5 Nisan 2014

Avon solutions balanced + matte serisi..

Günaydın, mutlu hafta sonları herkese. Avon Solutions serisine şimdi bir de yağlı ve karmadan yağlıya dönük ciltler için Solutions balanced+matte serisini de ekledi. Bu seri gece ve gündüz kremleri, tonik ve yüz yıkama köpüğünden oluşuyor.

Set geçtiğimiz hafta yanında içindeki üzüm çekirdeği extresini de vurgulamak için çok tatlı ekleriyle birlikte elime ulaştı. Gerçi o ekler ancak bir resimlik dayanabildiler, peşinden hepsini yemiş bulunuyorum. Doğadan Çay'ın Üzüm çekirdeği ve Mürdüm eriği içeren yeni çayına ise bayıldım ki kendim pek bitki çayı insanı da değilim aslında, genelde kahve veya soğuk içecek tercih ederim.

Serinin gece ve gündüz kremini yazın extradan yağlanan ev parlayan cildim için kullanmak üzere bekleteceğim ama tonik ve köpüğü hemen kullanmaya başladım. Özellikle ısınan hava ve artan sıcakla daha da parlayacak cildimi kontrol altına almak için sabah kullanıyorum. Köpük temizleyicileri zaten çok severim, ilk izlenim olarak bunu da sevdim, özellikle kokusu çok güzel. Tonik ise yine yağı ve parlamayı dengelemek için içinde pudra barındırıyor. Kullanmadan önce çalkalamak gerekiyor ve sabah cildimde bulunan krem ve yağ kalıntılarını sökmek için bire bir geldi.

Bir kaç gündür sürekli yüzümü kontrol ediyorum, öğleye kadar parlama olmamaya, öğleden sonra ise sadece burnumda parlama olmaya başladı. Tabi kesin bir sonuca varmam için daha çok erken, bunlar ilk izlenimlerim. Ürünlerin detaylı yazıları daha sonra gelecek. Avon Türkiye'ye ürünler için teşekkür ediyorum.
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...