1 Şubat 2017

Avon Far Away Gold Parfüm..

Parfüm son zamanların kesinlikle en favori arzu nesnesi benim için. Bir ara sürekli aynı parfümü kullanırken son 1 yıldır diyelim bütün parfümlerim ortada duruyor ve o gün canım hangisini isterse seçip sürüyorum. Dolayısı ile Avon gibi güzel ve değişik kokuları olan ve bunun yanında  uygun fiyatlı parfümleri de çok tercih eder oldum. Aslında Avon Far Away Gold parfüm baya eski hatta satışta bile olmayabilir ama Avon Far Away serisi hala satışta ve kokuları harika olan bu seri için Gold versiyonunu yazmak istiyorum ben.

Avon Far Away Gold Parfüm
Far away gold'un notaları ve kokusu oldukça kadınsı, yani çok gençlerin ayrıca çok çiçeksi ferah kokuları tercih edenlerin seveceği bir parfüm değil. Oldukça oryantal bir kokusu var. Altta çiçeksi notalar da var ama ben yasemin kokusundan çok vanilya kokusunu baskın olarak alıyorum. 

Avon Far Away Gold Parfüm

Şişe bir özel tasarım olduğu için altın renginde, bu da daha zarif bir hava katıyor parfüme. Bütün denediğim Avon parfümler arasında en kalıcı olan da yine bu oldu tenimde. Ama zaten Far Away serisinin de oldukça kalıcı olduğunu daha önce duymuştum.

Klasik Far Away Parfüm ve diğer Avon parfüm çeşitlerini Avon kataloglarından inceleyebilir ve temsilcilere sipariş verebilirsiniz. Benim de bir sonraki Avon siparişim Far Away Classic ve Little Black Dress olacak.
Sevgiler..

27 yorum:

 1. kalıcı olduğunu ben de duymuştum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @ümrantuncer evet bu seri benim tenimde çok kalıcı oldu .-))

   Sil
 2. faraway'in o beyaz renk olan pembe püsküllüydü galiba onu kullanmıştım çok ağır gelmeye başlamıştı sonra. Ama bu çeşidini hiç denemedim. Benim Avon parfümler içinde en sevdiğim "purbalanca" ve "little black dress"; "perceive" ise gözdem :D güle güle kullan canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @kozmetikpsikolojisi pur blanca benim de en sevdiklerimden kokusu bir harika uzun zamandır kullanmadım bak aklıma geldi alayım yine :-))

   Sil
 3. Avon kokularını ben de seviyorum ama bi tık daha kalıcı olabilir diye düşünüyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @haticeşendoğan evet ama bu da tene göre değişiyor tabi...

   Sil
 4. Far Away çok güzel bir parfüm Gold'unu denemedim ama şişesi çok güzel, eminim kokusu da öyledir. Kalıcılığının iyi olması da diğer Avon parfümlerinden farklılaştırıyor. Alacağım parfümüm bitince. Teşekkürler ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @kızsalşeyler evet ben de j-klasşk far away'i çok severim :-))

   Sil
 5. İrem'cim seneler evvel Avon parfümlerden çok alırdık, sonra etrafta temsilci kalmayınca, sanırım çok da vazgeçilmez bulmamışım ki, hiç aramadım. Fakat kardeşim bir parfümlerini bittikçe alıyor😃 Parfümün şişesi çok güzelmiş😊 Ben vanilya kokusunu çok seviyorum, parfümün kokusunu merak ettim. Güle güle kullan, sevgiler, öpücükler❤❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @kırmızırujlublog canım benim iş yerimde 3-4 kişi var hatta temsilci bir ay diğer ay öbürü idare ediyorum :-))) teşekkürler canım öptüm :-))

   Sil
 6. Yanıtlar
  1. @ebrubayrak evet bu far away serisi çok hoş :-))

   Sil
 7. Gold versiyonunu denemedim ama Far Away birkaç sene favorimdi, bitirip bitirip alırdım. Güle güle kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @ilkeataş evet ben de almıştım ve çok da severim teşekkürler :-))

   Sil
 8. Eskiden biz de sık alırdık sonra temsilci falan kalmadığından başka yerlere yöneldik. Güzel ama alternatifi bol :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @naz evet kesinlikle ve her ay başka bir parfüm indirime giriyor . :-))

   Sil
 9. Koku alerjim dolayısıyla bazı parfümleri sevsem bile kullanamıyorum. Avon'un bir iki parfümünü severek kullanmıştım ama artık bu markadan hiçbirşey almıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @nilgün ayy çok fena evet bazı markaların kokusu hakikaten daha yoğun bana göre de..

   Sil
 10. Hakikaten altın rengi pek güzel olmuş. Zamanında little Black dress i beğenip, spreyini almıştım ve hiç hoşuma gitmemişti :/ katalog kokusuyla kendinkokusu farklıydı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @siriyaşam evet maalesef öyle bir sorun oluyor öyle genelde gözü kapalı alıyorum ben de ..

   Sil
 11. Avon'un en çok bilnen parfümü bu sanırım; ben daha denemedim ama sevdiğim notalar var içinde. Aklımda olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @başakçelik evet klasiğini de çok severdim ben bu da güzel olmuş :-)

   Sil
 12. avon parfümlerini ben çok seviyorum hem uygun fiyatlı hem de istediğim alt notalı parfümleri bulabiliyorum :) Ambalajı çok şıkmış fakat vanilyalı kokular ağır geldiğinden bakmamalıyım bilgi için çok teşekkür ederim :) Sevgiler <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @mary o zaman bunun klasik versiyonunu daha çok sevebilirsin bence.. rica ederim.. :-))

   Sil
 13. Avonun rare gold ve rare pearl ü uzun yıllar kullandım. Ama kalıcılığı artık eskisi gibi olmadığı için bıraktım maalesef.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @nilgünaydın parfümden parfüme değişiyor bende o yüzden yeni parfümler denemekten hiç vazgeçemiyorum :-))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...