21 Kasım 2012

Komple Ağız Sağlığı İçin Bir Listerine® Seçin!


Mutlu Gülümseyin!
Dişlerimiz ağzımızın %25’ini kaplar, sadece diş fırçalayarak ağzımızın bir bölümünü temizleyebiliriz; oysa sıvı bir ağız bakım ürünüyle komple ağız bakımı yapmak mümkündür. Sevdiğiniz tattaki bir Listerine® ağız bakım ürününü seçerek gün boyu o tadın nefesinize bıraktığı tazeliği hissedebilirsiniz.
Güçlü nane tadı arayanlardan mısınız?
Listerine® Coolmint, nanenin güçlü ferahlık hissini ağzında günboyu hissetmeyi sevenlerin tercihidir. Listerine® Teeth & Gum Defence ise güçlü nane aromasının yanı sıra içerdiği florür ile dişleri çürümelere karşı güçlendirir.
Hafif tatta bir sıvı ağız bakım ürünü mü tercih ediyorsunuz?
Portakal aromalı Listerine® Cool Citrus, hafif nane aromalıListerine® Soft Mint veya hafif serinletici nane aromalı Listerine®Stay White size uygun olabilir. Dişlerinizin beyazlığını korumayı hedefliyorsanız Listerine® Stay White’ı öneririz. Ayrıca, aileye yeni katılan daha hafif tattaki Listerine® Zero derinlemesine temizler vedişleri çürümelere karşı güçlendiren florür içerir.
Seçtiğiniz Listerine® ile ağız bakımınızı tamamlamaktan büyük keyif alırken aynı zamanda da bakteri plağının oluşumuna, ağız kokusuna ve diş çürümelerine engel olarak, sağlıklı bir ağza sahip olursunuz.

listerine aile 500.PNG
Tavsiye edilen tüketici fiyatı :
500ml : 16,90TL
250 ml: :9,90 TL

2 yorum:

  1. biz de turuncu olanını, portakal aromalıyı kullanıyoruz.. çok faydalı olduğu, nefesi de ferahlattığı aşikar.. ancak her defasında içimden 30 a kdr saymaya çalışırken gözlerim yaşarmadan olmuyor :(

    YanıtlaSil
  2. @esin.. evet malesef ağzı yüzü çok yakıyor..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...