27 Şubat 2012

Kırmızı Halı

Bu seneki Oscar töreni ödüller açısından sürprizsiz geçti. Ama kırmızı halı oldukça güzel ve sürpriz doluydu ve geceye Angelina Jolie damga vurdu diyebiliriz. Giydiği kıyafet kırmızı halınıın en iyilerinden olmakla birlikte damgasını kıyafetinden çok o muhteşem kaslı bacağı ile vurdu. Bu arada herkesi zayıflığa teşvik edenlerin Angelina'yı çok zayıf bulmalarını da anlayamıyorum. Kadın 6 çocukla zaten hiç birşey yapmasa da zayıflayacaktır. Neyse şimdi benim favorim kıyafetleri geliyor.Canım Angelinam genellikle yaptığı gibi siyah ve Atelier Versace giyinmiş ve bence çok da iyi yapmış. Kadına kim ne derse desin siyah yakışıyor. Zaten yanında Brad gibi bir aksesurla kötü görünmesi de mümkün değil açıkçası.

İkinci olarak yine muhteşem vücutlu Gwyneth Paltrow Tom Ford elbisesiyle geliyor. O capi başka kim giyse gerçekten komik dururdu ama kadına çok yakışmış.Mücevherleri de çok sade ve kıyafetle uyumlu.

Jennifer Lopez'de her zamanki gibi kalçalarını ön plana çıkaracak bir kıyafetle çıkmış kırmızı halıya. Kıyafet Zuhairi Murad tasarımı.


Masal prensesi tadında Armani Prive elbisesiyle Penelope Cruz dördüncü sırada. İnci kolyesi kıyafetini tamamlamış.


Milla Javovich'de Elie Saab elbisesiyle gerçekten çok şık olmuş. Dönüp dönüp bakılacak cinsden bir kıyafet ve makyaj.

Jessica Chastain'in kıyafeti tasarımcısı gibi oldukça cüretkar. bu kıyafet ancak Alexander McQueen imzalı olabilirdi.


Heidi Klum kırmızı halıda değil de after partylerden birinde giydiği sarı elbiseyle listeye sevimlilik kontenjanından giriyor. Hem sırt hem de bacak dekoltesi çok fazla kaçmış bence ama Heidi o kadar güzel ve sevimli ki bu kadar kusur olabilir bence.

Öbür yandan da Rooney Mara her zaman seçtiği siyah renkten vazgeçerek bence hata yapmış.Kıyafetin etek kısmı oldukça güzel olmakla birlikte yakası bir acaip durmuş  ve beyaz renk Rooney'i soluk göstermiş. Bu Givency tasarımı daha dolgun bir kadında daha şık durabilirdi. Bir de üzülerek söylemek zorundayım ki kahkülleri kafasında tas gibi durmuş, belki de ben kahkül sevmediğimden öyle düşünüyorum.

Oscar Töreni kırmızı halı açısından bu sene oldukça verimli geçti diyebiliriz yani. 

Bir de Zac Posen tasarımı şu kıyafet varki sürpriz olarak bakmanızı istiyorum.
http://www.trendus.com/fotogaleri/117/2012-oscar-odulleri/kategoriler/1/sayfa/31/16512/84-oscar-odulleri-kirmizi-hali.html
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...