6 Nisan 2014

Haftasonu alışverişleri

Günaydın, iyi haftalar herkese. Hafta sonu yine ufak ufak alışveriş yapmadan duramadım. Tabi Watsons ve Gratis' de bir sürü yeni cici getirmil olunca hiç kendime engel olamadım, kozmetik diyeti falan tam hikaye yani.
Cumartesi günü İçerenköy Carrefour AVM'den Essence'in yeni seri ojelerinin neredeyse tamamını aldım. 2 ya da 3 renk vardır almadığım sanırım.

Daha öncesinde cuma günü Maltepe Park AVM'den Watsons'ın yeni getirdiği Rimmel London Rita Ora oje ve Color Rush kalem rujlardan birini aldım.

Yine cumartesi günü Bahariye Gratis'den Essence all about nude paleti ve Betty Boop yeni ojelerinden apricot jam'i aldım. Essence'in bu paleti çok övülmemişti ama renklerine evet dayanamadım ne yapayım bu kadar güzel olmasaymış..

Son olarak da Bahariye Watsons'dan yine bir Rita Ora oje, Rimmel London color rush kalem ruj ve neon bir Pastel oje aldım.

Aldıklarımın, özellikle Rimmel London kalem rujların yazısı hemen yakında blogda olacak, özellikle merak edildiklerini bildiğim için hiç bekletmek istemiyorum.
Sevgiler..

8 yorum:

 1. Güle güle kullan hepsini bakarken içim açıldı ^^ Color rush rujları çok merak ediyorum lütfen perşembeye kadar fikirlerini paylaşır mısın? =)

  YanıtlaSil
 2. bol alışverişli bir haftasonu olmuş güle güle kullan..GoldenRose Galaxy Matte serisinde ciddi bir dökülme sorunu var.İki kat bile sürsem ikinci gün parça parça dökülüyor.Essence effect ojelerde de aynı şey oluyor diye duydum ama denemedim, sen kullandın mı?

  YanıtlaSil
 3. İyi günlerde kullan hepsi çok güzel ! Ya kalem rujlar nasıl nasıl?hemen söylesen bana olmaz mı çok merak ediyorum çatlarım bak :)))

  YanıtlaSil
 4. @ceydabyjade.. Teşekkürler :)) perşembeyi beklemeyeceğim hemen bir kaç düzeltme- ek yapıp yazıyı yayınlayacağım birazdan :))

  YanıtlaSil
 5. @nilgün.. GR ojeleri 2. Güne pek kullanmadım ama soyulmadılar diye hatırlıyorum aslında bir karşılaştırma yazabilirim bana fikir verdin teşekkürler:)) essence in yazısını da yarın yazacağım hemen ama parça parça bir dökülme olmadı o kadar söyleyebilirim..

  YanıtlaSil
 6. @madamekokoş..çok teşekkürler canım :)) kalem rujların yazısı birazdan geliyor :))

  YanıtlaSil
 7. karşılaştırma yazısı süper olur..belki benim aldığım seriye özel bir durum ama iki kere farklı renklerde denedim ikisin de de sorun aynı...

  YanıtlaSil
 8. @nilgün.. Tamam en kısa zamanda resimleri hazırlayıp yazarım o zaman :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...