30 Ekim 2013

kozmela.com'dan gelenler...

Geçen hafta içinde kozmela.com dan çok güzel bir paket aldım. İçinde Wellmaxx'dan bir anti-age gece ve gündüz kullanılabilecek serum ve Ducray'in koyu lekeler için bir konsantre serumu yer alıyor.

Ürünleri detaylı incelemek için buraya ve buraya bakabilirsiniz.

Henüz elimde açılmış ve bitmeye yakın kremler olduğu için Wellmaxx'ı kullanmaya başlamadım. Ama etkisini görmek için de sabırsızlanıyorum.

İçindekiler..

Cildimde 1-2 geçmeyen sivilce lekesi ve bir de koyu renk güneş lekesi var. Bu leke açıcı serumların da daha önce faydasını görmemiştim ama bunu alır almaz denemeye başladım. Tabi bu tarz ürünlerden fayda görmek için en az 4-6 hafta kullanmak gerekiyor. O nedenle bu süre sonunda kullanıcı yorumlarımı paylaşacağım.

Hem gündüz hem de gece uygulanabiliyor olması güzel bir şey, tabi bu tarz ürünleri kullanırken mutlaka iyi bir güneş koruyucu ürünle de desteklemek gerekiyor.

Ürün 30 ml. ve oldukça yoğun krem yapıda, uzun süre yetecektir.

kozmela.com'a bu güzel ürünlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kullanıcı yorumlarım kısa süre sonra blogda olacak.
Sevgiler..

2 yorum:

  1. Ducray'in 1 yıl önce saç ürünlerini kullanıp çok memnun kalmıştım. Ilk defa cilt ürününü denicem. Yazdan kalma 2-3 sivilce izim var. Onlara etkisi ne olacak merak ediyorum :) güle güle kullan:)

    YanıtlaSil
  2. @zuhalgündoğdu.. teşekkürler canım ben de ününü duydum ducrayin ama hiç kullanmamıştım bakalım nasıl olacak..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...