10 Eylül 2020

Ağuston Ayı Alışverişi..

Bitenler yazısından sonra klasik olarak aylık alıveriş yazımıza geldi sıra. Bu ay tabi yazlıkta da olunca çok bir şey alamadım. 2 kere lazım olduğu için Dikili merkeze gitmiştim o zaman da Gratis ve BİM'den bir şeyler alıverdim. 


Bütün alışveriş bu işte. Diğer aylara göre hiç bir şey almamış sayılırım gerçekten.
Simple serumu Gratis'den diğerlerini BİM'den aldım.  Rituel de Beute'nin after sun maskeleri çok ilgimi çekti, hazır indirim de vardı 2 tane aldım ama daha deneyemedim. 


Garnier nem bombası serisinin sprey güneş korumasını daha önce de denemiştim, hatta sprey güneş koruyucuları karşılaştıran bir yazım bile vardır. Buradan okuyabilirsiniz. Favorim LRP ama bu daha ucuz işte idare etsin tatilde diye aldım çünkü LRP hop diye bitiveriyor. 


Simple markasının bu ışıltı veren serumunu da denemek istiyordum neden çünkü ışıltı verir diyor isminde, denemeseydim aklım kalırdı. Yazlıkta biraz kullandım, tabi yanık tene çok anlaşılamıyor etkisi ama masajla uyguladığımda fena durmuyor. Biraz daha deneyeyim de yazacağım. Ayın sonuna doğru minik bir de Avon alışverişi yaptım. Çok sevdiğim sıvı sabunlar haricinde merak ettiğim Distillery arındırıcı yüz yağı ve minik poşetlerdeki Kore maskelerinden aydınlatıcı olanı aldım. 

Evet bu ay bu kadardı. fena değil bence az ve öz oldu. Eylül ayında bakalım almak istediğim 1-2 şey var ama gidebilirsem tabi. Merak ettiklerinizi yorumlarda bekliyorum.
Sevgiler..


10 yorum:

 1. garnier nem bombası spreyini denemek istiyorum

  YanıtlayınSil
 2. şu senses lara bi bakayım, bu yaz denize giremedim ama artık seneyeeeee :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. @deeptone senses serisi güzel kokularını seviyorum ben..

   Sil
 3. Özellikle yazın nem spreylerini yanımdan ayırmıyorum
  Sevgiler
  Makyajlikareler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. @makyajlı kareler evde işte ve çantamda mutlaka olur benim :-))

   Sil
 4. Garnier nem bombasını indirimlerde buldukça yedekliyorum,çok seviyorum ben de. Avon Distilery Yağı merak ediyorum, yorumlarını bekliyorum!

  YanıtlayınSil
 5. Güzel günlerde kullanın, Senses serisi çok cici duruyor :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. @gülözdemir benim çok sevdiğim bir seridir o :-))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...