16 Kasım 2013

Benefit Primping With The Stars..

Benefit'in böyle kitap şeklinde minik kutularda yaptığı ve içine 5-6 çeşit deneme boyu ürün koyduğu setlerini  çok seviyorum, daha önce de bir tane alıp dibine kadar kullanmıştım. Bu sefer de yine Benefit'in 6 adet favori ürününün deneme boylarının yer aldığı Primping With The Stars isimli setini aldım.

Yine kitap şeklinde ve Benefit'in klasik fiyatı olan 99 TL. 

İçinde meşhur Porefessional, Benetint ve They're Real da yer alıyor. Böyle minik minik göründüklerine de bakmayın, içindeki her ürün uzun süre gidebiliyor ve tam boyunu almak için yeterli fikre sahip oluyorsunuz kullanım sonunda.

Özellikle o Benetint'in epey bir süre gideceğini düşünüyorum. İçindekiler Porefessional haricinde henüz denemedim/kullanmadım. Hepsini beraber kullanmaya başlamak istiyorum. Ürünler bittikten veya en azından ben ürünleri yarıladıktan sonra hepsinin tek tek yazılarını yazacağım.
Sevgiler..

14 yorum:

 1. Bende bu seti alıp almamak konusunda kazarsızlık yaşıyorum.Güzel günlerde kullan yorumlarını bekliyorum

  YanıtlaSil
 2. güle güle kullan. böyle setleri ben de çok seviyorum..uygun fiyata pekçok ürünü deneyebiliyorsun...

  YanıtlaSil
 3. Benefitin en kullanışlı seti bence bu, bende kullanıyorum aynısını, bazılarıyla pek iyi anlaşamadık ama genel olarak ürünler başarılı birde böyle ufak ürünler seyahatlerde iyi oluyor sevgiler

  YanıtlaSil
 4. @melonunojeleri..teşekkürler yazıları hafta içi hazırlamaya başlıyorum :))

  YanıtlaSil
 5. @nilgün.. Teşekkürler bu denediğim 2. set iyi oluyor böyle :))

  YanıtlaSil
 6. @dutyaprağı.. Bence de kullanışlı bir set ürünlerden 1 i hariç memnunum şimdilik :))

  YanıtlaSil
 7. Cok guzel bir set bu gule gule cnm:)

  YanıtlaSil
 8. @kozmetikperisi.. Teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 9. Yaaa ama çok güzeller :) They're Real vazgeçilmezim. Şuan Sephoralarda yanında Deluxe boyu ile birlikte satılıyor.2 kutu aldım :)Gözenek küçültücü bazı daha açmadım :)

  YanıtlaSil
 10. @tipikterazi.. Evet böyle minik minik çok sevimliler;)) bazı çok seveceksin diye düşünüyorum..

  YanıtlaSil
 11. Hayallerimi süsleyen set hihi :) yenı yıl isteklerimede yazdım zaten ,bakalım ne zaman benim olacak,güle güle kullan abloş .

  YanıtlaSil
 12. @madamekokoş.. Teşekkürler tatlım umarım bir an önce alırsın :))

  YanıtlaSil
 13. Alıp almamama konusunda kararsız kaldığım her seferinde amaaan onun yerine tam boy bir ürün alırım diye vazgeçtiğim bir set bakalım ne zaman alıcam ben :) Güle güle kullan yorumlarını merakla bekliyorum ^^

  YanıtlaSil
 14. @ceydabyjade.. Tam boy değiller ama uzunca bir süre gidiyor hepsi ve deneme açısından daha iyi bence.. Teşekkürler yorumları hazırlıyorum tabi ki :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...