8 Haziran 2023

FOREO BEAR™ İLE SIKI VE KESKİN YANAKLARA ULAŞMANIN AMELİYATSIZ YOLU ..

 2023 yılının başında , küresel güzellik camiası yeni ve popüler bir güzellik operasyonu olan yanaktan yağ aldırma işlemlerinin ciddi artışını duyurdu. Keskin bir görünüm vaat eden bu tedavi hem Hollywood hem de dünya çapındaki pek çok ünlü ismin tercihi. Yanaktan yağ aldırma işleminin pek çok ünlü isim, önemli figür tarafından uygulandığı tahmin ediliyor. Herkes kalıcı sonuçlar için estetik bir operasyondan geçmeyi tercih etmezken bu noktada cilt teknoloji markası FOREO eşsiz BEAR™ ürünü ile devreye giriyor.

FOREO BEAR™, bukkal yağ almanın uzun vadeli olumsuz etkileri olmadan şekillendirilmiş bir görünüm elde etmenin daha doğal bir yoludur. BEAR™ mikrosirkülasyonu ve lenfatik drenajı artırmak için mikro akım ve T-Sonic™ masajı kullanır, cilt hücrelerine besin sağlar ve toksinleri ortadan kaldırır. Sadece bir hafta içinde kırışıklıkları, ince çizgileri, cilt sıkılığını ve elastikiyetini iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca, BEAR™ cilt hücrelerini uyarır, yüz kaslarını sıkılaştırır ve cildi sıkılaştırarak genel olarak şekillendirilmiş bir cilt sağlar.
Klinik araştırmalara göre BEAR™ kullanıcılarının %90'ı sadece bir hafta içinde gözle görülür sonuçlar fark ederken, %98'i daha sağlıklı ve daha az şişkin bir cilde sahip olduğunu bildirmiştir. Ek olarak, kullanıcıların %93'ü kaz ayaklarında iyileşme olduğunu bildirmiş ve %98'i BEAR™'ı bir arkadaşına tavsiye etmiştir.
BEAR™ evde mikro akım şekillendirme cihazı kullanılarak, kalıcı bir operasyon geçirmeden bukkal yağ aldırmaya benzer bir görünüm elde edilebilir. BEAR™, bukkal yağ aldırma işleminin gerektirdiği cerrahi prosedürden daha uygun maliyetli ve non-invaziv bir tedavidir.  

Bukkal yağ aldırmanın popülaritesinin artmasıyla birlikte, daha fazla insan ciltlerini nasıl tonlayacaklarını ve belirginleştireceklerini sorguluyor.
 

Ancak, yanak yağlarının alınması gibi ciddi bir işlemin kalıcı bozulmalara ve ileri yaşlanma belirtilerine yol açabileceğini, BEAR™ gibi mikro akımlı bir yüz cihazının ise bu tür riskler taşımadığını unutmamak çok önemlidir. 


*Tanıtım

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...