12 Ocak 2023

Clinique’ten Makyajında Multivitamin Etkisi Sunan Even Better Clinical Serum Fondöten SPF 20!

 Fondöteninizin aynı anda cilt bakımı yaptığını hayal edin, işte Even Better Clinical™ Serum Fondöten tam olarak bunun için geliştirildi

 

Even Better Clinical™, düzenli kullanımda daha eşit bir cilt tonu vaadeden güçlü içerikleriyle bir fondötenden çok daha fazlasıKoyu leke görünümünü gözle görülür şekilde azaltırken daha eşit tonlu bir cilt sunan fondöten, cildin aydınlık ve dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlıyor

 

Cilde iyi gelen ve cilt bakımının tamamlayıcısı niteliğindeki Even Better Clinical Serum Fondöten, 8 hafta gibi kısa bir sürede, iyileştirici etkisiyle makyajsızken bile daha parlak ve pürüzsüz bir cilt görünümü vadediyor. 


 

Ciltte gönen değişimler:

 

24 Saat Sonra: 

Cildi %56 oranında daha fazla nemlenir.

 

12 Haftada:

12 hafta içinde, kullanıcılar cilt kusurlarının görünümününde iyileşmeler gözlemlediler:

%73’ü daha parlak bir cilt görünümü

%61’i daha eşit görünen bir cilt tonu

%89'u kırışıklık ve çizgi görünümününde azalma elde etti.
 

 

Ne İşe Yarıyor:

Bu klinik formül, üç serum teknolojisi ile oluşturulmuştur. Bu nedenle her kullanımda cildi gözle görünür şekilde nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için çalışarak cilt bakım rutininin bir parçası haline gelir. 

 

Koyu Leke ve Eşit Cilt Tonu Teknolojisi: 3 C Vitamini Türevi ve UP302 içerir. C vitamini, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya, cilt tonlarındaki eşitsizliği iyileştirmeye ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur. 3 C Vitamini Türevi olan Askorbil Glukozit, Magnezyum Askorbil ve Fosfat Tetrahexldesil Askorbat’ın, her biri farklı moleküler ağırlıklara sahiptir. Multivitamin etkili bu fondöten cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olurken yaşlılık belirtileri ve akne izleri de dahil olmak üzere koyu lekelerin görünümünü azaltmaya destek sağlar.

 

Nemlendirme ve Nem Bariyeri Destek Teknolojisi: Sodyum Hyaluronat, Kolesterol, Kafein ve E Vitamini içerir. Sodyum Hyaluronat anında nemlendirme sağlayan, kafein ise cildin dolgun ve rahat kalmasına yardımcı olmak için genel nem seviyelerini iyileştirmeye yardımcı bileşenlerdir. Kolesterol ve E Vitamini, sürekli nemlendirme için cildi beslemeye yardımcı olur.

 

Cilt Pürüzsüzleştirici ve Parlaklık Veren Teknoloji: Salisilik Asit içerir. Salisilik Asit, epidermis hücrelerini yenilenmeye teşvik ederek cildi pürüzsüzleştirir, yeniden yapılandırır ve aydınlatır.

 

UV Koruması: Formül, cildi zararlı UV'ye maruz kalmaktan ve gelecekteki renk bozulmalarından korumak için geniş spektrumlu SPF 20 içeren bir fiziksel güneş koruyucu karışım içerir.

 

Ürün Notları: Bu nemlendirici fondöten, ciltte saten mat bir bitiş sunar, orta ila tam kapatıcılık sağlar. Tüy kadar hafif bir dokuya ve 24 saat kalıcılığa sahip olmanın yanı sıra: yağsız, su geçirmez, ter ve neme dayanıklıçizgilerde birikme yapmayan formüle sahiptir.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...