adet bronzlaştırıcı, 1 adet luminizer, 2 adet ruj ve allık olarak kullanılabilen renklendirici içeriyor. The Balm Voyage Makyaj Paleti içerisinde yer alan farlar hem kuru hem de ıslak kullanıma uygunluğu ile günlük ve gece makyajlarında kullanılabiliyor.  Özellikle seyahate çıkarken tüm makyaj ihtiyacını karşılayabilecek olan The Balm Voyage Makyaj Paleti 79,90 TL’lik satış fiyatına sahip.

The Balm


Gratis Kart
Gratis; sektöründe bir ilke daha imza atarak, müşterilerine tüm alışverişlerinde avantaj sağlayacak Gratis Kart’ı “Size Güzel Bakan Kart” sloganı ile hayata geçirdi. Gratis Kart, Türkiye genelinde yer alan tüm Gratis’lerden ücretsiz olarak alınabiliyor. Yapılan her alışverişten puan toplatarak ve indirimlerden yararlandırarak avantaj sağlayacak olan Gratis Kart, sunacağı sürprizler ve hediyeler ile de sürekli şaşırtacak. Gratis Kart aynı zamanda kişinin alışveriş eğilimlerine göre kişiye özel avantajlar da sunacak.*Basın Bültenidir.

13 yorum:

 1. The Balm ürünlerinin ambalajlarına bayılıyorum ama kalitesini bilemediğim için bir türlü cesaret edip alamadım :) Paylaşım için teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @gamzeesraersöz kalitesi inanılmaz iyidir. indirimde düştüğü fiyatları da düşünürsek TR'de o fiyata alacağınız en iyi markalardandır ve içinde zararlı madde de yoktur.

   Sil
 2. bir şey sorabilir miyim? basın bültenidir yazıyor ya bumeranga mı ait?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @aslıhan hayır bumerang değil bumeranga ait bültenleri altında boomads diye yazar zaten bu gratis'in bülteni ...

   Sil
 3. farlarından denedim bu hafta ilk defa gayet güzeldi oyle hemen uçup gitmedide

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @gülşahöen evet farları güzel ve kalıcıdır tek kusuru biraz tozutur o kadar :-)))

   Sil
 4. Balm'ın son çıkardığı paletlerin hepsine bayıldım.Bu paleti de almak istiyorum ancak yüz ürünlerinin tamamı bende var diye kararsızım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @filizşahin saırım palet aşkım bitti çok özel bir ürün olmadıkça ama göz kalemlerine baktım şahaneler çabuk sabitleniyorlar onlardan ve bir de mat ruj alabilirim..

   Sil
 5. Bu rujun Sentimental rengini aldım. Oldukça sıkı bir pembe ama dudakta duruşu, kalıcığı harika kurumuyor. Bence başarılı öneririm...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @byözlem ben de bir renk denedim kavuniçi gibi adına bakmadım da onu alabilirim...

   Sil
 6. Yanıtlar
  1. @denizekşi evet ben de gözüme kestim 1-2 şey indirim için...:-))

   Sil
 7. Gratis kart nedir merak ediyorsanız tıklayın: gratis kart nedir

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...