22 Ekim 2013

Günün Ojesi FlorMar Passionate Dots 02 Numara..

Günaydın, dün FlorMar Passionate Dots ojelerin dokulu olup olmadığı tartışma konusu olunca, ayrıca da 02 numara kırmızı rengini de başla bloglarda görüp çok beğenmemle dün akşam eve gelir gelmez siyahı çıkarıp bunu sürdüm. Evet Golden Rose kadar kum efektli değil ve sanırım hepsi mat bitişli ama basbaya dokulu oje hepsi. Tek kat sürülürse de opak oluyor, daha parlak bitişli ve daha az dokulu normal bir oje gibi görünüyor.

Renk tam yakut kırmızısı olarak tabir edebileceğim bir tonda, sürmesi de çok kolay. Ayrıca dün instagramda aldığım soruya buradan da merak edenlere cevap vereyim, inanılmaz kolay çıktı, hiç uğraştırmadı gibi bir şey. Golden Rose'un Gratis'de satılan yeni ojeleri ile 2 dakika bile sürmedi çıkarmak. Hiç öyle folyo yöntemine, peel-off ojeye falan gerek yok. 

Bu iki rengi o kadar çok beğendim ki gittim daha önce almadığım yeşil 03 numara-mavi-yeşil rengini de aldım. Değişik uygulamalar için mutlaka bu koleksiyona bakmanızı öneriyorum.
Sevgiler..

8 yorum:

 1. Flormar ojeler hep severek kullandıklarımdandır bu seriye de bakacağım sayende sevgiler

  YanıtlaSil
 2. @sendeincel.. çok sevindim beğendiğine canım sevgiler...-)))

  YanıtlaSil
 3. @kozmetikperisi.. evet harikaymış renk :-)))

  YanıtlaSil
 4. Bu kadar kolay çıkmasına şaşırdım bende.Açıkçası G.R ojelerden sonra çok hevesli almamıştım ama sevdim gerçekten:)

  YanıtlaSil
 5. @makyajkelebeği.. ne kadar kolay çıktı dimi ben de dün inanamadım zaten .-))

  YanıtlaSil
 6. wowww flormardan bir yenilik daha :)) dün standına baktım ama yeni birşey yoktu resmen senden takip ediyorum yenilikleri :))) güzel günlerde kullan:)

  YanıtlaSil
 7. @begumsalurvan.. :)) yakında standlara da gelir umarım .. Çok teşekkürler :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...