29 Nisan 2020

Limonian Misoli Gold Hydrogel Göz Maskesi..

Bugün blıgda #birürünüçyorum yazılarında Limonian Misoli hydrojel göz altı maskeleri olacak. Bu maskelerin bir kaç çeşid, var,  bendeki nemlendirici özellikli olan, Nilgün ve Gül ise sizin için yine göz altı ama değişik özellikleri olan 2 değişik maskeyi inceledi. Bakalım hangisi sizin için en uygunu olacak.Öncelikle kavanozda 60 adet yani 30 kullanımlık maske var. Ben haftada 2 defa yapmaya gayret ediyorum ama bazen unutup bir defa yaptığım da oluyor. Yani henüz yarısını falan kullandım. Misoli gold hydrogel göz maskesi tabi temel olarak cilde nem vermeyi, bariyer oluşturup nem kaybını önlemeyi hedefliyor. Su bazlı jel yapısı cilde çok iyi uyum sağlıyor. Maskeyi uyguladığınız andan itibaren göz altlarınızda bir serinlik hissi ve gerginlik hissetmeye başlıyorsunuz.


Maskeler en az 20-30 dakika kalsa göz altımızda çok iyi olur bence çünkü sonrasında verdiği gerginlik ve nemlilik hissi mükemmel .
Maskenin iyice uygulandığını yapısının incelmesi ile anlıyorsunuz. İçindeki jel cilt tarafından emildikçe yapısı da inceliyor . İnce kırışıklık ve nemsizlik üzerine etkili olduğu için marka bu maskeleri göz altı olduğu kadar ince kırışıklıkların belirdiği ağız kenarı boyun gibi bölgelerde de kullanılmasını tavsiye etmiş. Benim de kullanıcı tüyom vaktiniz varsa maskeyi gece değil gündüz hatta makyaj öncesi yapmanızdır. Göz altınız harika bir şekilde gergin nemli ve dolgun görünecek dolayısı ile makyajınız da harika duracaktır .Hatta maskeyi yapmadan önce göz kreminizi de sürerseniz etkisi daha da iyi olur. Ağır göz makyajı yapanlar için de tavsiye edilen bu maskeleri içeriklerini inceleyerek buradan  alabilirsiniz. Şu anda indirimde oldukları için denemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın bence.

Nilgün’ün blogunda Collagen Hydrogel göz maskesini okumak için buraya Gül’ün blogunda Limonian Petitfee altın ve egf özlü göz maskesi için buraya tıklayabilirsiniz.
Sevgiler..

19 yorum:

 1. Bu maskeleri kullanmayı çok sevdim. İndirimlerde stoklamalı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @buralıolmayan evet seninkinden alayım diyorum ben...

   Sil
 2. Güzel bir inceleme olmuş kaleminize sağlık 😊

  YanıtlaSil
 3. Limonian ürünlerini merak ediyorum deneyeceğim burada bulursam ☺️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @derya online olarak bir satış vardır mutlaka..

   Sil
 4. Alışılmışın dışında bir maskeymis bu . Tanıdığım bir marka değil yakından inceleyeyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @gülümseyüzüme güzel ürünler var ben epeydir kullanıyorum..

   Sil
 5. Merak ettim bu maskeleri. Gözler çok yoruluyor. Haliyle görüntüye yansıyor. Rahatsız edici bir durum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @adadenizi evet benim de aynı sorunum var hele şimdi uyku düzensizliği yüzünden iyice arttı..

   Sil
 6. Yanıtlar
  1. @deeptone :-))) gerçekten mi bana sorsan şekerleme derdim ..

   Sil
 7. Çok merak ettim ve acil denemek istiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @locosmetico ben de diğer çeşitlerini deneyeceğim..

   Sil
 8. Aynı tarz maskeler shiseido da var diye biliyorum ama bu hem çok daha uygun fiyatlı hem de etkisi onlardan aşağı değil gibi duruyor. Mutlaka bakacağım canım teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @makeupbyfun evet var denemiştim onları çok da etkili ama fiyatı uçtu iyice.. bunları etkileri de oldukça benziyor bunlarla yola devam edeceğim :-))

   Sil
 9. Güzelmiş etkileri, Gül ve Nilgün'e de gideyim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @blogluyorum mutlaka ziyaret et o maskeleri de beğeneceksin :-))

   Sil
 10. İndirimde bu fırsat kaçmaz :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...