10 Mayıs 2019

San Deco’dan Anneler gününe özel kutlama…


Dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren hiç karşılık beklemeden sevginin en saf halini hissettiren, şefkat dolu kalbiyle dünyamızı güzelleştiren ve sığınabileceğimiz en güvenli limandır Annelerimiz… Toprak gibidir anne, 9 ay karnında taşır, doğurur tüm sevgisiyle koynunda büyütür Göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayandır anne.
San Deco İstanbullu  Annelerle buluşuyor…
1965 yılında kurulan yarım asırlık tecrübesi ve geniş ürün yelpazesiyle dekoratif boya sektörünün önde gelen markalarından biri olan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir. Dekoratif %100 yerli üretim yapıp 44 ülkeye ihracat yapan tek marka olma özelliğini koruyan San Deco, İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları ile de kullanıcılarından tam puan almaktadır. 
İstanbul’da; Kozyatağı, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Kağıthane ve Bakırköy BAUHAUS’larda ünlü ınfuencer’ların moderatörlüğünde Anneler Günü’ne özel duvar boyama etkinlikleri yapacak olan San Deco, annesine keyifli bir gün hediye etmek isteyenleri bekliyor. Siz de katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte keyifli anlar yaşarken sürpriz hediye çekilişleri ile de annenize hatırında kalacak güzel bir gün hediye edebilirsiniz.  

Influencer YELİZ YILMAZ (Ollaluna)
Katılım Saati: 13:00-14:30 

BEYLİKDÜZÜ BAUHAUS / İSTANBUL
Influencer Nur PARLAK (pembekurdeleli)
Katılım Saati:  17:00-18:30 

BAYRAMPAŞA  BAUHAUS / İSTANBUL
Influencer Özge YAZICI ( ozgeeeyazici)
Katılım Saati: 16:00-17:30 

KAĞITHANE BAUHAUS / İSTANBUL
Influencer Kadriye ALTINBAŞAK (mutfakta_bebek_var)
Katılım Saati: 14:00-15:30 ARASI

BAKIRKÖY BAUHAUS / İSTANBUL
Influencer Lavinya ÜNLÜER (lavinyaunluer)
Katılım Saati: 15:00-16:30

4 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...