16 Temmuz 2014

H&M Smoky eyeshadow palet..

Bu nude/doğal/kahve tonlu renklere merakım yüzünden neredeyse bütün bu tonlara sahip paletleri alıyorum, tuhaf bir şekilde de hepsini kullanıyorum. Son günlerde de tatile çıkmadan önce aldığım bu H&M smoky palete taktım, sürekli bunu kullanıyorum ve tahmin ettiğimden daha başarılı buluyorum.
Palet H&M mağazalarında 9-10 TL. gibi bir fiyattan satıştaydı, hala var mı bilmiyorum çünkü H&M'de kesinlikle bir stok sorunu var.

Ama şu renklere bakınca da insan bunu almamazlık edemiyor, en sevdiklerim ve hepsi de mat, üstelik de 10 TL. altı daha ne olsun.

Yine ucunu kırmışım ya da kırık almışım, bilmiyorum önemli değil. 

Farlar çok yumuşak değil, daha önce aldığım paleti de burada yazmıştım ama bu ona göre daha iyiymiş. O palette pigmentasyon çok yüksek değildi ama bunun pigmentasyonu daha iyi, özellikle ortadaki renk gözde harika duruyor. Kalıcılığı, tabi baz ile akşama kadar dayanıyor, gerçi bu ara sıcaktan pek makyaj dayanmaz oldu tabi.

Son iki renk, çok iyi alamadım sanırım renkleri ama  parmağımla dokunduğum zaman verdiği renk bu şekilde, zaten biraz abartırsam çok koyu duruyor.

Ben bu paleti gayet sevdim, bir high-end marka far gibi değiller ama günlük kullanayım, mat ve doğal tonlarda makyaj yapayım derseniz iyi bir palet.
Sevgiler..

8 yorum:

 1. H&M makyaj urunleri renkleri ve sevimlilikleri ile gel beni al diyor. Benim istedigim paleti herkes yerden yere vurmustu o yuzden almamistim ama bu palet de gayet hos :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @balböceğiilekozmetik.. ben artık bir şeyi çok istiyorsam çok bakmıyorum kimin ne dediğine, özellikle de böyle ucuz bir şeyse :-))

   Sil
 2. Çok doğal duruyor, sevdim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @tutumlupudriyer.. evet parıl parıl parlamayayım dersen ideal..

   Sil
 3. Tende çok güzel durmuşş.. Acaba hala var mıdır :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @rumeysa..belli olmuyor bazen yeniden stoklara giriyor ara ara bakmak lazım..

   Sil
 4. bu palete benimde elim almak için sık sık gidip gelsede her seferinde vazgeçiorum benzer tonlarım var diye ama şuna katılabilirim ki h&m'nn kozmetikleri fiyatlarına göre gayet başarılı :) beklerim www.beauthingsforme.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @belçim.. evet gerçekten iyiler o fiyata göre.. benim de çok benzer renklerim var ama bu tonlara dayanamıyorum :-)) bloguna da bakıyorum hemen..

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...