10 Temmuz 2014

Yves Rocher tırnak&tırnak eti peelingi..

Yves Rocher'in bu tırnak ürününü birkaç blogda görüp denemek için indirimden almıştım. Aslında ben tabi ki burada bahsettiğim sevgilim Jo Malone'un el ve vücut peelingini kullanıyorum. Ama bunu da tatile gideceğim yanımda olsun hem de deneyeyim diye aldım.
Şişesi oje gibi, yanımızda taşımaya çok uygun. Jo Malone'u ayrıca bir kutuya koymak lazım ki uğraşmak istemedim. Bu arada o Jo Malone bütün arkadaşlarıma denemek içim vermeme rağmen azalmadı bile, sanırım iyi bir şey tabi..

İçinde zararlı bir şey göremiyorum.

Fırça yerine sert bir ucu var, bu ucu ile aldığınız ürünü tırnağınıza sürüyorsunuz. Tırnak etleri için aslında ama ben tırnağın kendisini de ovalıyorum. Bütün tırnak ve etrafında nemli hoş bir his bırakıyor. Güzelce ovalayıp duruluyorum. Sonra da el ve tırnak eti için olan bir kremle destekliyorum

Bu kadar bir ürün hatta daha azı bir parmak için yeterli, tırnak etimi yumuşatıyor tırnağın kendisini de nemlendiriyor. Ürünü sevdim. Sadece tırnak ve eti için kullanılan bir ürün. Özellikle tırnak üzerinde pürüzler ve katlar varsa çok sevebilirsiniz. Bir Jo Malone değil ama ulaşılabilirlik ve pratiklik açısından evet evet elimde bulunsun diyorum. Fiyatı 12 TL. gibiydi sanırım. 
Sevdiğim bir ürün ve tatilde de sürekli kullandım. 

Yves Rocher sık sık indirim yaptığı için, uygun fiyata bulmak mümkün oluyor.  Yalnız ne kadar dayanır onu bilemiyorum, şimdilik bereketli bir ürünmüş gibi geldi bana.
Sevgiler.

6 yorum:

 1. Benim de sevdiğim bir ürün :) hatta tesadüfen yorumunu aynı gün yazdığımız ürün :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @melal.. :)) evet güzel tesadüf.. Ben de yeni keşfettim ama sevdim..

   Sil
 2. Ben de ikinizin de yorumlarınızı okuyarak almaya karar verdim :) tam da böyle bir ürün arayışındaydım, valla çok şanslıyım, zaten yves rocher ürünlerini severek kullanıyorum, hemen gidip bakacağım,
  teşekkürler,
  lifeofyasmina.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @lifeofyasmina.. Umarım memnun kalırsın canım :))

   Sil
 3. Ben de bbw'nin el ve tırnakpeelingini seviyorum hem kokusu hem de yumuşatması iyi ancak sonrasında bol nemlendirici sürsem bile sankiilk yıkamada elim tekrar kuruyor gibi:( gün içinde de deli gibi el yıkamak zorundayım halen tırnak ve el için doğru rutini bulamadım:( indirimde buna da bi bakayım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @evremedusa.. Ben bbw kullanmadım aslen jo malone el ve vücut peelingini kullanıyırum o çok güzel ve nemli hiç bırakıyor ama tabi gün içinde ben de sık sık krem sürüyorum özellikle de kış aylarında :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...