22 Ocak 2014

Flormar Satin Matte Serisi...

Günaydın. Dün yoldan geçerken uğradığım Optimum AVM içindeki FlorMar standında yeni çıkan satin matte serisinin ojelerinin bir kısmını görüp alma şansım oldu. Zaten FlorMar ben ne zaman 1 haftadan fazla uğramasam yeni bir seri çıkartıyor. Bu serinin de değişik ve benim zevkime uyacağını tahmin ettiğim için ilk etapta favorim olan 4 renge şans verdim.
Resimler güneş altında çekildi, normal renklerine göre biraz açık renk çıkmışlar. 

Sürpriz sürpriz.. Flormar bu seriye hem numara hem de isim vermiş ki bu isimlere bayıldım. Soldan sağa indigo, green flag, havana ve chilli, benim en sevdiğim ve görür görmez kaptığım havana oldu. 

Hemen sürmek ve göstermek istedim. Havana içinde altın, yeşil ve siyah ışıltıları olan bir kahve, ışığa göre rengi değişmiyor ama pırıltısı değişiyor. Ojelerin yapısı mat ama diğer mat seriler gibi ışıltısız değil, kendinden ışıltılı bunlar. Ojeyi sürünce üzerinde hiç pürüz yok aksine hakikaten adı gibi saten hissi veriyor. Sürümü, pigmentasyonu, kapatıcılığı, kuruması hepsi çok güzel. Tek kötü yanı 5.50 TL.'lik fiyatları, daha ucuz olabilirdi bence.

Satış görevlisi ısrarla ojenin simli ama çıkartmasının kolay olduğunu söyledi. Kendisine sen hiç sim görmedin sanırım demek istiyorum. Ojeler simli değil, sadece kendinden ışıltılı o kadar. Dolayısı ile çıkartmasında da bir problem olacağını sanmıyorum. FlorMar standlarına ve mağazalarına gelmiş, en az bir rengini denemenizi isterim, çünkü çok hoş duruyorlar.
Sevgiler..

14 yorum:

 1. Havana rengine bayıldım ben ama nasıl duracağını bilemedim. Satış danışmanlarından rengi görebileceğim herhangi bir broşür vs var mı dediğimde de kartondan bi kağıt verdiler ve şişedekilerle alakası yoktu kararsız kalıp almadım. Bir de niyeyse bilmiyorum ama Flormar çocukluğumdan beri kafama "ucuz oje" mantığını soktuğu için bir ojesine 5-6tl vermek gelmedi içimden :D (benimkisi de değişik bir durum ahaha :D )
  Ama sana çok yakışmış ben kısa zamanda bende alacağım. Güle güle kullan.

  YanıtlayınSil
 2. Flormar'ı ne zaman ki yvesrocher satın aldı;ürünler evrim geçirdi :)Hem ambalajları hem yapıları bir kademe daha güzelleşti.İyi günlerde kullan canım.Zaten tırnaklar çok güzel ne sürsen olur :)

  YanıtlayınSil
 3. havana'ya bayıldım! bir de buz mavisi aklımda, bendeki gümüş gri olan renk ve çıkartması gerçekten de pek uğraştırmadı yani düz renk oje gibi değil tabi ama simli gibi de folyolamaya gerek olacak kadar da zor değil! 5,5 tl de olsa diğer renkleri de almalıyıııım:)))

  YanıtlayınSil
 4. @weba.. canım çok teşekkürler.. hiç öyle bir algı olmasın artık flormarın ürünleri hakikaten kalite olarak çok düzeldiler ama işte o satış görevlilerinin eksikliği maalesef ona yapacak bir şey yok..

  YanıtlayınSil
 5. @dolapperisi..çok teşekkürler.. evet haklısın bariz düzelme iyileşme var ama fiyatları da artıyor buna göre tabi -))

  YanıtlayınSil
 6. @evremedusa.. benim de favorim havana.. buz mavisini satış görevlisi de söyledi ama sonra alırım diye düşündüm.. evet pahalı da olsa sanırım beğendiklerimin hepsini alacağım ben de :-))

  YanıtlayınSil
 7. Dün önce sende, sonra da Görkem'de görünce Havana iyice aklıma girdi. İsim vermeleri de süper olmuş. Keisnlikle ilk fırsatta alacağım! Diğer renklerin de duruşunu çok merak ettim! Öpüyorum!

  YanıtlayınSil
 8. @bveç.. evet isim vermelerine bayıldım ben de ve havana harika mutlaka al.. diğer renkleri de sırayla süreceğim canım :-))

  YanıtlayınSil
 9. Bunlardan haberim yoktu, hoşuma gitti. Bir ara gidip Flormar'a bakmalı. Güle güle kullan. :D

  YanıtlayınSil
 10. @lensmakyaj.. çıkalı bir hafta falan olmuş galiba tam da bilmiyorum ama çok güzeller gerçekten.. teşekkürler:-))

  YanıtlayınSil
 11. Bu seriye henüz denk gelmemiştim bayıldım, ilk fırsatta denemeliyim. Güle güle kullanın.

  YanıtlayınSil
 12. @kubrik.. Çok teşekkürler mutlaka dene çok güzeller :)

  YanıtlayınSil
 13. havana çok hoş gözüküyor! güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil
 14. @ceydabyjade..çok teşekkürler Ceydacım :))

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...