14 Şubat 2012

Lila kutudan çıkanlar

Lila kutumun dün geldiğinden bahsetmiştim. Bugün de ilk denemelerimi gerçekleştirdim. Öncelikle kutudan çıkan Max Factor Ageless Elixir Fondotenin Golden rengini sürdüm. Serum etkisini bilemiyorum ama kapatıcılığı ve ciltte duruşundan memnun kaldım. çok kalın bir tabaka halinde sürmeme gerek kalmadan kapattı. Elimde olan 4 adet fondoten bitince bunu denemeyi düşünüyorum şimdilik. Bu deneme poşetlerinin içinden bir kullanımdan fazla ürün çıkıyor genelde. Ama krem, fondoten gibi ürünlerde ürün bir kere açıldıktan sonra derhal kurumaya başlıyor. O nedenle de ben bu tür denemelerin kullandığım ucunu kıvırıp, minik bir tokayla tutturuyorum. En azından 1-2 gün kuruma yapmasına engel oluyor.


İkinci olarak da kutudan çıkan Inglot marka allığı da kullandım tabiki hemen. Işıltılı olan herşeye bayılıyorum zaten. Bu allığın içinde de bol bol ışıltı var. Ama cilde sürünce o kadar da ışıl ışıl yapmadı. 

 
Resimlerde oldukça ışıl ışıl görünüyor. Ama yüzümde mesela Nars'ın süper orgasm allığının verdiği ışıltıyı vermedi. Ama yine de sürekli yanımda taşıdığım makyaj çantamın içine atarak, severek kullanacağım. Ama akşam bir yere giderken yine Nars allığımı kullanacağım. Allığı sürerken fazlasını fırçadan atmama gerek kalmadı. Öyle fazla toz toz olan bir ürün değil. O bakımdan da kullanması uygun. Şimdilik bu kadar.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...