17 Temmuz 2023

AMERİKA’NIN 1 NUMARALI PROFESYONEL CİLT BAKIM MARKASI SKINCEUTICALS’IN EŞSİZ BAKIM RUTİNİ İLE CİLT LEKELERİNİZE VEDA EDİN!

 Leke bakımında en önemli adım lekelerin oluşmasını önlemek, bu da güneş korumasına dikkat etmekle başlıyor. Buna ek olarak C vitamini güneş koruyucuların güneş koruma faktörünü artıran çok güçlü bir antioksidan olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan çalışmalar C vitamininin güneş koruyucuların SPF’ini artırdığını gösteriyor bu sebeple C vitamini serumları sabah bakım rutininde kullanmak büyük önem taşıyor. Antioksidan otoritesi Skinceuticals’ın C vitamini serumları sinerjik formülleri sayesinde ciltte leke oluşumunu engelliyor ve cildi çevresel faktörlerden koruyor. Ayrıca kolajen üretimini artırarak cildin yenilenmesini ve iyileşmesini sağlıyor.
Amerika’nın 1 numaralı profesyonel cilt bakım markası SkinCeuticals, patentli formülleri ile cilt lekeleriniz için bu 3 önemli adımdan oluşan uzman bakım rutini öneriyor.

 

 

Lekeli ciltlerin rutinindeki ilk adım olan PHLORETIN CF; %10 saf C vitamini içeren kırışıklık karşıtı antioksidan serum, çevresel faktörlere karşı cilt bariyerini güçlendiriyor. Yağlı ve normal ciltler için yaşlanma belirtileri, leke görünümü ve cilt tonu eşitsizliği problemlerine çözüm sunan Phloretin CF, kişisel değerlendirmeler sonucu 12 hafta içerisinde deneyenlerin %74'ünün ciltte gözle görülür fark yarattığını belirtiyor. İçeriğindeki Phloretin, Ferulik asit ve L-askorbik asit ile cilt tonunu eşitlerken, cildin daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını ve daha genç bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Gündüz bakımının ilk adımı olarak cildi temizledikten sonra 4-5 damlayı yüzünüze ve dekolte bölgenize uygulayarak kullanabiliyorsunuz. 
 

Rutindeki ikinci adım olan DISCOLORATION DEFENSE serum; cilt tonu eşitsizliği ve cilt problemleri sonrası oluşan leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Traneksamik asit, niasinamid ve HEPES ile zenginleştilmiş formüle sahip Discoloration Defense Serum, 2 hafta kullanımda daha eşit ve aydınlık bir cilt tonu görünümü sağlıyor. İnatçı kahverengi leke görünümünü minimuma indirgeyen bakım serumunu günde 2 defa 3-5 damla olacak şekilde cildinize uyguladıktan sonra güneşe fazla maruz kalmadan güneş koruyucu ile beraber kullanılması öneriliyor.
 

Leke bakım rutinin en son aşaması ve olmazsa olmazı güneş koruyucuları, tabii ki leke tedavisi ve leke oluşumunu da engellemek için en önemli bakım adımı haline geliyor.

Advanced Brightening UV Defense SPF 50 güneş koruyucu; hem cilde geniş spektrumlu güneş koruması sağlarken hem de traneksamik asit, niasinamid ve mika içeren formülüyle; leke ve renk eşitsizliği görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Cilde aydınlık bir görünüm kazandırırken, güneşin zararlı ışınları yüzünden oluşacak lekelere karşı bariyer oluşturan güneş koruyucusu güneşe maruz kalmadan hemen önce bolca ve gün içinde sıkça uygulanabiliyor.


*Tanıtım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...