23 Ekim 2014

Missha Secret Recipe peel off maske..

Blog yazarlığı sayesinde tanıştığım iki güzel insanın Yasemin ve Ece'nin etkinliğinde Missha tarafından hediye edilen güzel ürünlerden benim payıma düşenlerden biri de Missha'nın taze sebzelerle hazırlanan peel off maskesiydi.
Genel olarak peel off maskeleri sevmiyorum hatta elimde olan bir kaç taneyi de canımı acıttıkları için attım gitti daha öncesinde. Bunu da hediye mi edeyim acaba diye uzun süre de düşündüm ama sonra hadi dedim bir cesaret kullanayım bakalım.Öncelikle maskeyi artık sadece burun ve yanak üstü elmacık kemikleri civarına tabi göz çevresine getirmeden uyguluyorum. Burada görüldüğü gibi oldukça yoğun bir tabaka halinde uygulama yapıyorum ki kolay soyulsun. 

Yayılınca bu şekilde oluyor ve kurumaya başlıyor. Maske temiz temiz sebze kokuyor gerçekten ama fena da değil beni rahatsız etmedi kokusu.

Evet kurudu ve ucundan hafifçe kaldırmaya başladım maskemizi.

Böyle bir topak halinde soyuldu maskemiz. ürün miktarını iyice ayarlayıp, dudak çevresi, göz çevresi gibi can acıtacak yerlere denk getirmeden uygularsam çok memnun kaldım maskeden. Soyulduğu yerde alttan çıkan cilt pürüzsüz ve yumuşamış oluyor. üzerine de güzel bir nemlendirici ile günlük bakımı tamamlamış oluyorum.

Ürünün bilgilerine buradan ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.
Sevgiler..

10 yorum:

 1. Missha' nın maskelerinin çıktığını şimdi farkettim! Peel off maskelere bayılırıyorum not ettim bir köşeye =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @yabanmersini bu tarz maskelerden hoşlanıyorsan seversin bunu da sanırım :-))

   Sil
 2. Bunu yüzümüze değilde salatamıza mı koysak ne yapsak :)

  YanıtlaSil
 3. Soyulan maskelere bir ara ben de merak salmıştım. Gratis'ten Pierre F Peel Off Mask almıştım, cildimdeki yağı mükemmel temizliyordu ama ciltten çıkarmak senin de dediğin gibi biraz sıkıntılı. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @onorr yüz temizleme jelini çok sevsem de peel off maskenin tester boyunu ilk 2-3 kullanımda çöpe yolladım ne kadar kalın da sürsem canımı acıtıyordu maalesef :( teşekkürler :)

   Sil
 4. Çok sevdim ben bu maskeyi,cilt yumuşuk ve canlı duruyor ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @senadursun.. evet diğer soyulabilen maskelere göre güzel..

   Sil
 5. Canım, ödül ve mimin var ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @sihirlimavi.. teşekkürler canım ödül için :-) mime bakıyorum şimdi..

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...